Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

i co ten upadte daje ? Ja nie wiem czy go sciągać .... Wsumie to to co jest chyba ok, jak będzie chodziło bez upa to nie bee go sciągał chyba że ktoś mnie przekona !!: )
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 14:44, Modok napisał:

widać nie myślisz i nie rozumiesz mojego pytania.


Nie rozumiem cię człowieku to raczej ty nie myślisz skoro nie przeanalizowałeś jego odpowiedzi. Założę sie że nawet jej dobrze nie zrozumiałeś. Jak chcesz zabajerować swoją ''''inteligencją'''' to wykaż się w jakimś teście IQ albo co, bo jak na razie to robisz z siebie idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuj odbić sie od dna ale skuteczniej bo coś cienko ci idzie. Wina nie leży po stronie beziego tylko twojej. Skoro coś ci nie pasuje w jego odpowiedzi to kurwa lepiej precyzuj pytania, bo powiedział to co miał powiedzieć. I przestań z ludzi robić debili na siłe bo jeszcze bardziej sie pogrążasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec beta-testów o_O

Są problemy, z tego co czytam w oficjalnych tematach na forum VALVe update ten potężnie namieszał, większość linuksowych serwerów jest w rozsypce po aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra... dam ci jeszcze Młodoku błogosławieństwo matki boskiej różańcowej, matki boskiej częstochowskiej, matki boskiej ostrobramskiej i matki boskiej nieustającej pomocy...a teraz idź z bogiem i z matką boska różańcową, matka boska częstochowską (...) , krzyż na drogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy update to jakies nie porozumienie. Wszystko namieszali, wiekszosc serwerow nie dziala jak tez pelno modow. W dodatku popsula mi sie wyszukiwarka. Kompletna kicha. Jestem wsciekly na Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:08, Dzikq napisał:

Kompletna kicha.
Jestem wsciekly na Valve.


Tak jak i chyba wszyscy gracze... ;/
Pozostaje tylko mieć nadzieję, że wszystko jak najszybciej uda im się ogarnąć i postawić CS''a znów na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:33, deih napisał:

Valve ssie ostro tyle.


Nie da sie z tym nie zgodzić. Robią kurwa jakieś Kantery Beta walczą z duckiem bh i wszystko idzie w chuj. Tak to jest gdy chce sie ulepszyć coś doskonałego lub też pogorszyć jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 19:01, Pawlo09 napisał:

Czyli już nie można grać w betę?

Edit:Rumcajs52 fajny avatar tak jak czuł byś się dziewczyną taka Mirian.

Widzę, że kolega ma rozdwojenie jaźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przeklinanie na forum jest dozwolone? Chyba nie ... Jak chcesz się wyżyć idz do PUBu i pogadaj z kolegami, to jest rzecz publiczna i trzeba trzymać poziom, nawet niski ale zawsze poziom...
Jeśli chodzi o betę to już chyba cały świat wie że można ją ściągnąć w Zakładce Moje Gry:) albo GAMES :!
[pzdr]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować