Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2008 o 22:01, masterHADES napisał:

w sumie i tak taki ranking nie był by do końca prawdziwy :P bo np. umawia się dwóch gości
u któregoś na serwie jeden będzie afkował a drugi pokdkładał bombe co runde i nabijał
fragi :P


a chciałbyś być tym AFK, który spada drastycznie w rankingu i jest uważany za Newbie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 16:22, Bezimienny1993 napisał:

> Głupie bugi psujace zabawę.

Uzasadnij trochę szerzej dlaczego psują Ci zabawę.


"Russian walk" to możliwość biegania po cichu. Ja podobnie jak większość graczy gram na słuch, więc możliwość że przeciwnik przemieszcza się po mapie szybko i bezgłośnie jest nie fair i psuje zabawę. Bunny hop moim skromnym zdaniem również nie powinnien być dozwolony, ponieważ daje możliwość graczom przemieszczać się jeszcze szybciej niż by biegli, co umiejętnie stosowane daje sporą przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 12:49, Pawlo09 napisał:

Dziś grałem trochę w CS to zrobiłem parę screen.


Szczerze? to głupszych modeli nie widziałem :D osobiście gram na tych z CS:S :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 12:56, 88Bonzo napisał:

Szczerze? to głupszych modeli nie widziałem :D osobiście gram na tych z CS:S :)


A nie uważasz że gra traci trochę takiego hmmm... uznania? To tak jagbyś gre zmienił troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 13:28, Infes napisał:

A nie uważasz że gra traci trochę takiego hmmm... uznania? To tak jagbyś gre zmienił
troche.


Ani trochę :) modele wyglądają atrakcyjniej co umila tylko rozgrywkę. Tu parę screenów:

20081014134746

20081014134755

20081014134804

20081014134815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 13:48, 88Bonzo napisał:

> A nie uważasz że gra traci trochę takiego hmmm... uznania? To tak jagbyś gre zmienił

> troche.

Ani trochę :) modele wyglądają atrakcyjniej co umila tylko rozgrywkę. Tu parę screenów:

Hmm... wygląd modelei broni niczym z Sourca skąd można tego moda pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 13:48, 88Bonzo napisał:


Ani trochę :) modele wyglądają atrakcyjniej co umila tylko rozgrywkę. Tu parę screenów:

Całkiem ciekawie to wygląda :) Tylko trochę gorzej od Counter-Strike: Source. Ja tam jednak wolę zostać przy oryginalnych broniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 13:52, Carl92 napisał:

Hmm... wygląd modelei broni niczym z Sourca skąd można tego moda pobrać?


Wrócę za 2 godziny z uczelni :) to wrzucę na jakiś serwer i udostępnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, bardzo dobrze, że valve jeszcze w ogóle interesuje się 1.6 i rozwija go. Gdy dowiedziałem się o tych testach beta byłem bardzo milo zaskoczony. Jednak gdyby zastanowić się dłużej to po co komu na dłuższą metę bajerki pokroju avatarów w tabeli? Fakt może gra wygląda nowocześniej, ale znacznie bardziej pożądane było by naprawianie prawdziwych bugów, takich jak miedzy innymi:

Silent planty
Silent deffuse''y
flashbugi
bugi w hltv
Cienkie ściany przepuszczające pociski w niektórych miejscach na niektórych mapach, nie wiem jak to nazwać.
Silencer bug (animacja zakładania tłumika)

Takie poprawki na pewno były by z radością przyjęte przez większość sceny CS, oczywiście już teraz są maniacy, którzy krzyczą: "Łapy precz od 1.6!" W ogóle nie przyjmują do wiadomości tego, że w 1.6 może sie coś jeszcze zmienić. Wynika to stą, iż tak naprawdę nikt się nie spodziewał nagłego updatowania cs''a po tylu latach. Wystarczy przejrzeć temat na forum valve, by znaleźć tego przykłady. Co do usunięcie russian walk i russian duck, powiem krótko jestem na tak :) Jakby nie było to dalej są bugi. Powodują one, że hitboksy w grze głupieją - to oficjalny powód valve dla usunięcia ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:43, Pablo Querte napisał:

Mógłbym się dowiedzieć o co chodzi z tym russian walk i duck ?



Russian Walk (znany też jako Silent Run) - W dużym uproszczeniu technika pozwalająca biegać po cichu z pełną szybkością, Polega na szybkim, rytmicznym wciskaniu klawisza odpowiedzialnego za kucanie podczas biegu. Wygląda to tak jakby postać w biegu ciągle lekko kucała i bardzo szybko jakby podskakując wraca do wyjściowej pozycji, nie wiem jak to opisać słowami, to trzeba zobaczyć, tu masz filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=32xCUWG6pto&feature=related

Russian Duck (Fast Duck) - To w zasadzie element russian walka, polegający tylko na bardzo szybkim kucaniu i wracaniu do pierwotnej pozycji.

Obie te sztuczki to nieodzowne tricki każdego "pr0" możesz je zaobserwować na demkach lub fragmovie profesjonalnych klanów. Obie techniki są trudne do nauczenia i wymagają długiej praktyki, podobnie jak bunny hop. Przyznam, że sam ostatnio usiłuję się nauczyć silent runa. :) Lecz dalej sądzę, że stosowanie takich sztuczek jest nie fair wobec innych graczy i powinno to zostać naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 16:07, kombesista napisał:

Russian Walk (znany też jako Silent Run)


Na dodatek jest to nielegalne w niektórych ligach.Przykładem jest SpawN który użył któregoś razu Silent Run''a , była kłótnia ale jaki to event był to nie pamiętam.
Fast Duck to jest coś ala bind duck na "scrollu,kolejna rzecz która jest po prostu zakazana w większości ligach.
A Silent Run uważam że jest nie jest trudny gdyż sam uważam że nawet go opanowałem i ostatnio mam z problem żeby z tego nie korzystać ;) Tak jakoś wychodzi przez tego CTRL się przyzywczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 19:51, PonuryŻniwiarz napisał:

> ZAgram z kimś spara na steamie 1.6 klan 4 - 6 osobowy mapy de_dust 2 i 1 oraz aztec
i
> awp :D w gre wchodzi też 35_hp albo 35hp_2
> pozdrawiam
> ps. gg CL =->9055526
Ja moge z tobą zagrac.Nie napisałem na gadu bo mam rozwalone.Oczywiście mam steam ;)

ze mna to znaczy ze mna czy z klanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak się nazywa taki trik że się skacze, bez odstępu a wyglada to tak jakbyś skakał niedotykają podłogi :D
pozdrawiam , sorry ze 1 pod 2 ale nie mogłem już edytowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 18:42, eXtaz napisał:

a jak się nazywa taki trik że się skacze, bez odstępu a wyglada to tak jakbyś skakał
niedotykają podłogi :D
pozdrawiam , sorry ze 1 pod 2 ale nie mogłem już edytowac :D

Ten trik nazywa się ''''Bonny hoop''''.A w sprawie tego grania to chce zagrac z tobą,ale jutro o 17 bo dzis muszę się uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować