Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2010 o 18:36, AphroditeDnB napisał:

> Mam problem z uruchomieniam gry. jak grac z botami (jestem początkujący )
chodzi mi oto jak wgać boty .



Osobiście niewiiem jak wgrać boty bo wole trenować na prosach(sam noobem jestem:P) ale polecam forum na stronie http://www.wiaderko.com/ tutaj powinneś znależć odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 14:29, AphroditeDnB napisał:

Mam problem z uruchomieniam gry. jak grac z botami (jestem początkujący )

Jeśli to Z-boty to ściągasz plik i wklejasz go do katalogu z grą nadpisując pliki (najlepiej zrób ich kopię gdybyś chciał wywalić boty). Wchodzisz w grę dajesz new game a później naciskasz H i dodajesz boty, usuwasz, zabijasz itp.
Miałem też swego czasu takie wgrane już w csa, że w menu się je obsługiwało ale nie wiem jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Są czasem na serwach takie typy, które puszczają te teksty typu "banan wszyscy" itp. Oni to z komorek to mica puszczają czy jest jakiś program? Jeśli tak to jaki?
2. Jaka podkładkę wybrać pod mysz żeby być pro? Planuję zakupić jutro więc mile widziane linki do aukcji. Kumpel ma chyba coś takiego jak qck pad czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 20:21, Witcher1990 napisał:

1. Są czasem na serwach takie typy, które puszczają te teksty typu "banan wszyscy" itp.
Oni to z komorek to mica puszczają czy jest jakiś program? Jeśli tak to jaki?


HLDJ- taki program do puszczania muzyki przez mic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 20:31, Zatha napisał:

> 1. Są czasem na serwach takie typy, które puszczają te teksty typu "banan wszyscy"
itp.
> Oni to z komorek to mica puszczają czy jest jakiś program? Jeśli tak to jaki?

HLDJ- taki program do puszczania muzyki przez mic.

Nie mogę go ogarnąć niby mam już plik w wav 8khz, mono 16bit i dupa naciskam klawisz od puszczania muzyki i nic nie idzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj podkładkę steel series qck mini. Różnica w porównaniu do poprzedniej, silikonowej, z waginą pod rękę jest nie do porównania. W csa nie grałem ale już na samym pulpicie widzę jak to pięknie chodzi. Co prawda moja myszka x7 atecha nie jest pro ale starcza choć ma wadę- gdy szybko ruszam myszką kursor się gubi. Na tej podkładce muszę na prawdę napierniczać żeby się zawiesił. Aż się boję tych hedszotów które będę na wieczór kropił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... nigdy wcześniej tak się nie działo, otóż:

Pogram z 5 minut, gra łapie zwieche i jedyne co mogę zrobić to ctrl alt del i zakończ.... zaczyna mnie już to denerwować. Ma ktoś jakiś pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 21:05, Infes napisał:

Najproszczy jest reinstalacja ale wpierw wykasuj config i niech zrobi Ci się automatycznie
nowy, może to pomoże.


A gdzie jest ten config ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 21:51, Chlorofil napisał:

> Najproszczy jest reinstalacja ale wpierw wykasuj config i niech zrobi Ci się automatycznie

> nowy, może to pomoże.

A gdzie jest ten config ?

Folder z grą- steamapps-nazwa usera- counter-strike- c srike polish- cfg
ale najlepiej reinstal od razu bo wątpię w skuteczność metody przedstawionej przez Infesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem csem, mianowicie nie wbijaja mi serwy z hasłem, mimo ze hasło wpisuje poprawnie. na serwy bez hasla wbijam bez problemu. Macie jakis pomysł jak to naprwacic? Nie moge wbic na serwy z hasłem ani przez konsole, ani normalnie ani przez steam''a za pomoca opcji "dolacz do znajomego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2010 o 11:57, sevrond napisał:

Mam problem csem, mianowicie nie wbijaja mi serwy z hasłem, mimo ze hasło wpisuje poprawnie.
na serwy bez hasla wbijam bez problemu. Macie jakis pomysł jak to naprwacic? Nie moge
wbic na serwy z hasłem ani przez konsole, ani normalnie ani przez steam''a za pomoca
opcji "dolacz do znajomego"

Ale wyskakuje jakiś błąd czy pisze, że hasło niepoprawne? Może wcisnąłeś capslock albo shift i tab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 23:18, Witcher1990 napisał:

> > Najproszczy jest reinstalacja ale wpierw wykasuj config i niech zrobi Ci się
automatycznie
>
> > nowy, może to pomoże.
>
> A gdzie jest ten config ?
Folder z grą- steamapps-nazwa usera- counter-strike- c srike polish- cfg
ale najlepiej reinstal od razu bo wątpię w skuteczność metody przedstawionej przez Infesa


Nie no... dalej mam to samo. Dałem usuń zawartość lokalną po czym dałem raz jeszcze żeby steam ściągnął i dalej mam to samo :/ No co jest grane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Niepoprawne hasło, sprawdzałem na kilku róznych serwerach, nie ma mowy o capsie czy shift + tab. Mixy, spary, normalne serwy nic nie wbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować