Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 22:56, mtobi napisał:

O kurdę modka tu wpuścic to by się bany posypały oO Dla Dartiego za obrazanie i przeklinanie,
da heatona za piractwo. Jak słowo daje, tylko potraficie się miechem obrzucac ? Bowidze,
ze dyskusja w tym temacie do niczego innego sie nie sprowadza :/

EDIT: Heaton, wyraźnie napisałes, że nie posiadasz STEAMA. A cs non-steam jest popularny
wsrod dzieciakow ktore dostaly neta na komunie wraz z Tibia.

Po pierwsze mam prawie 17 lat , komunia dawno za mną . Po drugie , to że ktoś gra w Tibie nie oznacza , że jest jakiś niedorozwinięty . Po trzecie powtarzam , nie wiedziałem , że Cs 1.6 Non Steam to piracka wersja gry , rozumiesz mnie teraz ?

Edit : Chciałbym jeszcze trochę pobyć tutaj na forum , więc kończę tą dyskusję , mam nadzieję , że mnie wszyscy zrozumieli :)

88Bonzo - Widząc , że mam trochę oryginalnych gier , mógłbyś chyba zrozumieć , że nie miałem pojęcia , że Non Steam jest nielegalny , każdy człowiek ma prawo do pomyłki , byłem po prostu niedoinformowany , chyba nie możesz powiedzieć , że jest piratem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 23:15, heaton 1992 bdg napisał:

Człowieku ja piracę ? W jaki sposób ? Cs Non Steam można ściągnąć ze strony internetowej
w pełni legalnie , nawet nie wiedziałem , że jest to wersja piracka . Pokaż ile ty masz
oryginalnych gier , moje możesz zobaczyć w odpowiednim temacie , na pewno nie rozpowszechniam
piractwa , nie mam pirackich gier i tak ogólnie nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń .
Teraz już wiem , że Cs 1.6 Non Steam to wersja piracka i nie pozostaje nic innego jak
zakup Stema :)


A wiesz, że brak znajomości prawa Cię nie usprawiedliwia ? Linki do RS z nielegalnymi plikami również z łatwością znajdziesz na google. Lecz to nie oznacza, że takowe są legalne do ściągnięcia. CS był darmowy jeszcze w wersji 1.5 gdzie był zwykłym modem do HL (oczywiście musiałeś mieć oryginalnego Half-Life`a). Teraz jedyną oryginalną wersją jest wersja STEAM i tego info się trzymaj.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 23:21, 88Bonzo napisał:

> Człowieku ja piracę ? W jaki sposób ? Cs Non Steam można ściągnąć ze strony internetowej

> w pełni legalnie , nawet nie wiedziałem , że jest to wersja piracka . Pokaż ile
ty masz
> oryginalnych gier , moje możesz zobaczyć w odpowiednim temacie , na pewno nie rozpowszechniam

> piractwa , nie mam pirackich gier i tak ogólnie nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń
.
> Teraz już wiem , że Cs 1.6 Non Steam to wersja piracka i nie pozostaje nic innego
jak
> zakup Stema :)
>

A wiesz, że brak znajomości prawa Cię nie usprawiedliwia ? Linki do RS z nielegalnymi
plikami również z łatwością znajdziesz na google. Lecz to nie oznacza, że takowe są legalne
do ściągnięcia. CS był darmowy jeszcze w wersji 1.5 gdzie był zwykłym modem do HL (oczywiście
musiałeś mieć oryginalnego Half-Life`a). Teraz jedyną oryginalną wersją jest wersja STEAM
i tego info się trzymaj.

Pozdrawiam :)

W google można znaleźć na pewno wiele nielegalnych programów gier , ale wierz mi ja z nich nie korzystam , co mnie obchodzą jakieś linki do rs ? Za posiadanie non steam na pewno nic wielkiego by się nie stało , ale dzięki bo wiem , że jest to nielegalna wersja Więc teraz jestem już doinformowany i dzięki za informację , nie musisz razem z innymi od razu oskarżać moją osobą o piractwo a z tym banem to mtobi przesadził ;] Stema zapewne kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 23:25, heaton 1992 bdg napisał:

W google można znaleźć na pewno wiele nielegalnych programów gier , ale wierz mi ja z
nich nie korzystam , co mnie obchodzą jakieś linki do rs ? Za posiadanie non steam na
pewno nic wielkiego by się nie stało , ale dzięki bo wiem , że jest to nielegalna wersja
Więc teraz jestem już doinformowany i dzięki za informację , nie musisz razem z innymi
od razu oskarżać moją osobą o piractwo a z tym banem to mtobi przesadził ;] Stema
zapewne kupię :)


Nie zrozum mnie źle :) nie oskarżałem Cię i nie miałem na myśli tego, że jesteś fuj i bleh :) Próbowałem tylko wyprowadzić Cię z błędu i mam nadzieję że się udało :) Życzę szybkiego zakupu i wielu godzin spędzonych na trenowaniu skilla :] Być może do zobaczenia w niedalekiej przyszłości na jednym z serwerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Od niedawna razem z chłopakami z klanu wykupiliśmy serwer na pukawce i mam taki problem, że posiadając dostęp do rcona i tak nie moge kicknąć graczy gdyż pokazuje mi sie taki komunikat:
"You can''t ''kick'' because you are not a server operator" - wie ktoś co jest nie tak? Wszystkie inne komendy np. zmiana mapy itp działają bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 17:47, dmn2 napisał:

Witam:) Od niedawna razem z chłopakami z klanu wykupiliśmy serwer na pukawce i mam taki
problem, że posiadając dostęp do rcona i tak nie moge kicknąć graczy gdyż pokazuje mi
sie taki komunikat:
"You can''t ''kick'' because you are not a server operator" - wie ktoś co jest nie tak?
Wszystkie inne komendy np. zmiana mapy itp działają bez zastrzeżeń.


A może spróbujcie zmienić hasło RCON''a i jeszcze raz sprawdzić komendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 21:49, ps1000 napisał:

moja ulubiona strzelanka


taaak multiplayer(no raczej tylko)normalnie ja w CS''a grałem z 1,5 roku ale zaczął mnie nudzić i grałem , nie grałem itd. aż do teraz nie gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Up: Zal...

Słuchajcie mam pewien dylemat, a raczej dwa... mianowicie, nie wiem którego CS''a wybrać, Source czy 1.6. No i druga sprawa, czy będe mogł pograć normalnie na radiowce 1mb? Bo np. w WarRocka miałem okropne lagi ale za to w GW cud miód malina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 22:34, Modok napisał:

W twoim wieku tylko CSS.

Naprawdę żal mi Ciebie, więc nawet nie próbuj tu czegoś mądrego powiedzieć. I tak Ci się nie uda.

burczynski
Kurczę no wybór trudny. Osobiście zacząłem od 1.6, a skończyłem na Source. Decyzję musisz podjąć sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 22:34, Modok napisał:

W twoim wieku tylko CSS.


Rozumiem że miała to być obelga ;] Nie wyszła Ci. Jesteś nudny. A jeśli chodzi o wiek, to nie on świadczy o człowieku ;]

Pablo ---> Chyba wezmę 1.6. ;) A z netem? Będe miał problemy z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 22:34, Modok napisał:

W twoim wieku tylko CSS.

Obserwuje twoje posty od dłuższego czasu i nic konkretnego nie wnoszą a mają charakter tylko spamerski, często obrażają użytkowania a jak już to próbujesz na silę coś śmiesznego napisać. Zanim coś napiszesz to się zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 22:45, Pablo Querte napisał:

Ja tam grałem na 256 i z lagami, ale się dało xD


O! Kupuje 1.6, a co mi tam! :D

Myślę że mój net da radę.

PS. Słyszałem coś takiego(nie dam sobie ręki uciąć że to prawda) że podobno grając w CS''a Steam wykorzystuje max szybkość połączenie - prawda to?

Carl ---> Do trolla nie przemówisz. Poza tym, leje się ze śmiechu z tego pewnie, no i myśli że jest "fajny" i "fantastyczny". :) Wiem coś o tym, sam przez to przechodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 22:51, burczynski napisał:

PS. Słyszałem coś takiego(nie dam sobie ręki uciąć że to prawda) że podobno grając w
CS''a Steam wykorzystuje max szybkość połączenie - prawda to?

Przyznam się szczerze, że wcześniej o czymś takim nie słyszałem.
A co do Modoka to najlepiej nie odpowiadać na jego posty :/ Wiem, że ciężko ale jakoś się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 22:51, burczynski napisał:

Myślę że mój net da radę.


Grałem w CS''a na łączu 128 więc raczej da rade ;p

Dnia 03.10.2008 o 22:51, burczynski napisał:

PS. Słyszałem coś takiego(nie dam sobie ręki uciąć że to prawda) że podobno grając w
CS''a Steam wykorzystuje max szybkość połączenie - prawda to?


Wątpię (ale nie mówie, że nie), grając w 1.6 przez kilka lat jakoś tego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować