Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

1.Phelela
2.masterHADES
3.ArkStorm ;)

Dawno nie grałem :D ale z kimś znajomym (nawet z forum) to zawsze inaczej / lepiej / milej :) Serwer mam, tzn nie jestem na nim admem, jednakże zawsze stoi wolny, a i pozbawiony jest zbędnych dodatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 08:42, ArkStorm napisał:

1.Phelela
2.masterHADES
3.ArkStorm ;)

Dawno nie grałem :D ale z kimś znajomym (nawet z forum) to zawsze inaczej / lepiej /
milej :) Serwer mam, tzn nie jestem na nim admem, jednakże zawsze stoi wolny, a i pozbawiony
jest zbędnych dodatków :)

raczej bez rcona nie da się grać 5v5. Bo jak loadniesz config 5v5 i dasz restarty. lub zmienisz mape ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2010 o 11:06, Yoruaaw napisał:

> Dawno nie grałem :D ale z kimś znajomym (nawet z forum) to zawsze inaczej / lepiej
/
> milej :) Serwer mam, tzn nie jestem na nim admem, jednakże zawsze stoi wolny, a
i pozbawiony
> jest zbędnych dodatków :)
raczej bez rcona nie da się grać 5v5. Bo jak loadniesz config 5v5 i dasz restarty. lub
zmienisz mape ?.


Wiem że nie zrobię rr ale przecież gramy na luzie. Zasady można ustalić na forum, tak samo jak podział teamów. A co do zmiany mapy, to mapcykl na tym serwie zawiera tylko standardowe mapy, więc raczej nikt by nie wybrzydzał :) no ale jak tam chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2010 o 11:37, ArkStorm napisał:


Wiem że nie zrobię rr ale przecież gramy na luzie. Zasady można ustalić na forum, tak
samo jak podział teamów. A co do zmiany mapy, to mapcykl na tym serwie zawiera tylko
standardowe mapy, więc raczej nikt by nie wybrzydzał :) no ale jak tam chcecie.

Ja bym zrobił konkretny tp na ventrillo. Gramy powiedzmy 15rund i zmiana timu. 2 mapy jedną wybiera pierwszy tim i drugą kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 22:14, Phelela napisał:

Vt załatwie jak coś ;) Dopisywać sie do listy tam :) I niech ktoś serwer zkołuje bo ja
nie mam .

Hmm może zapytam takiego typa jednego i coś się zrobi;) Tylko chyba musiałby grać z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto ma sie dopisać niech sie dopisze do listy !! :D Bo sie zrobi bajzel zaraz , no serwer jest to git teraz jeszcze kilka osób i gramy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 09:48, Infes napisał:

Jak miejsce to się dopisuje. Server mam więc nie ma problemu :)

Dopisuj się do listy z poprzedniej strony i będzie 9-10 osób bo jeszcze ktoś się chyba deklarował a nie zapisał;)
Co do terminu- myślę, że najlepiej jakaś niedziela ok 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 20:45, Magok napisał:

może sobota ?


W sobotę to się idzie pod parasole na piwo, a nie ślęczy przed komputerem :P Chyba że mowa o godzinach do popołudniowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 20:55, Magok napisał:

Zobaczymy jeszcze jak się wypowie reszta.
A co ty robisz w sobotę to mnie już nie obchodzi.


OOOoo jeżeli tak się bulwersujesz na myśl o wieczornym piwie to Ci szczerze współczuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować