Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2008 o 21:11, 88Bonzo napisał:

Niby fajne, ale:

*czy nie będzie to żadnym problemem dla osób z wolniejszym łączem?


Mam internet 1 mb i nie narzekam.

Dnia 12.10.2008 o 21:11, 88Bonzo napisał:

*mimo wszystko wiele osób używa tego samego avatara :) (np. logo CSa) tak więc i avatar
może wprowadzić w błąd.


Zapomniałem powiedzieć, że na tablicy wyników w DOD:Source masz swój nick steam i avatar, nie tylko avatar.

Dnia 12.10.2008 o 21:11, 88Bonzo napisał:

Ja chwilę zagrałem, ale oprócz tego avka nie ujrzałem jakiś drastycznych zmian, rzucających
się w oczy.


Ja wczoraj nie miałem okazji ściągnąć. Jak dziś zagram to przedstawię Wam moje odczucia :)

Tak przy okazji. Podajcie Wasze nicki steam. Mój Bezimienny93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:28, Bezimienny1993 napisał:

Myślę, że Valve nie powinno rezygnować z takich błędów gry jakimi są między innymi russian
walck i bunny hop, ponieważ to są właśnie uroki CS''a 1.6


Głupie bugi psujace zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 14:10, Bezimienny1993 napisał:

Mam internet 1 mb i nie narzekam.


Pytam bardziej z uwagi na neostradowiczów 512, gdyż przy takowym łączu niektórzy narzekają na niestabilny ping w grze. Sam również raczej nie będę miał problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z CS,nie da się grać przez siec z innymi graczami,po prostu wtapiam się w ściany i wyświetla się napis Pres Duck for Spectator menu jak myślice co to może być?.Mi się wydaje że trzeba coś w opcjach ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZAgram z kimś spara na steamie 1.6 klan 4 - 6 osobowy mapy de_dust 2 i 1 oraz aztec i awp :D w gre wchodzi też 35_hp albo 35hp_2
pozdrawiam
ps. gg CL =->9055526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 18:19, eXtaz napisał:

ZAgram z kimś spara na steamie 1.6 klan 4 - 6 osobowy mapy de_dust 2 i 1 oraz aztec i
awp :D w gre wchodzi też 35_hp albo 35hp_2
pozdrawiam
ps. gg CL =->9055526

Ja moge z tobą zagrac.Nie napisałem na gadu bo mam rozwalone.Oczywiście mam steam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 20:28, 88Bonzo napisał:

Przydałby się taki bajer jak jeden wielki, mega, gigantyczny ranking wszystkich graczy
CS 1.6 :P Hehe ciekawe na której znajdowałbym się lokacie :D

Po co?Jeżeli chodzi ci o ranking zabic to bez sensu,bo by wszyscy ściągali czity żeby miec jak najwięcej fragów i byc wyżej w rankingu.I by sie nie dalo grac,bo było by dużo cziterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 21:18, PonuryŻniwiarz napisał:

Po co?


Po to, by wiedzieć czy grając ma się do czynienia z dobrym przeciwnikiem czy nie :)

>Jeżeli chodzi ci o ranking zabic to bez sensu,bo by wszyscy ściągali czity żeby

Dnia 13.10.2008 o 21:18, PonuryŻniwiarz napisał:

miec jak najwięcej fragów i byc wyżej w rankingu.I by sie nie dalo grac,bo było by dużo
cziterów.


Jeżeli ktoś ma czitować to i tak będzie i na takiego nie ma siły. Tak samo może być w przypadku, gdy ktoś chce zdobyć za wszelką cenę 1 miejsce w rankingu danego serwera, aczkolwiek od dłuższego czasu spotkałem się tylko z jednym czituchem (oczywiście mowa o serwerach STEAM). Jeżeli już takowy incydent zacząłby się powtarzać, to może warto by było ulepszyć zabezpieczenia antycziterskie :) ot taka mobilizacja dla siedzących po drugiej stronie steam`a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie i tak taki ranking nie był by do końca prawdziwy :P bo np. umawia się dwóch gości u któregoś na serwie jeden będzie afkował a drugi pokdkładał bombe co runde i nabijał fragi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować