Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2008 o 18:46, peryfraz napisał:

jaki interp powinen być?? 0.01 czy 0.1???
Chodzi mi o komęde:
ex_interp


0.01 , rate 25000 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 18:50, Infes napisał:

> jaki interp powinen być?? 0.01 czy 0.1???
> Chodzi mi o komęde:
> ex_interp

0.01 , rate 25000 .


Ok, dzięki...
bo mnie wyzywali że mam zły interp... ale miałem dobry tak czy siak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 19:03, Infes napisał:

> Ok, dzięki...
> bo mnie wyzywali że mam zły interp... ale miałem dobry tak czy siak ;)

Nie ma sprawy ;) Wystarczy że wejdziesz tam -> http://pl.youtube.com/watch?v=5aoOGlvGQH0
i dasz 5 gwiazdek :P heh ;)


Dobra... nie ma sprawy... i przy okazji wejdz na mój profil na youtube.. jaki? Treść komenta: "Super filmik oby więcej takich ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę z innej beczki. :)
Zna ktoś może jakieś przyjemne serwy do CS 1.6 , ale bez AMX-a i innych dodatków?
Jeśli tak, to proszę o podanie tutaj adresików IP. ;)

Po prostu wkurzają mnie te przeróżne dodatki, mody, dźwięki, czy Bóg wie co jeszcze. Ponadto mam wiekowego kompa i wyraźnie odczuwam różnicę w graniu na serwie z AMX i bez (ściny przy strzelaniu ;/ To pewnie przez naliczanie shots/hits itp?) oraz gra jest w ogóle jakoś mniej płynna, co od razu odbija się u mnie na statach. :(

Proszę o wyrozumiałość, wy posiadacze hiper-machin, zapewne nie wyobrażacie sobie ścinającego się cs 1.6, ale zapewniam was, iż to jest możliwe.:P Grzebanie w configu/rate'ach niewiele pomaga, a nawet czasem i pogarsza sytuację ;/
Tak więc bye bye serwy z modami! Przynajmniej do czasu nowego kompa (mam nadzieję, że już niedługo).

Serwery nie muszą być polskie, wystarczy jedynie, że będą miały znośny ping. :) Uważam do tego, iż na takich "czystych" serwerach można poczuć esencję CS''a, bez dodatków upiększaczy, ulepszaczy czy jeszcze jak to zwać. Na niektórych serwach jest tyle różnych bajerków, że oczopląsu można dostać o płynnej grze już nie wspominając. o_O xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot z celownikiem w AWP. Jest taki... dziwny, bo nie ma tej czerwonej kropki na środku :) Nie wiem, czy ja coś nagrzebałem, czy samo się tak spaprało. Ktoś zna na to lekarstwo? Nie, na pewno nie reinstall cs''a bo już robiłem i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 12:00, DartiReviMaster napisał:

> Co oni tak długo do tej pochylni szli ? xD

Ciekawe gdzie ty byś poszedł na nuku grając eko.


Nie o to mi chodzi ! Po prostu z doświadczenia wiem, że na pochylnię jest bliżej z respa terro niż ct więc dziwię się dlaczego terroryści w tak długim czasie dotarli na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 10:31, kombesista napisał:

Pytanie trochę z innej beczki. :)
Zna ktoś może jakieś przyjemne serwy do CS 1.6 , ale bez AMX-a i innych dodatków?
Jeśli tak, to proszę o podanie tutaj adresików IP. ;)

Po prostu wkurzają mnie te przeróżne dodatki, mody, dźwięki, czy Bóg wie co jeszcze.
Ponadto mam wiekowego kompa i wyraźnie odczuwam różnicę w graniu na serwie z AMX i bez
(ściny przy strzelaniu ;/ To pewnie przez naliczanie shots/hits itp?) oraz gra jest w
ogóle jakoś mniej płynna, co od razu odbija się u mnie na statach. :(

Proszę o wyrozumiałość, wy posiadacze hiper-machin, zapewne nie wyobrażacie sobie ścinającego
się cs 1.6, ale zapewniam was, iż to jest możliwe.:P Grzebanie w configu/rate''ach niewiele
pomaga, a nawet czasem i pogarsza sytuację ;/
Tak więc bye bye serwy z modami! Przynajmniej do czasu nowego kompa (mam nadzieję, że
już niedługo).

Serwery nie muszą być polskie, wystarczy jedynie, że będą miały znośny ping. :) Uważam
do tego, iż na takich "czystych" serwerach można poczuć esencję CS''a, bez dodatków
upiększaczy, ulepszaczy czy jeszcze jak to zwać. Na niektórych serwach jest tyle różnych
bajerków, że oczopląsu można dostać o płynnej grze już nie wspominając. o_O xD



www.game-monitor.com -----> Tam masz filtry i sobie wybierz, że chcesz żeby wyszukało Ci serwery bez "dupereli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 09:08, Bezimienny1993 napisał:

Co oni tak długo do tej pochylni szli ? xD


A wiesz co to jest CPL? Nie chodzi mi tutaj o event/turniej/ligę , a taktyke ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 10:55, Szperacz Robson napisał:

Mam kłopot z celownikiem w AWP. Jest taki... dziwny, bo nie ma tej czerwonej kropki na
środku :) Nie wiem, czy ja coś nagrzebałem, czy samo się tak spaprało. Ktoś zna na to
lekarstwo? Nie, na pewno nie reinstall cs''a bo już robiłem i nic.


W konsoli wpisz crosshair 1.000 powino podziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:12, Bezimienny1993 napisał:



www.game-monitor.com -----> Tam masz filtry i sobie wybierz, że chcesz żeby wyszukało
Ci serwery bez "dupereli".


Dzięki, stronkę znam, ale gdzie tam są te filtry, a szczególnie filtr pozwalający definiować czy ma szukać z "duperelami" czy bez? Z tego co widzę, to można tam tylko wybrać przybliżoną lokalizację serwera i grę. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 18:06, Get Down napisał:

Pograj sobie na siódemce,zaproś mnie do znajomych nick steam "bjayb".Podam ci ip serwów
bez amx i dobrym poziomem.


Ok, wysłałem zap. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować