Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2008 o 16:53, Infes napisał:

> Nie wiesz co to spray? Nie którzy wale sobie spraye z gołymi laskami i malują na
ścianach.

Co Ty nie powiesz? ;o ^^

//

Jak myślicie kto wygra ESWC 2008 ? Mam nadzieję że znajdują się osoby które oglądają
mecze przez HLTV ważniejsze i slędzą poczynania mYm ;) Ja osobiście prócz mYm kibicuje
również SK-Gaming .

Ja oczywiście kibicuje polakom-mym,ale bym sie bardzo cieszył jak by sk-gaming wygrało,lubie walle''go spawna i allena,za resztą nieprzepadam.Lubie oglądać jak walle jedzie wszystkich z awp;]
Gracz 155-częściowa nagość?ohoh nie znam z tej strony cs :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 22:00, RAVvy napisał:

JA osobiście chętnie bym obejrzał finał MYM vs. mtw. Ta sama drużyna, tyle że bez hpx''a,
no i oczywiście znów owned.

A ja tam idę spać już :p Nie ma sensu oglądać i tak mYm przechodzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ns FX z mibr 16:14, w moim mniemaniu wielki sukces dla BEN''a i s-ka, szkoda, że przegrali z fnatic, ale cały ten turniej dobrze im zrobi, wiedzą już o co się rozchodzi, więc kto wie, może za rok...
Ale mym szkoda, że przegrał z mtw. Ale teraz mtw przegrało z x30, my przegraliśmy z mtw, a x30 przegrało z mym''em xD. Może inna mapka dla naszych?
Ale tak szczerze mówiąc, to na tych ESWC jest bardzooooooooooo dużo świetnie przygotowanych drużyn, tak wieć dla neo i reszta będzie trudno obronić tytuł. Przydało by się jakieś zaskoczenie, coś w stylu "Przyczajony tygrys..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 08:22, RAVvy napisał:

No ns FX z mibr 16:14, w moim mniemaniu wielki sukces dla BEN''a i s-ka, szkoda, że przegrali
z fnatic, ale cały ten turniej dobrze im zrobi, wiedzą już o co się rozchodzi, więc kto
wie, może za rok...
Ale mym szkoda, że przegrał z mtw. Ale teraz mtw przegrało z x30, my przegraliśmy z mtw,
a x30 przegrało z mym''em xD. Może inna mapka dla naszych?
Ale tak szczerze mówiąc, to na tych ESWC jest bardzooooooooooo dużo świetnie przygotowanych
drużyn, tak wieć dla neo i reszta będzie trudno obronić tytuł. Przydało by się jakieś
zaskoczenie, coś w stylu "Przyczajony tygrys..."

No, FX nieźle pocisnęło z mibrem (co nie zmienia faktu że mibr to i tak słaby team). A BEN i ten ace w meczu z fnatic ;) No nic, trochę Ich szkoda, ale muszą jeszcze pojeździć na takie lany jak ten i nabrać wprawy. Matrox (gracz Q3) też pokazał klasę, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 08:22, RAVvy napisał:

No ns FX z mibr 16:14, w moim mniemaniu wielki sukces dla BEN''a i s-ka, szkoda, że przegrali
z fnatic, ale cały ten turniej dobrze im zrobi, wiedzą już o co się rozchodzi, więc kto
wie, może za rok...
Ale mym szkoda, że przegrał z mtw. Ale teraz mtw przegrało z x30, my przegraliśmy z mtw,
a x30 przegrało z mym''em xD. Może inna mapka dla naszych?
Ale tak szczerze mówiąc, to na tych ESWC jest bardzooooooooooo dużo świetnie przygotowanych
drużyn, tak wieć dla neo i reszta będzie trudno obronić tytuł. Przydało by się jakieś
zaskoczenie, coś w stylu "Przyczajony tygrys..."

Szczerze to ja nie wierze że mym wygra escw.Myśle że sk-gaming wygra.Chyba że dziś mousesports wygra mecz z sk-gaming co by było zaskoczeniem.Team e-STRO który ma wielkie szanse na wygranie.Narazie nie stawiam że mym wygra escw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 12:11, Modok napisał:

Dziś grałem w CS to takie staty miałem.


Nie wiem czy jest się czym podniecać ;p Ważne jest też jak ogarniasz teamplay. Miast FFA radzę pograć na serwerach TP.

P.S. A no i zmień sobie modele na oryginalne 1.6, a nie graj jak dziecko neo na tych z CZ ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 12:15, CyberPanki napisał:

P.S. A no i zmień sobie modele na oryginalne 1.6, a nie graj jak dziecko neo na tych
z CZ ;x


Wiesz, do modeli z cz nic nie mam, jak lubi niech gra .Jedynie boli mnie to, ze model przed nim jest jeszcze inniejszy niz ten co znamy z cz... ;/

@Deih

Ok ;D . Mialem 4 dni przerwy, lecz mam nadzieje ze dzisiaj ogarne i wbije na tego serwa. Z twojej wypowiedzi wnioskuje ze to jakis wysokiej rangi serw, a dziwne ze ja o nim nie slyszalem ;]

Z reszta ja nie gram dla samych statow, gra 4fun lub jak kto woli 4game ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2008 o 12:21, DartiReviMaster napisał:

Wiesz, do modeli z cz nic nie mam, jak lubi niech gra .Jedynie boli mnie to, ze model
przed nim jest jeszcze inniejszy niz ten co znamy z cz... ;/

Niech się chłopak uczy grać na standardowych, a nie strzela po tych z CZ czy jeszcze innych ;p Poza tym przez inne modele spadają fpsy ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie są modele z CZ tylko ściągnięte z FPS BANANA

A jak tak mówi cię to wejdź cię na tej serwer i chętnie zobaczę wasze statystyki ponieważ na tym serwerze nie grają noobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 15:03, Modok napisał:

A jak tak mówi cię to wejdź cię na tej serwer i chętnie zobaczę wasze statystyki ponieważ
na tym serwerze nie grają noobki.


Na kazdym serwerze bedzie gral jakis noob. Chcac nie chcac .

Imo nie rozumiem dlaczego wy gracie na staty, a nie dla samej checi bycia dobrym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakis dobry polski serwer, gdzie jest duze forum i spoko ludzie?
Bo na puchatku dostalem bana za wh tzn. admini tam wiedza ze to nie ja ale ktos z mojej sieci sobie czitowal i sie to odbilo rowniez na mnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować