Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2009 o 23:00, Dartitwo napisał:

> Klikasz na ikonę steam.exe i martwa cisza? Czy jednak dochodzisz do momentu wpisania

> pass`ów lecz te pozostają odrzucone?

Na tym sie kończy


Tak mi się jeszcze nie zdarzyło, ale chyba najprościej będzie jak odinstalujesz wszystko i wgrasz na nowo. A steama masz z płyty z grą? Jak tak to może ściągnij steama ze strony producenta i samego csa zainstaluj.
Takie rozwiązanie na pewno ci nie zaszkodzi a może pomorze, pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie od dziś i nie od wczoraj ta strona była jest i będzie bezużyteczna. Tam jest tyle zdjęć bezsensownych ilu użytkowników :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 17:27, Medyk napisał:

Mam taki problem, otóż nie wiem jak przekształcić demo w format avi.

Zapewne frapsem lub czymś podobnym trzeba nagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem o wiele lepiej już wydać trochę większe fundusze i zakupić SteelSeries 5h v2. Z tego co widzę po cenach to od 190-210 zł dochodzi. Ja aktualnie posiadam już 2 lata SteelSeries Siberia i powiem Ci że jestem bardzo zadowolony,jakość dzwięku jest naprawdę wprost genialna dla mnie. Wydałem 205zł ale warte są tej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 11:14, sevrond napisał:

Gdzie sie pake kladzie na de rats 1337 ?

Tam gdzie na cs_militia.

Infes - Też je miałem , zmieniłem na najgorsze co jest "Fatality" , dobrze że teraz jestem w posiadaniu Barracud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 23:36, Infes napisał:

Z tego co wiem o wiele lepiej już wydać trochę większe fundusze i zakupić SteelSeries
5h v2. Z tego co widzę po cenach to od 190-210 zł dochodzi.


Nie wiem gdzie wylookałeś taką tanioche bo ja gdzie nie spojrzę to schodzi powyżej 300 zł :)

>Ja aktualnie posiadam już

Dnia 21.07.2009 o 23:36, Infes napisał:

2 lata SteelSeries Siberia i powiem Ci że jestem bardzo zadowolony,jakość dzwięku jest
naprawdę wprost genialna dla mnie. Wydałem 205zł ale warte są tej ceny.


Nad tym też sie zastanawiałem, ale ten oddzielny mikrofon jakoś mnie nie przekonuje. Mimo wszystko dziękuje za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 12:07, Dartitwo napisał:

Nad tym też sie zastanawiałem, ale ten oddzielny mikrofon jakoś mnie nie przekonuje.


Dla mnie to zaleta a nie wada. Gdy nie chcesz to odpinasz i tyle a nie ciągle Ci "dynda" przed nosem.

Dnia 22.07.2009 o 12:07, Dartitwo napisał:

Nie wiem gdzie wylookałeś taką tanioche bo ja gdzie nie spojrzę to schodzi powyżej 300 zł :)


It''s call magic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 12:07, Dartitwo napisał:

Nie wiem gdzie wylookałeś taką tanioche bo ja gdzie nie spojrzę to schodzi powyżej 300
zł :)

Powyżej 300 zł to kosztują 5H V2 USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fatality są bardzo dobre chyba nie ich nie włączyłeś i dziwiłeś się dlaczego nic nie słychać -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 23:31, Infes napisał:

No panowie. Jutro gamegun''a,jak obstawiać kto zostanie numerem 1,kto drugie a kto zdobędzie
brąz?

Walka bedzie miedzy Wicked a Mausesports :). Na jakim Wicked jest teraz poziomie to nie wiem bo dawno nie sledzilem spotkan. Wierze tez ze FXi i Delta , wypadna dobrze maja dosyc latwe grupy. Ah jakby sie tu nie chwalic kolega BS7 z Delty z mojej szkoly znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wicked ma prosto w grupie więc nie ma co pisać. Delta pewno nie wyjdzie z grupy. A myszami przegrają na pewno a z Dignitas mogą mieć problem spore,jeśli jednak wygrają z nimi powinno się udać. Grupa "C",tutaj Alternate wychodzi i TitaNs bo jakoś wątpie by Phantoms czy G3 byli czarnymi koniami. Grupa "D" Frag eXecutors nawet 1 miejsce w grupie mogą osiągnąć o ile pokażą się z świetnej strony przeciwko DTS.chatrix bo reszta to jakieś noł-nejmy. Grupa "E" to grupa gdzie Millenium i TBH.eSports wychodzą. Grupa "F" to czysta dominacja Crank Clan a kto jeszcze wyjdzie,tego już nie wiem. Grupa "G" to znów dominacja jednej drużyny,tym razem Francuska drużyna "emuLate",drgie mijsce wydaje mi się że K1ck ale tutaj już strzelam. Ostatnia grupa to grupa "H" gdzie Virtus-Pro i xtence wychodzi. Już za 15minutek zaczynamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się myliłeś. To , czy Delta miała wyjść z grupy zależało wyłącznie od meczu z Dignitas i widać udało im się. FX''y wyjdą z 2 miejsca za DTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywja te mapy ?


1.Anty zaczynają przy tunelu, na most, który prowadzi do strażnicy, którym można dostać się pzez szyb wentylacjny na parking podziemy, albo iść od razu na podziemy parking opuszczajać strażnicę, Terro zaczynają w parkingu podziemym, lub pomieszeniach tam gdzie strażnica


2.Taka duża mapa zaśnierzona, że :D jak się zabłądzi trafia się do miasteczka, Terro mają za cel podłorzyć bombę przy ciężarówce z naczepą, a Anty nie wiem gdzie zaczynają, ale :D do tej ciężarówki dochodziło się poprzesz :D zamarżnietą rzekę (:D fajny pomysł że jak się postoi lód pęka i wpada się do zamarżnietej wody)

3.Mapa CS/DE, Terro mają :D podłorzyć pakę pod muszlę klozetową, a Anty uratować zakłądników, na środku mapy stał Hummer. co można nim jezdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 19:26, Pablo1989 napisał:

Jak się nazywja te mapy ?


1.Anty zaczynają przy tunelu, na most, który prowadzi do strażnicy, którym można dostać
się pzez szyb wentylacjny na parking podziemy, albo iść od razu na podziemy parking opuszczajać
strażnicę, Terro zaczynają w parkingu podziemym, lub pomieszeniach tam gdzie strażnica

zdaje się, że cs_siege

Dnia 25.07.2009 o 19:26, Pablo1989 napisał:

2.Taka duża mapa zaśnierzona, że :D jak się zabłądzi trafia się do miasteczka, Terro
mają za cel podłorzyć bombę przy ciężarówce z naczepą, a Anty nie wiem gdzie zaczynają,
ale :D do tej ciężarówki dochodziło się poprzesz :D zamarżnietą rzekę (:D fajny pomysł
że jak się postoi lód pęka i wpada się do zamarżnietej wody)

de_survivor (moja ulubiona :)

Dnia 25.07.2009 o 19:26, Pablo1989 napisał:

3.Mapa CS/DE, Terro mają :D podłorzyć pakę pod muszlę klozetową, a Anty uratować zakłądników,
na środku mapy stał Hummer. co można nim jezdzić.

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować