Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Zadymek dobrze prawi , ja bym proponował usunąć register.blob i update jeszcze raz by ci sie zrobiło i tresc błedu podaj oraz czy wyskakuje on w czasie wchodzenia na serwer czy w czasie odpalania gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 19:58, Phelela napisał:

Zadymek dobrze prawi , ja bym proponował usunąć register.blob i update jeszcze raz by
ci sie zrobiło i tresc błedu podaj oraz czy wyskakuje on w czasie wchodzenia na serwer
czy w czasie odpalania gry ?

W czasie odpalanie gry. A ja właśnie nainstalowałem steama na ten cały bajzel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 19:41, Witcher1990 napisał:

jak dla mnie wszytko jest dobrze a teren zawsze się doczytywał.


Jeśli tak uważasz to OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 22:06, Heralf napisał:

> jak dla mnie wszytko jest dobrze a teren zawsze się doczytywał.

Jeśli tak uważasz to OK.

Tak uważam bo mój znajomy tak ma i ja też tak mam. Biegniesz patrzysz pod nogi i dopiero ci się tekstury poprawiają. Chyba, że w wysokich rozdziałkach jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu liveboxa, mój komputer jest podłączony do niego bezprzewodowo przez odbiornik dodawany do zestawu. Problem polega na tym, że jak gram i w tym czasie w domu ktoś wchodzi na laptopa i korzysta na nim z internetu to mam straszne lagi... Nie da się coś z tym zrobić ? Jakoś zarezerwować część łącza dla siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Właśnie tak to jest z bezprzewodowym internetem. Raczej chyba nie da się nic z tym zrobić. Musisz grać, jak nikt nie siedzi na lapku niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanie: do tej pory grałem w CS''a 1.6 Non Steam, i teraz chcę kupić Steamową wersję. I tu nasuwa się taki problem-czym różni się (oprócz ceny) sprzedawana w sklepach Counter-Strike: Anthology (50zł) od Counter-Strike: Source (90zł)? Jak na razie znałem 2 wersje CS''a: 1.6 (podstawowy) i Source (myślałem, że to podstawka z poprawioną grafą, ale czy to by kosztowało 90zł?), i zastanawiam się, co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 20:00, Heralf napisał:

CS 1.6, a Source to zupełnie inne gry. W Counter-Strike: Anthology masz csa 1.6.


tzn. serwery do cs''a 1.6 steam/non steam jakich pełno w sieci (np. cserwerek.pl) nie będą chodzić pod Source''em, bo to nie 1.6 (inna gra)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 20:58, Ashakel napisał:

> CS 1.6, a Source to zupełnie inne gry. W Counter-Strike: Anthology masz csa 1.6.


tzn. serwery do cs''a 1.6 steam/non steam jakich pełno w sieci (np. cserwerek.pl) nie
będą chodzić pod Source''em, bo to nie 1.6 (inna gra)??

Tak. To tak jakbyś chciał żeby serwery z Gearsów 1 działały w Gearsach 2 ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdę , mówiłem to już nie raz , ale nie pisze sie takich rzeczy że "Do tej pory grałem w Cs 1.6 Non steam..." Bo to jest adekwatne do : Do tej pory byłem piratem ale mam zamiar sie zmienic , wiesz mi to tam zwisa , tylko gorzej jak wejdzie jakis mod .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kupowal ktos moze klucze do CS na allegro? Sa tam sprzedawane za 14-15zl, i jest tam napisane takze, ze sa tam jeszcze Half-life i dodatki i pare innych gier. Ten klucz jest do samego CS czy te wszystkie gry juz sa w paczce?
z gory dzieki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzies mi sie obilo o uszy, ze te pozostale gry mozna tylko sciagnac, ale zeby zagrac, trzeba kupic dodatkowy klucz/klucze. Dlatego pytalem sie czy ktos juz kupowal przez allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam ip serwa i wbijam przez komendę connect ale serwer ma hasło to jak mogę na niego wejść nie dodając do ulubionych tylko przez samą linię komend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

password : xxxxxx connect : xxxxxx najpierw wpisujesz password i hasło , klikasz enter nastepnie connect i ip i wchodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem bo jak włączam CS-a steama to pojawia mi się czarny ekran i po chwili wywala mnie do pulpitu co to jest ?? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2010 o 18:45, Magok napisał:

Może sterowniki zainstaluj do kart graficznej lub reinstal steam.

Na uruchomienie pomogło ale teraz mi ping skacze do 200-250 i się nie da grać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z grą . U mnie jak znajduje w grze ponad 5000 serwerów i chcę się połączyć to nie mogę bo w każdym pisze, że nie odpowiada . I nie mogę z żadnym się połączyć, wyszukuje mi i jak klikam nie odpowiada -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować