Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2008 o 17:50, DartiReviMaster napisał:

Przeczytaj tekst 2 razy zanim go skomentujesz


Czytałem, ale jakoś ciężko mi było się w nim połapać :)

Dnia 16.09.2008 o 17:50, DartiReviMaster napisał:

>CS.Albo i tak powiem,grasz 3-4 lata w cs 1.6 i ten ktoś nie raczy sie przerzucić
na CS:S


Dobra teraz kmnine ocb mniej więcej, ale nadal nie rozumiem czemu niby nie mogę sobie niby pograć wg. Get Down w CSS żeby być prawdziwym plejerem cs 1.6 :P

Dnia 16.09.2008 o 17:50, DartiReviMaster napisał:

Chyba raczej chodzi mu o to że prawdziwy gracz w 1.6 Nie przeżuci sie na
CSS a nie że pograsz sobie w jakiegoś rpga by sie oderwać i od razu ,,FAK NIE JESTEM
PRAWDZIWYM PLEJEREM KANTERA 1.6!!!!!111"


Hmm.. to jest skierowane do mnie? Jeżeli tak to ci powiem że z tym

"Dobra, czyli żeby być prawdziwym graczem CS 1.6 trzeba tylko i wyłącznie grać w Cs 1.6?
I w nic innego? xd Ech ciężki żywot real cs player xP"


To była kurde ironia.. Bo mi nie zależy na tym że będę mega hiper super ekstra real cs 1.6 fan-boy, tylko byłem po prostu ciekaw na jakie grupy się gracze dzielą w CS''ie i tyle -.-''

Dnia 16.09.2008 o 17:50, DartiReviMaster napisał:

Chyba przestane śledzić ten temat bo coraz bardziej na psy schodzi. Nie to żeby coś do
was miał ale ostatnio w tym temacie powstają takie myśli że mi żal dupe ściska :/''


Jestem nowy w tym temacie, więc się nie wypowiem :P

Dnia 16.09.2008 o 17:50, DartiReviMaster napisał:

Takie moje zdanie


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:43, Get Down napisał:

Żeby być prawdziwym graczem cs 1.6 nie wolno ci sie przerzucić na cs:s ;p.
Nie mam pojęcia jak ci powiedzieć o co mi chodzi bo brak słów;];p
Każdy "prawdziwy" gracz cs 1.6 wie że nim jest i potrafi to w prosty sposób udowodnic


Jesteś przedstawicielem jakiejś "sekty prawdziwych graczy CS" ?? A można grać w jedno i w drugie czy jest całkowity zakaz source`a ? Gdyby to sprawdzić, pewnie okazało by się że tych "prawdziwych graczy" jest w Polsce kilku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że zrozumiecie mnie tak,ale i tak nie wiecie o co mi chodzi,i nie mam zamiaru sie tłumaczyć bo bym znowu cos napisał czego nikt nie zrozumie.A tak na marginesie napisałem przerzucić a nie grać w cs1.6 i cs:s.Co nie wychodzi na to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 14:13, Adeq napisał:

Oj, oj czyżby ktoś komu nie szło w CSS i musi od razu mówić, że '' to w co ja gram, jest
fajne a to nie jest fajne bo ja w to nie gram'' ? ;>


Kolego, grałem w CSS i mojego zdania nie zmienię. Śmierdzi i śmierdzieć będzie. 1.6 to gra poważna dla PRAWDZIWYCH graczy którym nie wystarczy wejście na serwer w godzinach wieczornych i popykanie 15 minut 4fun. Prawdziwych graczy cechuje zamiłowanie do 1.6, chęć samodoskonalenia i rozwijania swoich umiejętności. Prawdziwy gracz czerpie z gry, prócz nauki, też przyjemność. A jak napisałem przyjemności nie sprawia nam pykanie farciarskich bułek przez pół mapy.
W CSS grałem i też jak zaznaczyłem wcześniej - po pierwszych 5 minutach gry miałem już stosunek statów 3:1.
Gra ta jest łatwa do ogarnięcia, przyjemna dla casuali, ale za prosta i daje mało satysfakcji PRAWDZIWEMU fanowi (nie fan-boyowi - fanboyem nazwać można gościa stojącego murem za CSS) CS 1.6. I głupcem jest ten, który twierdzi inaczej (lub nie dopuszcza do siebie racji innych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:30, CyberPanki napisał:

/ciach/


No i o taką odpowiedź mi chodziło :) Czyli Get Down jak mniemam o to właśnie chodziło ;P
Z tym że CSS jest łatwy, i przyjemny i co za tym idzie łatwy do ogarnięcia już pisałem ;) I sie w zupełności zgadzam z tym co napisałeś, i może by ten CSS śmierdział gdyby nie mody ;] (prawda że znudziły mi się zwykłe mapki już po tygodniu) Bo one potrafią diametralnie zmienić rozgrywkę. I jak dla mnie dostarczyć o wiele więcej przyjemności, niż nie jeden hs przez 4 ściany :P ( gram w gry dla przyjemności, a nie dla tego żeby być najlepszym na servie, chociaż wiadomo że dobrze jest być w pierwszej trójce, piątce. No wyjątek CoD4 ;P )

Dnia 16.09.2008 o 22:30, CyberPanki napisał:

nie fan-boyowi - fanboyem nazwać można gościa stojącego murem za CSS


CS 1.6 też xd Tu i tu na server spotykam troszkę takich ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaintrygował mnie ten post i jako, że zazwyczaj trzymam się z daleka od tego tematu - głównie go zwyczajnie czytam, to postanowiłem się jednak wypowiedzieć - ale ustalmy jedno, nie chce należeć do grona ludzi utożsamiających się z tym tematem, bo zwyczajnie dziwnie niektórzy rozumiecie...pewne sprawy.
Do rzeczy zatem, tak piszesz o tej prawdziwości, miłości, -o zgrozo- nauki płynącej z gry w CS''a (!) wieczengo oddania i pożal się Boże sensu życia jakim w twoim przypadku jest cs. Gram od gimnazjum w cs 1.6 po czym przesiadałem się na CSS, jednak od czasu o czasu również wracam do 1.6. Obie mi się podobają i do obu nie mam szczególnych zastrzeżeń, jednak sam napisałeś, że grałeś w CSS krótko, ponieważ ci się nie podobała (tutaj wnioskuje) tak więc chyba zbytnio nie masz się co wypowiadać. Jeśli chodzi o kd ratio to sorki bardzo, ale to co napisałeś jest....niemiarodajne bardzo delikatnie mówiąc. Ja jak zaczynałem grać, również miałem niesamowite osiągi, po czym podłączyłem się do serwerów clanowych i wtedy było już troche trudniej. Każdy sobie może napisać, że gdzieś tam grał i miałe 10:1 a okaże się, że grał z botami..... prosze cie....

Reasumując, zamiast pisać jakim to ty jesteś prawdziwym "kochankiem" CS''a zwyczajnie idź na turniej, nagraj się i udowodnij, że masz racje, bo ja jak narazie o tobie w świecie cs''a nie słyszałem.
>I głupcem jest ten, który twierdzi inaczej (lub nie dopuszcza do siebie racji innych).
Tutaj już totalnie zobrazowałeś mi z kim mam przyjemność... a kimże ty jesteś, skoro nie dposzuczasz do siebie racji innych ? --- Mała podpowiedź - przeczytaj swojego posta.

No nie, jeszcze jedno:
>Gra ta jest łatwa do ogarnięcia, przyjemna dla casuali, ale za prosta i daje mało satysfakcji PRAWDZIWEMU >fanowi (nie fan-boyowi - fanboyem nazwać można gościa stojącego murem za CSS)
A kim jest ten, o kto stoi murem za cs 1.6 ? No oczywiście, że nie fanboyem bo ty tak napisałeś... nie pisz tak późno w nocy postów, bo zmęczony ewidentnie jesteś, jeszcze się do szkoły nie wyśpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zaintrygował mnie ten post i jako, że zazwyczaj trzymam się z daleka od tego tematu
> - głównie go zwyczajnie czytam, to postanowiłem się jednak wypowiedzieć - ale ustalmy
> jedno, nie chce należeć do grona ludzi utożsamiających się z tym tematem, bo zwyczajnie
> dziwnie niektórzy rozumiecie...pewne sprawy.
> Do rzeczy zatem, tak piszesz o tej prawdziwości, miłości, -o zgrozo- nauki płynącej z
> gry w CS''a (!) wieczengo oddania i pożal się Boże sensu życia jakim w twoim przypadku
> jest cs. Gram od gimnazjum w cs 1.6 po czym przesiadałem się na CSS, jednak od czasu
> o czasu również wracam do 1.6. Obie mi się podobają i do obu nie mam szczególnych zastrzeżeń,
> jednak sam napisałeś, że grałeś w CSS krótko, ponieważ ci się nie podobała (tutaj wnioskuje)
> tak więc chyba zbytnio nie masz się co wypowiadać. Jeśli chodzi o kd ratio to sorki bardzo,
> ale to co napisałeś jest....niemiarodajne bardzo delikatnie mówiąc. Ja jak zaczynałem
> grać, również miałem niesamowite osiągi, po czym podłączyłem się do serwerów clanowych
> i wtedy było już troche trudniej. Każdy sobie może napisać, że gdzieś tam grał i miałe
> 10:1 a okaże się, że grał z botami..... prosze cie....


Skąd człowieczku możesz wiedzieć co jest sensem mojego życia? Odpowiem za ciebie - nie możesz. Tutaj powinienem zakończyć swojego posta, ale po co? Tak więc...
W CSS grałem może i krótko, ale było to na tyle dużo czasu aby móc porównać oba tytuły. Tak jak w twoim przypadku podobają mi się oba, jednak wolę marnować czas grając w 1.6 i czerpać z niego naukę...
Właśnie. Naukę. Nie rozumiesz co miałem na myśli (chyba?). Nauka czyli zdobywanie umiejętności, doskonalenie się w grze (tutaj można nazwać to skillem), uczenie się taktyk i zgrania z teamem. Jeśli jesteś (wnioskuję) casualem to tego nie zrozumiesz.
Kolejna rzecz której twój umysł (lol?) nie pojął - stosunek statów 3:1 = zbyt łatwa gra = (j.w.) nie opłaca mi się w CSS grać. A to że sobie grałem z botami (wątpię) to inna sprawa.


>
> Reasumując, zamiast pisać jakim to ty jesteś prawdziwym "kochankiem" CS''a zwyczajnie
> idź na turniej, nagraj się i udowodnij, że masz racje, bo ja jak narazie o tobie w świecie
> cs''a nie słyszałem.


Możliwe że nie będę pr0-graczem, kiedyś może i bym chciał natomiast teraz mam inne zainteresowania przez co granie zeszło jakby na drugi plan. Ale co ty - szary człowieczek - może o tym wiedzieć? Do tego udajesz że mnie znasz... Tja...


> >I głupcem jest ten, który twierdzi inaczej (lub nie dopuszcza do siebie racji innych).
> Tutaj już totalnie zobrazowałeś mi z kim mam przyjemność... a kimże ty jesteś, skoro
> nie dposzuczasz do siebie racji innych ? --- Mała podpowiedź - przeczytaj swojego posta.
>
> No nie, jeszcze jedno:
> >Gra ta jest łatwa do ogarnięcia, przyjemna dla casuali, ale za prosta i daje mało
> satysfakcji PRAWDZIWEMU >fanowi (nie fan-boyowi - fanboyem nazwać można gościa stojącego
> murem za CSS)
> A kim jest ten, o kto stoi murem za cs 1.6 ? No oczywiście, że nie fanboyem bo ty tak
> napisałeś... nie pisz tak późno w nocy postów, bo zmęczony ewidentnie jesteś, jeszcze
> się do szkoły nie wyśpisz.
>
>


Głupcem jest każdy, ty czy ja. Jednak ktoś kto nie potrafi zrozumieć tekstu pisanego/intencji jest ... kim? Odpowiedz sobie sam (nie będę cię niańczył przez całego posta)
Każdy inteligentny człowiek będzie rozumiał znaczenie tego zdania przeczytawszy resztę posta dokładnie. Kurde... o głupich ludziach słyszałem wiele, lecz...
P.S. Gwoli ścisłości - nie miałem przyjemności odpowiadania na twoją zaczepkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:40, Xlol1 napisał:

Dobra zainstalowałem sobie CS 1.6, zarejestrowałem na STEAM i w co teraz mam grać bo
tam pełno tych gierek XD?


Jeżeli chcesz grać w CS, włącz Counter Strike 1.6. :)
Jeżeli chcesz zagrać w inną wersję CS-a, tą, której scena daaaawno już umarła - wybierz CS - Condition Zero. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:40, Xlol1 napisał:

Dobra zainstalowałem sobie CS 1.6, zarejestrowałem na STEAM i w co teraz mam grać bo
tam pełno tych gierek XD?

Tam sobie ściągnij co chcesz i graj :P Jak masz już CS 1.6 zainstalowanego to powinien się sam zupdatować. Później sobie znajdź jakiś serwer i graj :D Kilka stron wcześniej jest podane kilka ip. ^^ Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszczekany jesteś jak na swoje 16 lat ;]
Skąd moge wiedzieć co jest sensem twojego życia ? xD Teraz to chyba robisz z siebie debila za przeproszeniem, przeczytaj swój poprzedni post.

Aha i naucz się opowiadać na posty, będzie nam łatwiej wymieniać poglądy. Pisząc, że czerpiesz nauke z gry to chyba troche za dużo... no chyba, że aby strzelić w przeciwnika musisz roziwązać zadanie matematyczne, albo podać stolice państwa. Chcesz brzmieć jak jakiś profesorek a tak naprawde brzmisz jak dzieciak, który nic nie robi poza "czerpaniem wiedzy" z cs''a (już widze jaki jesteś "mondry"). W większości przypadków czynniki, które wchodzą w skilla są wrodzone nie do nauczenia, także, przykro mi.
Tak więc nie zaprzeczaj sam swoim słowom, bo wychodzisz na.... szesnastolatka.
>Możliwe że nie będę pr0-graczem, kiedyś może i bym chciał natomiast teraz mam inne zainteresowania przez co >granie zeszło jakby na drugi plan. Ale co ty - szary człowieczek - może o tym wiedzieć? Do tego udajesz że >mnie znasz... Tja...
Mozliwe ? Nie no co ty, z takim podejściem napewno zostaniesz kimś, w końcu CS to twoje zycie, mama ci kupiła nawet fajną tapete we wzorki z cs''a do twojego pokoju aby ci się lepiej "uczyło" xD Rany, naprawde poprawiłeś mi tym dziś humor ;] Co do udawania to uwiesz mi, nawet gdyby mi zapłacili to bym się nie przyznał, że cię znam.... miałem do czynienia z wieloma....przypadkami... i twój nie odbiega od nich zbytnio.

>Głupcem jest każdy, ty czy ja. Jednak ktoś kto nie potrafi zrozumieć tekstu pisanego/intencji jest ... kim? >Odpowiedz sobie sam (nie będę cię niańczył przez całego posta)
xD To stwierdzenie mnie rozwaliło, mamie też tak mówisz ?
-Mamo, głupcem jest każdy ty czy ja... takie życie. - Brawo
Natomiast jak nazwiesz osobe, któa zniża się do obrażania kogoś zamiast normalnie pogadać ? Nie wiesz ? To teraz wyłącz komputer, stań przed lustrem spójrz sobie w oczy i przeproś mame, że jej wstyd robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ze tak się wtrącam do waszej "wymiany poglądów", ale tu muszę się nie zgodzić:)

"W większości przypadków czynniki, które wchodzą w skilla są wrodzone nie do nauczenia, także, przykro mi."

Wszystko można wyuczyć, zależy tylko od twojej determinacji, uporu i tego jak daleko chcesz zajść... Oczywiście osoba która ma talent do e-sportu (np. nasz CS:)) osiągnie poziom high/pro o wiele szybciej niż zwykły śmiertelnik, ale to nie wyklucza, że on też nie może być HighSkill''owym graczem:)

To takie moje trzy grosze....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dobre. Urodziłem się dajmy na to w roku 80 i zostałem stworzony do tego żeby grać w CS''a i mam do niego talent a inni nie mogą się tego nauczyć. Pomimo to oczywiście , że gra nie istniała jak się urodziłem :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze masz awersje do CSS, ale to nie znaczy że jedynym słysznym CSem jest ten z numerkiem 1,6. Znam ludzi którzy grali w csa jak jeszcze w pieluszki robiles ( przez skromność nie wymienie siebie :)) i graja teraz w source`a i jakoś nie mają z tą grą problemu. Czerpią z niej przyjemność i tak dalej. Trudno chyba powiedzieć, że ludzie którzy grają w tą grę od samego początku to nie są "prawdziwi gracze" ?
Pograj więcej niż 5 minut, pograj na serwerze z wysokim poziomem a potem się wpowiadaj, bo do każdej gry potrzeba czegoś więcej niz tylko farta, a poziom tworzą gracze a nie gra.

p.s. Jak teraz zagram w 1,6 i będę miec staty 5:1 po 5 minutach to znaczy że 1,6 smierdzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja dalej obstawałbym przy tym, że nie do końca. Inteligencja a co za tym idzie reagowanie na zmieniającą się sytuacje nie zawsze można wyuczyć, chociaż prawda, dla chcącego nic trudnego ;] warto próbować.

@deih
Hehe(nie chodzi tu o użytkownika:), nie chodzi tu o umiejętność "grania w cs''a" wystarczy zwykła inteligencja, spryt, którego raczej się nie wyuczysz prawda ? Jeden widząc przewage przeciwnika i przewidując porażke nie gna jak głupi na rzeź tylko próbuje zaskoczyć przeciwinka, przechylając szalę zwycięstwa. To taki trywialny przykład, ale chyba obrazuje o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 19:16, deih napisał:

Tak dobre. Urodziłem się dajmy na to w roku 80 i zostałem stworzony do tego żeby grać
w CS''a i mam do niego talent a inni nie mogą się tego nauczyć. Pomimo to oczywiście
, że gra nie istniała jak się urodziłem :/ .


Ee.. to była raczej przenośnia, z tym wrodzonym skillem :P Jeżeli dobrze Ciebie of kors zrozumiałem xD

A co do tematu css czy cs 1.6. Ludzie opanujcie się :P !
Przecież każdy woli co innego.. ja lubię RTS''y a ty FPS''y i mam ci teraz gadać o tym jakie to fps''y są głupie bo nie mają rzutu izometrycznego (lub jakiegoś innego), lub 10000 jednostek na centymetrze kwadratowym?

To tak jak to jest w CoD4 (jeżeli ktoś grał to wie o co chodzi :P, a jak nie grał? Trudno xd) jest tryb Hardcore i tryb Normal.. i każdy woli co innego, każdy typ wymaga innej strategi gry i tych innych tamtych..

A ty CyberPanki nie wyolbrzymiaj, bo w CS 1.6 jak i w CSS są noobki, gracze, i pro gracze.. wszystko zależy od servera...
Szczególnie śmieszyła mnie (nie pamiętam już kogo :P) wypowiedź że CS''a trzeba kochać, żeby być prawdziwym graczem (lub jakoś tak, sens wypowiedzi zachowany xd). ROFL.. No ludzie jak można kurde jakąś płytkę, szkło i prostokątne pudło kochać? Można lubić, ewentualnie się ''zagrywać'' (lol xd)
Także muszę wziąć stronę Skwarka pl :P I niestety on ma rację :) No i podać sobie łapki, dać buzi (w przenośni! Bądź jak ktoś lubi.. a zresztą jego sprawa :P) i zażegnać ten konflikt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 19:53, Adeq napisał:

Szczególnie śmieszyła mnie (nie pamiętam już kogo :P) wypowiedź że CS''a trzeba kochać,
żeby być prawdziwym graczem (lub jakoś tak, sens wypowiedzi zachowany xd). ROFL.. No
ludzie jak można kurde jakąś płytkę, szkło i prostokątne pudło kochać? Można lubić, ewentualnie
się ''zagrywać'' (lol xd)
Także muszę wziąć stronę Skwarka pl :P I niestety on ma rację :) No i podać sobie łapki,
dać buzi (w przenośni! Bądź jak ktoś lubi.. a zresztą jego sprawa :P) i zażegnać ten
konflikt :P

Errr... a czemu niestety ? Czyżbyśmy się gdzieś wcześniej ... "posprzeczali" ;] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 08:14, Skwarek pl napisał:

Wyszczekany jesteś jak na swoje 16 lat ;]
Skąd moge wiedzieć co jest sensem twojego życia ? xD Teraz to chyba robisz z siebie debila
za przeproszeniem, przeczytaj swój poprzedni post.

Aha i naucz się opowiadać na posty, będzie nam łatwiej wymieniać poglądy. Pisząc, że
czerpiesz nauke z gry to chyba troche za dużo... no chyba, że aby strzelić w przeciwnika
musisz roziwązać zadanie matematyczne, albo podać stolice państwa. Chcesz brzmieć jak
jakiś profesorek a tak naprawde brzmisz jak dzieciak, który nic nie robi poza "czerpaniem
wiedzy" z cs''a (już widze jaki jesteś "mondry"). W większości przypadków czynniki, które
wchodzą w skilla są wrodzone nie do nauczenia, także, przykro mi.
Tak więc nie zaprzeczaj sam swoim słowom, bo wychodzisz na.... szesnastolatka.
>Możliwe że nie będę pr0-graczem, kiedyś może i bym chciał natomiast teraz mam inne
zainteresowania przez co >granie zeszło jakby na drugi plan. Ale co ty - szary człowieczek
- może o tym wiedzieć? Do tego udajesz że >mnie znasz... Tja...
Mozliwe ? Nie no co ty, z takim podejściem napewno zostaniesz kimś, w końcu CS to twoje
zycie, mama ci kupiła nawet fajną tapete we wzorki z cs''a do twojego pokoju aby ci się
lepiej "uczyło" xD Rany, naprawde poprawiłeś mi tym dziś humor ;] Co do udawania to uwiesz
mi, nawet gdyby mi zapłacili to bym się nie przyznał, że cię znam.... miałem do czynienia
z wieloma....przypadkami... i twój nie odbiega od nich zbytnio.

>Głupcem jest każdy, ty czy ja. Jednak ktoś kto nie potrafi zrozumieć tekstu pisanego/intencji
jest ... kim? >Odpowiedz sobie sam (nie będę cię niańczył przez całego posta)
xD To stwierdzenie mnie rozwaliło, mamie też tak mówisz ?
-Mamo, głupcem jest każdy ty czy ja... takie życie. - Brawo
Natomiast jak nazwiesz osobe, któa zniża się do obrażania kogoś zamiast normalnie pogadać
? Nie wiesz ? To teraz wyłącz komputer, stań przed lustrem spójrz sobie w oczy i przeproś
mame, że jej wstyd robisz.



Wcale nie uważam że przesadziłem używając słowa "nauka", a widzę że ty sensownych argumentów przytoczyć nie potrafiłeś więc zaczynasz bluzgać. Wprost wspaniała postawa dla studenta ^^ Jako że "dorosły" jesteś radzę Ci dostosować się do powiedzenia "Młodszym/głupszym się ustępuje" bo niepotrzebnie się denerwujesz i jeszcze w tak młodym wieku pierdykniesz na zawał.
A na zakończenie - nie uwiesz się pisze, tylko UWIERZ . WIARA.


@ hehe - fakt, w CS nie gram od początku, jednak swoje wiem i znam też ludzi którzy pokładali w CSS duże nadzieje (ludzie którzy z CS mają do czynienia od zawsze) i po jego premierze uważali że pobije popularnością 1.6 mimo że jest łatwiejszy. Jak jest - każdy widzi. 1.6 ciągle jest top1, CSS nawet się nie stara. A my ciągle gramy w 1.6.
Jak napisałem wcześniej, CSS to gra dobra, przyjemnie popykać, jest ciekawa. Mówiąc krótko - fajna odskocznia. Ale my, ekipa 1.6, chcemy grać w 1.6, grać będziemy i zdania nie zmienimy.
Odnośnie p.s. - nie, bo z cs masz już dużo wspólnego, ogarniasz więc to nie jest wymierne. Gdybyś w 1.6 nigdy nie grał, wbił na ciekawy serwer i zbił wszystkich old-wyjadaczy to daj mi znać, będziesz nowym masta of ffa style league.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2008 o 19:55, Skwarek pl napisał:

Errr... a czemu niestety ?


Kurde xd znowu źle napisałem. Nie o to mi chodziło xd Bo ja w tej waszej rozmowie chciałem być neutralnym :P A wyszło, że musiałem wziąć Twoją stronę ;)

Dnia 18.09.2008 o 19:55, Skwarek pl napisał:

Czyżbyśmy się gdzieś wcześniej ... "posprzeczali" ;] ?


Nie, nigdy się nie sprzeczaliśmy ;P Chyba, że masz ochotę ;> xDD

A co do modów do CSS to przypomniałem sobie jeszcze inny xd

Surf_

Jeździmy (spadamy, ślizgami, sufrujemy? o0 ) po takich obręczach (kołach, prostokątach, owalach? 0o) i wpadamy do klatek (kwadratów? 00 ) kiedy spadniemy z obręczy, koła, prostokąta bądź owala ;] No ciekawy mod :D ale i tak Death Run rządzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aboslutnie się nie denerwuje, wręcz przeciwnie, sprawia mi sporo frajdy prowadzenie rozmowy z tak dziwnie rozumującym chłopakiem ;] Cóż ja ci wytykć błędów w pisowni nie będę, od tego jest twoja ... pani od polskiego i mama, która chyba nie nauczyła cię jednak kultury. Jednak wszystko przed tobą, braki można nadrobić. Najlepsze jest to, że w swoim poprzednim poście, nie napisałeś nic co byłoby związane z tematem na który piszemy.... i kto tu się denerwuje synku ? ;]

>Wprost wspaniała postawa dla studenta
Patrz na nią i ciesz oczy póki możesz, bo "postawa studenta" jeszcze długo po ukończeniu ostatniej klasy liceum i przebytych wileu poprawkach matury będzie ci obca.
Przestań wreszcie pisać "my" ekpia 1.6, chłopaku, jesteś sam. Znam wielu ludzie, którzy odwiedzają każde zwody w Warszawie związane z CS''em, można powiedzieć, że uważają się za profesjonalistów jak ty, ale nie są tak..."inni" aby wypisywać takie głupoty na forum - jak już wcześniej zaznaczyłem, gdybym był na miesjcu twoich rodziców pokryłbym się grubą nieprzemakalną warstwą wstydu. Weź się lepiej za naukę a nie grasz tylko ciągle ze swoją "kochanką".

@Adeq
Wybacz, ale żeby się ze mną posprzeczać musiałbyś mieć tok rozumowania kolegi cyberpanka, ale z twoich wcześniejszych wypowiedzi wnioskuje, że ten etap ewolucji masz już daleko za sobą, tak więc bez obaw ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować