Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

>>(chyba, że ktoś czymś zaskoczy mnie xP).

Zaskoczę Cię jutro, gdy będę miał laptopa na którym chodzi mi prawidłowo Internet Explorer :P (steam bazuje właśnie na tej przeglądarce, a mi ona nie chodzi na stacjonarnym kompie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie najważniejsze to żeby mieć gdzie grac :P czyli ktoś musiał bym mieć serwer na którym moglibyśmy zagrać a potem to by już jakoś poszło chyba że rzeczywiście zrobimy sobie grupę na steamie gram.pl cs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 10:02, masterHADES napisał:

w sumie najważniejsze to żeby mieć gdzie grac :P czyli ktoś musiał bym mieć serwer na
którym moglibyśmy zagrać a potem to by już jakoś poszło chyba że rzeczywiście zrobimy
sobie grupę na steamie gram.pl cs :P


Serwer się załatwi :) firma sieci kablowej z której mam neta ma postawiony serwer, który jest wiecznie pusty :) A w razie czego to ja mogę założyć. Łącze mam w miarę gibkie i około 10-12 osób śmiało udźwignie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałby ktoś zagrać spara z klanem indurtial squad? ? strona internetopwa www.i-squad.yoyo.pl tam prszę się wpisywać jeśli jest ktoś chętny do klanu albo żeby zmierzyć się znami !!
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jasne że można takie coś zrobić,właściwie na Steamie jest już grupa GRAM.PL i jestem w niej zapisany :D
zapraszajcie mnie do znajomych, nick: WhiteMamba albo jak coś to vanmatik1 :D

PS.Trzeba na serio z tym klanem pomyslec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny apdejt ;]

The Counter-Strike 1.6 Beta has been updated now. Please run hldsupdatetool to receive the update. The specific changes include:

- Fixed crash in client on level change
- Enabled hltv under win32 in the beta

From Alfred:

There are no Linux specific changes in this update, there will be early
next week.



Ponadto być może zostanie wprowadzona opcja w menu pozwalająca nam wybrać, czy chcemy w grze używać modeli z Condition Zero, czy też tych klasycznych. Wspaniały pomysł :D W końcu nie trzeba sie będzie bawić w podmianki modeli po każdym reinstalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 11:22, eXtaz napisał:

Chciałby ktoś zagrać spara z klanem indurtial squad? ? strona internetopwa www.i-squad.yoyo.pl
tam prszę się wpisywać jeśli jest ktoś chętny do klanu albo żeby zmierzyć się znami
!!
pozdrawiam


Darmowy hosting i nuked clan. Równie dobrze moglibyście nie mieć strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się. Przynajmniej ja posiadam taką możliwość ale i tak mam na 1024x800 sam nie wiem dlaczego. Chyba zaraz spróbuje pograć na 1280x1024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować