Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2010 o 22:36, WielkiCiezkiSlon napisał:

Czy da się grać z botami w steamowej wersji?

Tak, sprawdzone na PODBot''cie. Podczas instalacji robisz dokładnie to samo co w wersji Retail , nawet struktura folderów jest ta sama (z tym, że wszystkie foldery znajdują się w innym katalogu źródłowym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 11:43, WielkiCiezkiSlon napisał:

Bardziej zrozumiale nie mogłeś mi tego napisać.
Jak to działa?

w google wystarczy wpisac PODbot albo Zbot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 11:43, WielkiCiezkiSlon napisał:

Bardziej zrozumiale nie mogłeś mi tego napisać.
Jak to działa?

Bardziej zrozumiale pisze w instrukcji instalacji danego bota:)
Cóż, założyłem, że wiesz co i jak z botami i już kiedyś instalowałeś takowe.Ja tylko dodałem, że ścieżka instalacji w wersji dla Steam''a różni się odrobinkę od tej dla wersji bez Steam (cs 1.5)
Np PODBot2.5 masz zainstalować do katalogu z grą -dla cs 1.5 domyślnie jest to Sierra/Hal-Life. Chodzi o folder gdzie umieszczono plik hl.exe. Pod Steam''em znajduje się on w katalogu SteamApps w folderze o nazwie twojego konta wewnątrz folderu Half-Life. Wystarczy w katalogu ze Steam''em użyć opcji Szukaj i poszukać pliku hl.exe i podczas instalacji bota podać ścieżkę dostępu do tego pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja właśnie nabyłem nowiutkie CS 1.6 anthology i tu mam małe pytanie. Czy w pudełku oprócz płyty powinno być jeszcze coś? Bo teraz powinienem wpisać klucz na Steamie a jakoś nigdzie znaleźć go (klucza) nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 07:52, namiary_znane napisał:

Hej. Ja właśnie nabyłem nowiutkie CS 1.6 anthology i tu mam małe pytanie. Czy w pudełku
oprócz płyty powinno być jeszcze coś? Bo teraz powinienem wpisać klucz na Steamie a jakoś
nigdzie znaleźć go (klucza) nie mogę.


Powinna być kartka ze sterowaniem, i tam też jest cd-key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 07:56, HareQ napisał:

Powinna być kartka ze sterowaniem, i tam też jest cd-key.


aha. No to ja tej kartki nie mam, więc trzeba będzie się reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2010 o 08:02, namiary_znane napisał:

aha. No to ja tej kartki nie mam, więc trzeba będzie się reklamować.


Ja kupiłem cd-key na Gamepadzie, nie trza się z domu ruszać, a wiadomo że się na pewno dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Otóż grając w CS''a na laptopie i ustawiając rozdziałkę 640x480 po boku mam czarne paski. Nie rozciąga mi automatycznie jak na komputerze stancjonarnym i utrudnia mi to strasznie granie gdyż muszę grać na o wiele większej rozdziałce na której nie jestem przyzwyczajony. Ktoś wie jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 14:19, Infes napisał:

Mam taki problem. Otóż grając w CS''a na laptopie i ustawiając rozdziałkę 640x480 po
boku mam czarne paski. Nie rozciąga mi automatycznie jak na komputerze stancjonarnym
i utrudnia mi to strasznie granie gdyż muszę grać na o wiele większej rozdziałce na której
nie jestem przyzwyczajony. Ktoś wie jak temu zaradzić?

Opcje karty graficznej->skalowanie-> nie skaluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KJUSTON, ŁI HAVE PROBLEM. No i niby jest bo wyłaczyć tak całkowicie się nie da, bynajmniej ja takiej opcji nie widzę. A chce mieć rozdziałkę pulpitu tą największą natomiast w CS''ie w tej najmniejsze walić hs''y ^^

20100704171149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 17:12, Infes napisał:

KJUSTON, ŁI HAVE PROBLEM. No i niby jest bo wyłaczyć tak całkowicie się nie da, bynajmniej
ja takiej opcji nie widzę. A chce mieć rozdziałkę pulpitu tą największą natomiast w CS''ie
w tej najmniejsze walić hs''y ^^

Masz to samo co ja na swoim Radku. Albo przyjdzie ci zmienić stery albo zrobić to sposobem
zmieniasz rozdzielczość pulpitu na mniejszą niż maksymalna, klikasz ok, wchodzisz w opcję, którą pokazałeś na screenie będzie można ją zmienić na wyśrodkowanie. Wchodzisz w rozdzielczość pulpitu, zmieniasz na jaką chcesz (chyba na max?) i powinno wszystko grać.
Jeśli działa stawiasz piwo.
Swoją drogą nie czaje po co grać na takiej małe rozdziałce? Ja pocinam na 1024x768 i nie przeszkadza mi to w byciu pro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem inaczej :P Zostawiłem na minimalnie mniejsze rozdziałce na pulpicie, rozciągło mi więc włączyłem CS''a, zmieniłem i również mi rozciągła. Jest git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 17:57, Infes napisał:

Zrobiłem inaczej :P Zostawiłem na minimalnie mniejsze rozdziałce na pulpicie, rozciągło
mi więc włączyłem CS''a, zmieniłem i również mi rozciągła. Jest git :D

Aha no to super, że działa tylko, że pulpit pewnie brzydko wygląda z mniejszą rozdzielczością. Powinno zaskoczyć tak jak Ci napisałem bo u mnie ten trik działa. Najpierw zmieniasz na pulpicie na mniejszą, wchodzisz w opcje karty, wyłączasz skalowanie, klikasz ok, zmieniasz rozdzielczość pulpitu na max, odpalasz grę i nie powinno już skalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa tam. Pulpit właśnie ładnie wygląda, wręcz zmiany nie widać bo jak wspomniałem, minimalnie zmniejszyłem rozdziałkę i automatycznie rozciągnęło ten kawałek. Jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czemu moje zrobione spraye są takie rozmyte ? grafika w opcjach jest w porządku 32 bity, i najniższa rodziałka, dałem wysoką i to samo.

20100707213051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować