Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 15:23, Modok napisał:

Nie gadaj głupot i zmień ten avatar emosie.

Po pierwsze nie pyskuj. Po drugie każdy ma własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:23, Modok napisał:

Nie gadaj głupot i zmień ten avatar emosie.


Miałem już praktycznie nie udzielać sie na forum ale powiem tak:

Chuj sie znasz na kanterze, a pierdolisz. Grasz 6 miechów i jesteś zajebisty elo hajt i możesz wszystkim mówić że mają zjebane afki . Ja też mam chujowy avek bo to podobizna smugllera nie? Imo rumcajs w pewnym stopniu ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:55, Modok napisał:

nie zgadam się z tobą noobku.


Oczywiście że możesz sie nie zgadzać, ale obrażanie cudzych gustów i wyzwanie od emokufffff dlatego że ,,moje widzi mi sie najważniejsze" jest co najmniej żałosne lamerskie głupie dziecinne aroganckie i pojebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:55, Modok napisał:

nie zgadam się z tobą noobku.

Słaby człowieczku - po co się ciskasz. O CS nie masz pojęcia, jeszcze bluzgasz innych od emosów. Rozumiem że do starej rano też tak mówisz :D

@ DartiRevi - to pojechałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:55, Modok napisał:

nie zgadam się z tobą noobku.

Twoja "argumentacja" mnie powaliła. Szkoda, że tacy forumowicze jak DartiReviMaster zostają banowani przez trolli. Oczywiście mógłby to wyrazić inaczej ale mnie również krew zalewa jak czytam twoje posty czy HiSina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw dopisek do mego postu 1364

>nie zgadam się z tobą noobku.

,,Newbie / Noob / Nab - określenie osoby, która nie radzi sobie w grze; gracz, który stawia swoje pierwsze kroki w CSie."*

Ja mam ten okres za sobą kochany, a licze sobie w kantera przegranych godzin tyle:

Xfire mam od lutego tego roku, i naliczył mi ponad 300 przegranych godzin, + te 7 miechów przegranych bez, po 2 godzinny dziennie minimum. Akurat teraz nie mam tyle czasu by grać, niestety

*Skopiowane z serwisu cs16.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 18:12, DartiReviMaster napisał:


newbie to początkujący gracz, a natomiast noob to ktoś taki jak modok, czyli początkujacy już nie jest tylko po prostu nie potrafi grać, obraża wszystkich itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:40, heaton 1992 bdg napisał:

Chłopaki nie wiem czemu , ale Xfire nie wykrywa mi Cs 1.6 ... Może trzeba posiadać Steama
?


Bez STEAM''a nie będzie Ci wykrywać CS 1.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:55, Rumcajs52 napisał:

>
To da się grać w cs''a bez steama? :O

Da ^^ Na Non-steam. Jak sama nazwa wskazuje można grać bez steama, co jest równoznaczne z brakiem ochrony VAC''a, więc co 2 osoba ma jakiegoś cheata. Poziom na serwerach tej "wersji" jest mniej więcej zerowy. Pełno tam klanów z tyłka. Innymi słowy wieś i piractwo. Nie polecam nikomu. Za to polecam iść do sklepu, wydać te 4 dychy i się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:38, Rumcajs52 napisał:

>
To o nonsteamie to ja wiem, tylko nie brałem pod uwagę że heaton na tym gra.
Bo to piracenie, nieprawdaż? ;>

Prawdaż, prawdaż :P I my piracenia nie lubimy, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdy piracenia nie lubimy, to oryginała zakupimy, o!
Heaton - Kupuj oryginała, bo nie wiesz co tracisz. ;D Chociaż nigdy nie grałem na NS, to podejrzewam, że to dno głębsze niż Rów Mariański. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:38, Rumcajs52 napisał:

>
To o nonsteamie to ja wiem, tylko nie brałem pod uwagę że heaton na tym gra.
Bo to piracenie, nieprawdaż? ;>

Ja nie powiedziałem , że na tym gram , a Cs 1.6 Non Steam jest do pobrania na wielu stronach klanowych także tych Stemowych , od razu , że ja piracę , co wy gadacie , zobaczcie sobie w temacie kolekcja gier - zdjęcia , to zobaczycie czy ja piracę xD Bezpodstawne oskarżenia ... Nawet nie wiedziałem , że wersja Non Steam jest piracka , nawet nie grałem xD Z tego forum mnie się szybko nie pozbędziecie , jeszcze piszecie bzdury ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurdę modka tu wpuścic to by się bany posypały oO Dla Dartiego za obrazanie i przeklinanie, da heatona za piractwo. Jak słowo daje, tylko potraficie się miechem obrzucac ? Bowidze, ze dyskusja w tym temacie do niczego innego sie nie sprowadza :/

EDIT: Heaton, wyraźnie napisałes, że nie posiadasz STEAMA. A cs non-steam jest popularny wsrod dzieciakow ktore dostaly neta na komunie wraz z Tibia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 22:54, heaton 1992 bdg napisał:

Ja nie powiedziałem , że na tym gram , a Cs 1.6 Non Steam jest do pobrania na wielu stronach
klanowych także tych Stemowych , od razu , że ja piracę , co wy gadacie , zobaczcie sobie
w temacie kolekcja gier - zdjęcia , to zobaczycie czy ja piracę xD Bezpodstawne oskarżenia
... Nawet nie wiedziałem , że wersja Non Steam jest piracka , nawet nie grałem xD Z tego
forum mnie się szybko nie pozbędziecie , jeszcze piszecie bzdury ..


Nie rozumiem ... pytałeś o Xfire czy trzeba mieć do niego steama. Czyli analogicznie wysuwam wnioski, że go nie posiadasz. Czyli nie masz oryginała ... jeżeli nie masz oryginała to masz pirata (czytaj wersję non-steam). Jeżeli i takowej nie masz to skąd wiesz, że Xfire nie wykrywa Ci CSa ? ? Sory ale się pogubiłem ... Ja tu widzę podstawy do oskarżeń. Tiaa kolekcja śliczna ... (xD) tylko jakiś nie widzę tam tego CSa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 22:56, mtobi napisał:

O kurdę modka tu wpuścic to by się bany posypały oO Dla Dartiego za obrazanie i przeklinanie,
da heatona za piractwo. Jak słowo daje, tylko potraficie się miechem obrzucac ? Bowidze,
ze dyskusja w tym temacie do niczego innego sie nie sprowadza :/

EDIT: Heaton, wyraźnie napisałes, że nie posiadasz STEAMA. A cs non-steam jest popularny
wsrod dzieciakow ktore dostaly neta na komunie wraz z Tibia.

Człowieku ja piracę ? W jaki sposób ? Cs Non Steam można ściągnąć ze strony internetowej w pełni legalnie , nawet nie wiedziałem , że jest to wersja piracka . Pokaż ile ty masz oryginalnych gier , moje możesz zobaczyć w odpowiednim temacie , na pewno nie rozpowszechniam piractwa , nie mam pirackich gier i tak ogólnie nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń . Teraz już wiem , że Cs 1.6 Non Steam to wersja piracka i nie pozostaje nic innego jak zakup Stema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować