Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2008 o 16:25, hehe napisał:


Idąc tym tropem najbardziej podstawowe czyli najstarsze i najbardziej popularne aż do
dziś to train, aztek, italy, nuke, dust, cbble i office.

Najbardziej podstawowe to nie muszą być te najstarsze , bo mało sie gra teraz na italy czy officu , na cbble też coraz mniej . Mówie tu o cw a nie o żadnych FFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 07:30, Phelela napisał:

Najbardziej podstawowe to nie muszą być te najstarsze , bo mało sie gra teraz na italy
czy officu , na cbble też coraz mniej


Nie wiem na jakich grasz serwerach, ale ja aż za często widzę italy czy cbble, o office nie wspominając :)) Te mapki są wałkowane aż do znudzenia - przy każdej wersji tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 13:14, Kur0 napisał:

Musisz sobie poszukac (to chyba nie problem)
szukaj szukaj az znajdziesz ^^
albo zaloz serv i z kumplami graj
tak jest najfajniej :D


To mi sie skojarzyło z jakąś kiepską piosenką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 13:20, DartiReviMaster napisał:

> Musisz sobie poszukac (to chyba nie problem)
> szukaj szukaj az znajdziesz ^^
> albo zaloz serv i z kumplami graj
> tak jest najfajniej :D

To mi sie skojarzyło z jakąś kiepską piosenką...

Recja ;) Tylko brakuje rymu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2008 o 15:52, KazMeister napisał:

Recja ;) Tylko brakuje rymu


Jeest rym ;p
znajdziesz - najfajniej taki troche częstochowski ale 1 rym na zwrotkę jak na kiepską piosenkę ujdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i MYM przegral w pol finalach z SK. Grali dobrze po stronie CT, debiutant pionas gral swoje ale natomiast w TT jakby zaspali i obudzili sie dopiero po 9 przegranych runadach. Szkoda, szkoda... czeka nas jeszcze mecz o 3 miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 21:19, deih napisał:

Grali do dupy zmiana na pionasa epic fail koniec.

Zmiana - fakt, z dupy, ale... Właśnie - chłopak widać że coś ogarnia, coś ugrywa tam (chociaż ciągle ataki stresu go łapią). Zazwyczaj w środku tabeli siedzi, za nim Taz najczęściej. Po prostu brakuje zgrania z nim i tyle. Ale ofc lepiej by było gdyby nie robili nic z teamem bo to co teraz pokazują (dzisiaj np) to żal, kicha, kupa etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff. Nalezy dodac, ze to pierwsza taka wielka impreza pionasa wiec wiadomo stres, ciekawe jestem jakbys sie Ty deih zachowal. Czy trzecie miejsce po dwoch tygodniach zmienionego skladu jest zle ? Najss chociaz moglo byc lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Połowa tabeli? Jakie mecze wy oglądaliście? Oglądałem mecz z mibrem z SK i z fnatic cały czas 4 i 5 pod koniec. Na początku żył 1 akcją na eko i dochodził nią to połowy meczu pozniej zaczął bić pojedynczych i spadał niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pionas potrafi grać i tego nikt nie zmieni,tylko każdy chyba kochał stary team mymu.MYM bez pionasa jak przegrywał było zle a teraz jak jest z pionasem i przegrają to jest tragicznie,to trochę nieuczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawno nie odpalałem STEAMA ale ostatnio bylem u kolegi i postanowiliśmy zrobić sobie serwer na lanie. No to odpalam, wszystko się ładnie uaktualnia i po pewnych czasie możemy już grać. Najpierw weszliśmy na jakiś serwer i ku zdumieniu tego kolegi ja miałem ikonki graczy, wiecie takie jak w TF2 awatara i obok nicka, a on tego nie miał pomimo, że też aktualizował steama. Wiecie co zrobić żeby on też to miał? BTW ponoć już nie da się z oryginalnego csa wchodzić na pirackie serwery bo jest jakaś różnica na serwerach o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 13:43, THE WITCHER1990 napisał:

dawno nie odpalałem STEAMA ale ostatnio bylem u kolegi i postanowiliśmy zrobić sobie
serwer na lanie. No to odpalam, wszystko się ładnie uaktualnia i po pewnych czasie możemy
już grać. Najpierw weszliśmy na jakiś serwer i ku zdumieniu tego kolegi ja miałem ikonki
graczy, wiecie takie jak w TF2 awatara i obok nicka, a on tego nie miał pomimo, że też
aktualizował steama.


Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że ty masz cs''a bete a kolega nie, z resztą, nie mam pojęcia

>BTW ponoć już nie da się z

Dnia 04.12.2008 o 13:43, THE WITCHER1990 napisał:

oryginalnego csa wchodzić na pirackie serwery bo jest jakaś różnica na serwerach o co
chodzi?


Steam zmienił port z 47 na 48, a nsowe serwy mają 47, i teraz nie można wbić na żaden z takich serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować