Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Mam problem. Ostatnio formatowalem caly C wiec musialem od nowa instalowac wszstkie gry. Kiedy zainstalowalem CSa i chcialem w niego pograc podczas updatu Steama wyswietlil mi się blad że nie mam Steam.dll.Reinstalowalem go juz z 5 razy ale ciagle jest to samo. Czy moglby ktos zobaczyc jakich plików mi brakuje i wrzucic ich kopie na RS albo inny server?

20081005182040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 18:20, Norbi.7 napisał:

Mam problem. Ostatnio formatowalem caly C wiec musialem od nowa instalowac wszstkie gry.
Kiedy zainstalowalem CSa i chcialem w niego pograc podczas updatu Steama wyswietlil mi
się blad że nie mam Steam.dll.Reinstalowalem go juz z 5 razy ale ciagle jest to samo.
Czy moglby ktos zobaczyc jakich plików mi brakuje i wrzucic ich kopie na RS albo inny
server?


wywal z tego folderu ClinentRegistry.blob i włącz steama to na nowo ci ściągnie pliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 18:34, wale z axa napisał:

wywal z tego folderu ClinentRegistry.blob i włącz steama to na nowo ci ściągnie pliki


Wywalilem ale zaraz po wlaczeniu steama znowu sie pojawil i wyskoczyl blad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz kiedy ściagnelem steam.dll i steamUi.dll steam (raczej) dobrze mi sie otwiera ale nie pamietam hasła.Kiedy daje przypomnienie wyskakuje mi error, tak samo kiedy probuje stworzyc nowe konto wyskakuje mi kolejny blad -_-. Co zrobic?

20081005225015

20081005225400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i miałem racja,SK pogromiło w pół finale jak i w finale. Widać że panowie ze Szwecji świetnie sobie radzą na de_inferno i nawet bez SpawN idzie im b.dobrze . Good Game at Extreme Masters .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opowiem wam o mojej sytuacji w cs''ie.Zostalem tylko ja w druzynie i jeden koles w przeciwnej.Podnoisłem Desert eagle''a.Miał 7 naboi,0 w magazynku.Strzelam se przed siebie dla beki zostly 4 naboje,wyskakuje koles,przypadkowo strzelam w niego,zabijam go wygralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:07, Modok napisał:

Brawo

A ja opowiem kilka moim

Miałem 2 hp i zabiłem 5 gości.

Wczoraj zabiłem gościa z awp bez przybliżania.

heh.Ja ras na de_azcet ide wale na oslep i zabilem 3 terrorystów naraz,2 schowanych za skrzyniami,a jeden schodził w dól.to było niedaleko miejsca gdzie startują tt i tego mostku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:07, Modok napisał:

Brawo

A ja opowiem kilka moim

Miałem 2 hp i zabiłem 5 gości.
Albo fart albo intrep, bo o pro nie ma mowy :/
Wczoraj zabiłem gościa z awp bez przybliżania.

Każdy noob to umie, więc nie ma się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:35, HareQ napisał:

> Brawo
>
> A ja opowiem kilka moim
>
> Miałem 2 hp i zabiłem 5 gości.
> Albo fart albo intrep, no albo pro ale to raczej nie ta działka chłopcze.
> Wczoraj zabiłem gościa z awp bez przybliżania.
Każdy noob to umie, więc nie ma się czym chwalić.


Sorry za błąd w odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umie zapomnieć jak TaZ zjechał na D2 cały klan z kałacha na B to był niezły pojazd albo f0rest na trainie na zamkniętym nieźle z awp też kosił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:37, Rumcajs52 napisał:



Powiedział Hare...
]:->

Nie mogłem się powstrzymać :]

Oj coś widzę, że masz problemy z powstrzymywaniem się. Może czas na pójście do lekarza :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:22, Pablo Querte napisał:

>
>
> Powiedział Hare...
> ]:->
>
> Nie mogłem się powstrzymać :]
>
Oj coś widzę, że masz problemy z powstrzymywaniem się. Może czas na pójście do lekarza
:>?


Przydało by się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:07, Modok napisał:

Wczoraj zabiłem gościa z awp bez przybliżania.


Oh a to ci dopiero :O :O!!!!111111

Ja rojzebuje co 2 kolesia z fast zooma wpierdalając korniszona i jakoś nie chwale sie na co drugim forum w co drugim poście ,,JOŁ! Kolo dednoł zabiłem go s fast suma jo!"

A tak na marginesie, nie którzy zapewne sobie pomyślą że jestem jakimś ulowem albo murzyńska pała wie co jeszcze, bo sie tak mądruje i nie pokazuje że jestem mądrzejszy i nie przechodzę obok tego, ale że mam już głęboko wyjebane w tą strone i sie nudze to se jebnę kakobongo zajebisty post. Nie no ludzie nie dziwcie sie że nie których tak jade bo chwalicie sie jakby było czym. Gdy któryś z was wstąpi do jakiegoś znaczącego timu, czy coś takiego to będziecie mogli sie pochwalić

Ah i jeszcze taka sprawa:

Hareq:

-,,Albo fart albo intrep, bo o pro nie ma mowy :/"

Nigdy nie zrozumiem co to słowo pogrubione robi w tym zdaniu, jednak wywołuje u mnie niejedno znaczny śmiech.

To tyle, musze kurwa usunąć gpl z zakładek bo jeszcze 3/4 userów z tego tematu zdołuje, jeśli można to tak nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie mu się jak kolega się chwali , że zabił z awp bez przybliżenia...a reszta pieprzy o akcjach na serverach ffa/tp - łał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować