Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Ja na jakim bym nie grał serverze, wszędział panował i panuje zakaz przeklinania a jak się zapomnisz to już przez tydzień nie powiesz tego słowa. Na pewno nie na tym serverze gdzie aktualnie gram. Nie przeszkadza Ci takie towarzystwo? Może i mają server, może jest tam trochę ludzi no ale...bez przesady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 18:36, Infes napisał:

Ja na jakim bym nie grał serverze, wszędział panował i panuje zakaz przeklinania a jak
się zapomnisz to już przez tydzień nie powiesz tego słowa. Na pewno nie na tym serverze
gdzie aktualnie gram. Nie przeszkadza Ci takie towarzystwo? Może i mają server, może
jest tam trochę ludzi no ale...bez przesady :/

No wiesz, mają swój wyjątkowy charakter:)
Po prostu po pewnym czasie zaczynasz się z tego śmiać zamiast oburzać -zwłaszcza, że dla odmiany userzy są bardzo kulturalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekleństw nikt nie każe słuchać.Moim zdaniem dodają trochę smaczku.Mnie nie przeszkadzają.Jasne,że są osoby,które na tym serwie przeklinają za często ale tylko kilka.Już nigdy nie zagram na innym serwerze (no chyba,że ten padnie) :D Popieram zadymka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no większość powaznych serwerów obsługuje oba protokoły.
raczej reklamowanie nie dozwolone na gram.pl jest, wiec napisz mi na gg
9038126, a podam ci pare ip takich serwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem.
Mianowicie nie mogę chodzić na skos. Wciskam "w" idę prosto, wciskam "d" idę w prawo, ale gdy już wcisnę jednocześnie "w" i "d" idę prosto, zamiast w prawo po skosie (mam nadzieję, że udało mi się wytłumaczyć ;p). Resetowałem ustawienia klawiszy i zainstalowałem jeszcze raz CS''a ale nadal mam ten błąd ;/
Może jest na to jakaś komenda mogło mi się coś przypadkowo wpisać ;p) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ostatnio stworzyć serwer do "Counter Strike Source". Stworzyłem ale nie wiem gdzie i jak wgrać np. Meta Moda, Mani Admin Plugin, Source Moda. Szukałem w google ale odnosiło mnie do innych for i tematy były usunięte. Chciałbym na serwer dać jakieś dźwięki pluginki i wiele wiele innych. Może mi ktoś napisać jak to zrobić albo podać odnośniki do innych stron/for. Z góry dzięki, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Dobrze wnioskujesz.

A akcja spoko. Jednak modele z CS:S do 1.6 mi nie pasują. :)
Serwer to chyba US bo tam się gra 15 rund na mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 15:00, Heralf napisał:

Owszem. Dobrze wnioskujesz.

A akcja spoko. Jednak modele z CS:S do 1.6 mi nie pasują. :)
Serwer to chyba US bo tam się gra 15 rund na mapę.


Rutex Śląsk, US był pusty z rana :) a do modeli się przyzwyczaiłem, gram na nich od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto steam dzięki Dark Messiah. Czy mogę pobrać w jakiś sposób przez steam CS 1.6? Myślałem że gra jest za darmo, jedynie konto trzeba mieć z dowolną inną kupioną grą? Czy muszę oddzielnie 1.6 kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 19:58, Galadin napisał:

Mam konto steam dzięki Dark Messiah. Czy mogę pobrać w jakiś sposób przez steam CS 1.6?
Myślałem że gra jest za darmo, jedynie konto trzeba mieć z dowolną inną kupioną grą?
Czy muszę oddzielnie 1.6 kupić?

Jesli masz Half-Life to nic nie płacisz bo to jest mod do H-L.
A kupić? Zapewne na Steam''ie i w sklepie też (Half-Life Antologia czy jakoś tak).

PS Konto Steam można mieć bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 19:58, Galadin napisał:

Mam konto steam dzięki Dark Messiah. Czy mogę pobrać w jakiś sposób przez steam CS 1.6?
Myślałem że gra jest za darmo, jedynie konto trzeba mieć z dowolną inną kupioną grą?
Czy muszę oddzielnie 1.6 kupić?


No nareszcie, 1.6 już od dawna drzemie smacznie na dysku mojego netbookowego, jeden i trzy dziesiąte gigahercowego monstrum. A ja czekam na sklepanie Ci gęby. Sporo czasu minęło od ostatnich partyjek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 22:01, TheAbsurd napisał:

No nareszcie, 1.6 już od dawna drzemie smacznie na dysku mojego netbookowego, jeden i
trzy dziesiąte gigahercowego monstrum. A ja czekam na sklepanie Ci gęby. Sporo czasu
minęło od ostatnich partyjek. :D


Buahaha. :)
Dobra, od środy mam więcej wolnego, to sobie postrzelam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Region, nie wiem po co wpisujesz gdyż samo sv_lan 0 wystarczy. Jeśli nie mogą wbić, przypadkiem nie masz wewnętrznego ip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować