Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2008 o 13:56, deih napisał:

Jest gadu więc bez problemu dzisiaj do Ciebie napisze. Dzisiaj też możemy zagrać.

jakby ktoś potrzebował gracza to jestem gotowy :p gg w podpisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom k ;} , to ja wezme jakiegoś kumpla elo high i zagramy ;} 3 n 3 bądź 4 n 4 deih umów na dzisiaj :)
A co do tego serwera to gdzie on stoji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio zauważyłem, że serwis Tibia.pl ma serwer cs xD myśle że gram.pl nie powinno byc gorsze :P

a z innej beczki,
http://www.joemonster.org/art/6890/Tajny-amerykanski-test-dla-pilotow-F-16
to test na spostrzegawczość amerykańskich pilotów :D dobry też dla sprawdzenia jak dobry jesteś w cs, im lepszy tym lepszy powinien byc wynik :P mój rekord to 41.344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 09:40, masterHADES napisał:

ostatnio zauważyłem, że serwis Tibia.pl ma serwer cs xD myśle że gram.pl nie powinno
byc gorsze :P


Taa...a grałeś na tym serwerze?? xD

Dnia 20.03.2008 o 09:40, masterHADES napisał:

http://www.joemonster.org/art/6890/Tajny-amerykanski-test-dla-pilotow-F-16
to test na spostrzegawczość amerykańskich pilotów :D dobry też dla sprawdzenia jak dobry
jesteś w cs, im lepszy tym lepszy powinien byc wynik :P mój rekord to 41.344


Śmieszne xD...jeśli to prawda co piszesz to kurde...jestem spostrzegawczy xD.Na początku nie wiedziałem o co kaman ,ale jak skumałem to udało mi się przetrzymać półtorej minuty xD...coś to za prosto wygląda moim zdaniem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o tych różnym modach do cs typu zombie swarm i zombie infection ?? Ten pierwszy jest lipny, ponieważ są mało wyrównane strony ale już ten drugi jest fajny :D chociaż też wiele zależy od mapy bo jak ludzie gdzieś się skampią i zombi nie moga się tam dostać to troche chamsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:02, masterHADES napisał:

co myślicie o tych różnym modach do cs typu zombie swarm i zombie infection ??


CS najlepszy jest w wersji podstawowej, bez zadnych modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:29, igorn55 napisał:

> co myślicie o tych różnym modach do cs typu zombie swarm i zombie infection ??

CS najlepszy jest w wersji podstawowej, bez zadnych modów.


Nie no ja wiem, ale jednak czasem jakaś odmiana też się przydaje i lubie sobie zagrać w coś innego a nie tylko w kółko dust2 inferno aztec nuke dust2 inferno aztec nuke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 14:29, igorn55 napisał:

> co myślicie o tych różnym modach do cs typu zombie swarm i zombie infection ??

CS najlepszy jest w wersji podstawowej, bez zadnych modów.

Ja tam gram na normalnym + cs warcrafta (wc3 mod). Najlepszyj est dla mnie bo lubię gre strategiczną. I przynajmniej coś się dzieje. Jest jakać ciekawa akcja. Fajnie wygląda jak latają różna kolorowe kulki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mam następujące pytanie...
Czy cs 1.6 non-steam jest piracką wersją gry?

Dlaczego zadaje takie pytanie? Bo moje konto steam do cs''a zostało z niewadomych powodów zbanowane za używanie xFire''a (moje szczęście ;])...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to piracka wersja :)....ale szczerze mówiąc najpierw każdy grał w nią a dopiero później kupywał sobie steama nawet profesjonaliści :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:18, deih napisał:

Tak jest to piracka wersja :)....ale szczerze mówiąc najpierw każdy grał w nią a dopiero
później kupywał sobie steama nawet profesjonaliści :).

No tak, ale teraz mam sobie zycie marnować i nie grać w cs''a dlatego że mi frajeży zbanowali konto? Moja opinie na temat nons. jest taka że jest i powinna byc legalna. Dlaczego? Przecierz ta non jest bardzo udsotępnikny w sieci, gramy na serwerach non-steamowych, steam jest hmmm... nie wiem jak to okreslić... daje nam więcej serwerów(?)... Osobiście szczerze się przyznam że gram na non-steamie ;/ bo nie będe 30zł na samą karteczke z kodem wydawał ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zbanowali Ci konto za nic to na czas rozwiązania sprawy IMO nie ma w tym nic dziwnego , że grasz na non. Napisz maila do dystrybutora może się coś wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaasne- bo na steamie to konta za nic banuja :D jak sie cheatuje albo rozne dziwactwa stosuje to nie dzivne ze dostaje sie bana

nie ma zadnego usprawiedliwienia dla zlodziejstwa - dla mnie zawsze bedzie dziwnym ze ktos kradnie software

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sobie zainstalowałem xfire, to zaraz informacja ze stem''a (przetłumaczone): Twoje konto zostało zbanowane z powodu używania programów typu: xfire... bla bla bla... ;/ nie cheatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to napisz do valve i wytlumacz sprawe - aczkolwiek pierwsze slysze by instalacja xfire powodowala bana na koncie szczegolnie ze istnieja cale monnunity skupione wokol xfire i grajace w csa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:21, ryczypisk napisał:

Osobiście szczerze się przyznam że gram na non-steamie ;/ bo nie będe 30zł na samą karteczke z kodem wydawał ;/


W takim razie ja nie widzę sensu byś dalej pisał na tym forum.
Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:28, morthi napisał:

jaasne- bo na steamie to konta za nic banuja :D jak sie cheatuje albo rozne dziwactwa
stosuje to nie dzivne ze dostaje sie bana

Powiedziałby , że grał na czitach chyba aż tak głupi nie jest. Steam ma czasami głupsze błędy od windowsa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:14, deih napisał:

> Steam ma czasami głupsze
błędy od windowsa :).


No mi kiedys przy odpalaniu CS 1.6 steam powiedział, że zostałem zbanowany na VAC, po czym normalnie sobie grałem, bana ani śladu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się akurat często zdarza :)...Albo , że coś z Twoim ID jest nie tak a jak wejdziesz 2 sec później już wszystko ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 18:59, walgierz napisał:

> Osobiście szczerze się przyznam że gram na non-steamie ;/ bo nie będe 30zł na samą
karteczke z kodem wydawał ;/

W takim razie ja nie widzę sensu byś dalej pisał na tym forum.
Ban.


Hmmm mam pytanie ... za co wlasciwie ten ban ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować