Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2008 o 18:00, PonuryŻniwiarz napisał:

i co pasują serwery?Moge ci podac ich jeszcze więcej bo znam duzo na pamiec.


mogłeś jeszcze podać które serwery ffa a które tp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 09:40, 88Bonzo napisał:

Cóż staty o niczym nie świadczą :) aczkolwiek dzisiaj od rana na Lukmanie FFA same boty
xD



Łeee nie ma się czym popisywać, ale kozacki nick miał koleś pod Tobą - "Gram nogami" xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 10:24, Bezimienny1993 napisał:


Łeee nie ma się czym popisywać, ale kozacki nick miał koleś pod Tobą - "Gram nogami"
xDDD


A kto się popisuje? Chciałem tylko podkreślić fakt, iż Lukman jest jednym z bardziej znanych i obleganych serwerów w Polsce a mimo to panuje na nim nie za wysoki poziom. I mówi to gracz który miał półroczną przerwę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następujący problem, mam Countera Strike Source ale nie moge sobie pograc :( mam klucz i wszystko ładnie orginalne, ale nie pamietam loginu jakiego uźywałem :( a najgorsze jest to ze e-mial na który miałem zarejestrowane konto nie jest juz aktywny ponieważ byla to poczta systemowa a mam internet w neostradzie i rozwiazałem z nimi umowe ale potem znowu podpisałem umowe ale mam juz inny e-mial a nawet o tym nie pomyślałem ;/ czy moge cos teraz zrobic majac tylko klucz i to ze wiem jaki e-mial i mniej wiecej hasło :(? a moze istnieje jakos odzyskac stary adres e-mia:(? błagam o pomoc :( i z góry dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

hmm może wejdź na strone STEAMu w dział supportu. Tam gdzieś powinien być formularz do wypełnienia, wypełnisz pola które znasz i dodaj do niego załączone zdjęcie swojego egzemplarza gry wraz z CD-Key`em. Kumpel tak zrobił i pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 18:21, edsonpele napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć jaki Counter Strike jest najlepszy/ najfajnieszy? Czy one
nie różnią się aż tak znacznie? Chodzi mi tu głównie o 1.5/1.6 i Source.

Wszystko masz kilka stron wcześniej :) Jednak wszystko zależy od twojego gustu - mnie np. najbardziej podoba sie 1.6, innym CSS. Jeszcze inni grają w CZ :P Więc zalecam lekturę tego tematu. A co do różnic - 1.6 od CSS sie różni i to bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 18:21, edsonpele napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć jaki Counter Strike jest najlepszy/ najfajnieszy? Czy one
nie różnią się aż tak znacznie? Chodzi mi tu głównie o 1.5/1.6 i Source.


1.5 to początki CS,od tego zaczeły się tworzenie drużyn na poważnie(klany).Mniejszy reicol(jak się nie myle) i wygląd troche inny smoka[czarno],modele inne.

1.6 Powiększony reicol(nie jestem tego pewny) ,zmiana smoka[biały],modele,poprawione tekstury map no i jeszcze więcej eventów typu ESWC,CPL itp.[poważna kasa do wygrania] (tego ostatniego już nie ma :/)

CS:S Czyli poprawiono o wiele grafike(żeby był spadek fps''ów na słabszych kompach) , zniżona został bardzo ilość hp zabierana podczas skanu(strzelanie przez ściane),modele ulepszone,mapy zostały zmienione(niektóre jak de_inferno o wiele na gorsze,jedynie de_Dust2 ma ten klimat z 1.6).Odzielne eventy dla CS:S czy 1.6

To tyle z takich ważniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 12:50, Rumcajs52 napisał:

CS 1.6 jest dla tych którzy chcą grać profesjonalnie
CS:S jest dla tych co chcą sie przy grze bardziej zrelaksować
o :P


O dokładnie. Perfect :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2008 o 15:23, Modok napisał:

Nie gadaj głupot

Głupoty bo ty myślisz inaczej?

Dnia 29.09.2008 o 15:23, Modok napisał:

i zmień ten avatar

Nie będziesz mi rozkazywał.

Dnia 29.09.2008 o 15:23, Modok napisał:

emosie.

Padłem. Na jakiej podstawie tak sądzisz? :/


Nie bądź żałosny człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:23, Modok napisał:

Nie gadaj głupot i zmień ten avatar emosie.

To, że ktoś ma lepszy avatar nie znaczy , iż jest emo :> I właśnie na jakiej podstawie stwierdzasz jego przynależność do kultury emo?

P.S. Powiedz szczerze ile masz lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 12:50, Rumcajs52 napisał:

CS 1.6 jest dla tych którzy chcą grać profesjonalnie
CS:S jest dla tych co chcą sie przy grze bardziej zrelaksować
o :P

Hmm no wiesz nie wiem ... Bo są tacy co dobrze grają w CS:S i spokojnie jadą innych na CS 1.6 więc .. To akurat nie jest zbyt trafne porównanie ;p
Ogólnie jak wszystkie gry mają nowe i stare wersje ;p i to się tyczy także csa''a a ,że 1.6 jest najbardziej popularna i lubiana to już inna historyja ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:49, mlynar911 napisał:


Chodzi mi o to że wszystkie ważniejsze zawody są rozgrywane na 1.6.
Oczywiście w CS:S tez sa zawody, ale z punktu widzenia zwykłego gracza, to cs:s jest bardziej przystępny, lepsza grafika itp.

Nie chodziło mi o to że w cs:s grają same lamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:51, Rumcajs52 napisał:

>
Chodzi mi o to że wszystkie ważniejsze zawody są rozgrywane na 1.6.
Oczywiście w CS:S tez sa zawody, ale z punktu widzenia zwykłego gracza, to cs:s jest
bardziej przystępny, lepsza grafika itp.

Nie chodziło mi o to że w cs:s grają same lamy :)

To trzeba było to jakoś rozwinąć ;p dla mnie CS 1.6 i CS:S to to samo względem grania. Tylko ,że w CS:S jest lepsza grafa i ot cała filozofia ;p Tam jak i w 1.6 są dobrzy gracze i są turnieje. Tyle ,że 1.6 ma większą ilość zwolenników ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja mówię głosem ogółu :)
Ale w 1.6 jest IMO nieco trudniej.
Przynajmniej na moje nubskie oko broń ma większy rozrzut(nie wiem czy tak jest na prawdę) no i granaty śmiesznie latają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:01, Rumcajs52 napisał:

>
Ja mówię głosem ogółu :)

Nigdy nie wolno uogólniać ;p

Dnia 29.09.2008 o 16:01, Rumcajs52 napisał:

Ale w 1.6 jest IMO nieco trudniej.
Przynajmniej na moje nubskie oko broń ma większy rozrzut(nie wiem czy tak jest na prawdę)
no i granaty śmiesznie latają :D

A to to pewnie wina grafiki jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować