Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2009 o 14:22, kurczak-AFC napisał:

Przeczytaj najpierw co to jest sXe a potem się wypowiadaj, bo DartiReviMaster
oraz wasizi mają rację.

Dosłownie biorąc sprawę, pytał się o serwery nie wymagające sXe (doskonale wiem co to jest). Serwery steam nie wymagają sXe bo są wspierane przez VAC więc w czym problem??? Nie wspomniał ani o piractwie ani o graniu na nonsteamowych serwerach ani nie namawiał do grania na nich. Denerwuje mnie takie stawianie sprawy... Niedługo jak tylko się wspomni o nielegalnych formach rozrywki elektronicznej to dostanie się pewnie bana za rzekome "propagowanie piractwa"...

@88Bonzo OTS - Open Tibia Server

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 15:32, Pablo Querte napisał:

A wiesz, że prawdopodobnie wiaderko to największa strona non-steam w polskiej sieci?



Nie... A muszę to wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie. Otóż przeczytałem gdzieś, że istnieje darmowa, legalna wersja CS. Poszperałem w necie i znalazłem to:
http://www.download.net.pl/13935/Counter-Strike/
http://www.instalki.pl/gry/download/strzelanki/Counter-Strike_STEAM.php
Pisze, że jest to freeware, ale wolałbym się upewnić, bo nie chcę piracić. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie mam pojęcia o co chodzi z tymi linkami ale bardzo wątpię żeby cs był darmowy i nie jest przynajmniej według mnie z tymi downloadami musi coś być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ventrillo 2.1.4.Przy uruchamianiu go wyskakuje mi błąd i szybko znika.Ściągam go z każdej innej strony i wszędzie tak samo jest.Pomoże ktoś?Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 14:24, SzakaLaka napisał:

Mam problem z ventrillo 2.1.4.Przy uruchamianiu go wyskakuje mi błąd i szybko znika.Ściągam
go z każdej innej strony i wszędzie tak samo jest.Pomoże ktoś?Z góry dzięki.

Chyba zapytanie o aktualizacji :P....nacisnij later/no chyba , że naprawdę wyskakuje ten błąd to nie wiem...poszukaj w internecie na forum o cs''ie może ktoś taki temat założył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc po wspaniałym update''cie kolejnym nie działa mi steam community podczas gry wie ktoś może w czym tkwi problem? ( czyli , że jak naciskam shift+tab to się nie wyświetla 0_o ). Druga sprawa , że po wczesniejszym update''cie musiałem włączać steama przez C:/steam bo podczas włączania przez C:/valve/steam lub po prostu ikonke na pulpicie wyskakiwał błąd. Reinstalowałem już cs''a jak i całego stima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 22:24, deih napisał:

A więc po wspaniałym update''cie kolejnym nie działa mi steam community podczas gry
wie ktoś może w czym tkwi problem? ( czyli , że jak naciskam shift+tab to się nie wyświetla
0_o ). Druga sprawa , że po wczesniejszym update''cie musiałem włączać steama przez C:/steam
bo podczas włączania przez C:/valve/steam lub po prostu ikonke na pulpicie wyskakiwał
błąd. Reinstalowałem już cs''a jak i całego stima.

Wiesz mi tam jakis blad wyskoczyl 2 razy przy odpalaniu steam , ale jakos zniknal . A nie masz community to masz problem bo jest nowa funkcja web ;D Mozesz na google.pl sobie wejsc w czasie meczu haha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś nie znika...nie nabijaj sobie postów. Kolejna ciekawostka , że steam raz chce się włączyć a raz nie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 23:03, Wasizi napisał:

Ponawiam prośbę.

I nie będę więcej pisać, bo to nie ma sensu. Po prostu zaczekam.


CS nie jest grą darmową. Może i był kiedyś jako MOD pod Half-Life`a. Jednakże musem było mieć oryginalnego Halfa. Z czasem gdy CS stał się bardziej popularny od Halfa, zrobiono z niego osobną grę, wydawaną na osobnych płytach bez konieczności instalowania HL`a. CS non-steam jest grą piracką / nielegalną.

Nie wiem czy o to Ci chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 08:36, mateusz12341995 napisał:

a mi sie couter strike zepsuł to znaczy nie moge sie połaczyć z tzw steam...<gre ściągnąłem
z internetu>i pokazuje mi sie komunikat error .co ja mam robić?jak w ogólę zainstalować?

Masz pirata i się dziwisz że do steamu się podłączyć nie możesz, myśl logicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować