Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

OMG co się porobiło z tym csem? nie wiem czy to nie po ostatniej aktualizacji ale słyszę np na D2 koleś wychodzi z trupa na B ja jestem za zielonymi pakami a słyszę jakby strzelał kolo mnie z prawej tam za pakami gdzie jest dobra kampa na awp ;o Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 20:59, Crew_900 napisał:

Normalne, po prostu stara gra i ma stare pliki audio

Już wszystko działa. Nie wiem czemu może miałem źle założone słuchawki a może restart pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 21:48, Ambroo napisał:

Czy mając oryginalnego CS`a mogę grać na serwerach non-steam?

Teraz w zasadzie nie wyszła jakaś aktualizacja serwerów i można grać tylko na stimie i tzw stim+ns. Typowy ns już nie jest dostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 22:23, Ambroo napisał:

A nie można tego jakoś obejść? ;o Kupiłem oryginał i nie mogę ze znajomymi grać, to się
nazywa chamstwo ;]


Są dwa rozwiązania :D
* niech znajomi zaopatrzą się w oryginały :D (ja swoich namówiłem :) )
*zmień znajomych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 22:23, Ambroo napisał:

A nie można tego jakoś obejść? ;o Kupiłem oryginał i nie mogę ze znajomymi grać, to się
nazywa chamstwo ;]

Coś ty nie ma sensu grać na nsie. Tak ludzie mają głowy w kolanach i nie wiedzą co to paka i jak używać shifta. Walniesz 3-4buły i masz ajma a skan to permamentne wh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 23:05, Ambroo napisał:

Chodziło tylko ze znajomymi pograć...

Znasz rozwiązanie ale ja nie mogę napisać o co chodzi cóż taki regulamin nie ma wolności słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ;] A właśnie, ściągnięcie CS`a z neta było by piractwem skoro mam oryginał?

Co to jest NonSteam Patch? Wiem że jest potrzebny przy piratach, czy mógłbym tego uyć w przypadku oryginału? Co będę wtedy mógł o nie (jakie serwery)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już o CSie mowa chciałbym polecić pewien serwer.Wejdźcie sobie na Czarnuchy.eu.Na forum znajdziecie adres ip.Mili ludzie,,,normalne mapy",bez udziwnień typy lewitująca broń itp.Gracze porozmawiają i pośmieją się z każdego tematu :D Chce się grać polecam.Serwer Steam ip:85.232.244.51:27021 Zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 16:14, Ambroo napisał:

Wiem ;] A właśnie, ściągnięcie CS`a z neta było by piractwem skoro mam oryginał?


Skoro masz oryginał to powinieneś wiedzieć, że STEAM w każdym momencie może Ci ściągnąć grę i będzie to całkowicie legalne. Jednakże sytuacja już się diametralnie zmienia jeżeli chodzi o wersję non steam.

Dnia 26.11.2009 o 16:14, Ambroo napisał:

Co to jest NonSteam Patch? Wiem że jest potrzebny przy piratach, czy mógłbym tego uyć
w przypadku oryginału? Co będę wtedy mógł o nie (jakie serwery)?


Lepiej nie kombinuj z patchami ns ;) po co masz tracić konto?
Serwery non-steam to pirackie serwery (scrackowane serwery steam). Tak więc nawet jeżeli chodzi o samo granie na nich może budzić pewne kontrowersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 16:58, WeziWoo napisał:

Jeśli już o CSie mowa chciałbym polecić pewien serwer.Wejdźcie sobie na Czarnuchy.eu.Na
forum znajdziecie adres ip.Mili ludzie,,,normalne mapy",bez udziwnień typy lewitująca
broń itp.Gracze porozmawiają i pośmieją się z każdego tematu :D Chce się grać polecam.Serwer
Steam ip:85.232.244.51:27021 Zapraszam!!!


Pograłem z godzinkę i raczej nie polecam, atmosfera może i w porządku dużo osób ma mikrofony, co wydawałoby się zaletą, jednakże nie wiele osób potrafi zrobić z tego pożytek. Ciągle luźne gadki, a co chwile słychać tylko kur###, ch##, ja pierd### itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 17:16, sevrond napisał:

znajdzcie sobie serwa co oba protokoły obsługuje i po problemie


Mógłbyś podać jakieś przykłady? I jak znaleźć taki serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 17:38, ArkStorm napisał:

Pograłem z godzinkę i raczej nie polecam, atmosfera może i w porządku dużo osób ma mikrofony,
co wydawałoby się zaletą, jednakże nie wiele osób potrafi zrobić z tego pożytek. Ciągle
luźne gadki, a co chwile słychać tylko kur###, ch##, ja pierd### itd.

Bo ja wiem czy to gorsze niż komunikaty admina na Coolnet: U wujka i maszyny :)

20091126181659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 18:17, zadymek napisał:

Bo ja wiem czy to gorsze niż komunikaty admina na Coolnet: U wujka i maszyny :)


Haha dać dzieciom wolną rękę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować