Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2008 o 13:33, Infes napisał:

A wiesz co to jest CPL? Nie chodzi mi tutaj o event/turniej/ligę , a taktyke ^^

Ty chyba nie wiesz co to jest CPL więc przestań pieprzyć. Fejk i tyle. Gdyby robili CPL wyczekiwaliby dłużej i nie widzę sensu w robieniu CPL na eko. Gubisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 19:52, deih napisał:

Ty chyba nie wiesz co to jest CPL więc przestań pieprzyć. Fejk i tyle. Gdyby robili
CPL wyczekiwaliby dłużej i nie widzę sensu w robieniu CPL na eko. Gubisz się.


Dlaczego niby? CPL nie jest napisane że mają czekać do 1minuty bo mogli pomysleć że zaraz ich skrócimy równie dobrze,no chyba że czekali na respie bo nie wiedzieli co zrobić. Zreszta skończ. Jest jak jest i tyle. Nie będę o to się sprzeczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 21:11, Phelela napisał:

Dla mnie też , akcja na demo . Przecież słyszeli go i nie wierze że nic nie rzucil ,
nawet broń :D


Zaraz stwierdzisz że akcja była "ustawiona" ^^ :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za tą grą, ponieważ jest zbyt prymitywna. Rozwal wszystkich na mapie ze swoją drużyną i to wszystko. Grałem na kilku serverach i poziom niektórych ludzi grających w to mnie przeraził np. administrator cały czas na team-speak''u mówił LOL, ale nie mówił tego ze śmiechem tylko ten wyraz wyrażał u niego ździwienie. Inni gracze mówili mu: "Zamknij mordę" i wszyscy odnosili się do siebie chamsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:29, Infes napisał:


Zaraz stwierdzisz że akcja była "ustawiona" ^^ :<

Ja już to stwierdziłem ;] Obelix - nie masz nic do powiedzenia , poprostu nie pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 19:52, deih napisał:


> A wiesz co to jest CPL? Nie chodzi mi tutaj o event/turniej/ligę , a taktyke ^^

Ty chyba nie wiesz co to jest CPL więc przestań pieprzyć. Fejk i tyle. Gdyby robili
CPL wyczekiwaliby dłużej i nie widzę sensu w robieniu CPL na eko. Gubisz się.



Mi też się wydaje, że fake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:54, Obelix93 napisał:

Nie przepadam za tą grą, ponieważ jest zbyt prymitywna. Rozwal wszystkich na mapie ze
swoją drużyną i to wszystko.


Z Twojej wypowiedzi wynika, że grałeś w cs''a nie dłużej niż dzień - fenomen Counter-Strike''a polega właśnie na tym, że to nie jest typowa strzelanka ala Rambo.

Dnia 13.11.2008 o 20:54, Obelix93 napisał:

Grałem na kilku serverach i poziom niektórych ludzi grających
w to mnie przeraził np. administrator cały czas na team-speak''u mówił LOL, ale nie mówił
tego ze śmiechem tylko ten wyraz wyrażał u niego ździwienie. Inni gracze mówili mu: "Zamknij
mordę" i wszyscy odnosili się do siebie chamsko.


Na serwerach non-steam (pirackich) to nic zaskakującego. Po prostu dostępność pirata jest bardzo duża z czego wynika, że pierwsze lepsze dziecko neo może sobie zagrać, a jestem pewny, że jeżeli wszedłbyś na serwer steam Twój pogląd na grę szybko by się zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś na ten przykład na nosteamowym serverze gdzie gram z kumplem spotkaliśmy 6 letnie dziecko... Potem przez takie osoby gracze są w mediach obrzucani błotem tak samo jak gry w które graja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 19:10, namiary znane napisał:

dziś na ten przykład na nosteamowym serverze gdzie gram z kumplem spotkaliśmy 6 letnie
dziecko... Potem przez takie osoby gracze są w mediach obrzucani błotem tak samo jak
gry w które graja..


To jeden z elementów, które nie pozwalają e-sportowi w Polsce robić postępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 22:12, DartiReviMaster napisał:

Nauczą Pionasa drzeć ryj jak Luq i wszystko wróci do normy .

Hehe...no i pozytywnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam coś od siebie. Mam w du*ie to, czy LUq grał ostatnio dobrze, czy źle, ale chyba nie mamy wątpliwości, że należy on do światowej czołówki. Być może nowy skład ma szanse na sukces(przekonamy się niedługo), ale złota piątka była tylko jedna. Morgen dobrze śpiewa "... wymieniają Cię na jeszcze nowszy model, ale nowszy nie znaczy lepszy...".Zobaczymy jak sprawa śie potoczy dalej-jakieś niejasne plotki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to w ogóle dziwi po co roz****ać taki dobry squad skoro grają już kupę czasu, mają doświadczenie i już umieją się dogadać. To jest śmieszne. Na dodatek biorą jakiegoś Pionasa zero jakich mało. Żałośni są Ci ludzie. Bez kubena to już nie ten sam team będzie. Żal po prostu - nie mam słów. No nic, poczekam i zobaczę jak pionasek pociśnie na DreamHacku. Ehh, teraz już nic nie będzie takie jak kiedyś ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować