Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2008 o 22:40, burczynski napisał:

A z netem? Będe miał problemy z grą?


Ja mam neo 512 i popierdala zajebiście że tak powiem, by nie obijać w bawełne

A modok ma doła bo w piątek star warsy nie leciały biedny chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2008 o 11:35, igorn55 napisał:


Grałem w CS''a na łączu 128 więc raczej da rade ;p


Ooo to napewno nie było 128mb. Do csa trzeba minimum 256 (czyli ok 30kbps transfa żeby nie lagowało)
Jeśli ktoś ma neo 256 to spokojnie sobie pogra w csa ale nawet na necie radiowym 512 jest to problem bo pomimo dużego transferu internet nie jest stabilny i szybko zmienia się jego prędkość (a jak jest wielu użytkowników to już całkiem nie da rady:/ Wiem bo próbowałem u brata i tylko czasami można było normalnie pograć:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/

Niekoniecznie ;)) ja grałem śmiało na 200kbps (trochę niestandardowe łącze, ale lepszy rydz niż nic) i grałem bez lagów z bardzo ładnym pingiem ~Max 60 na europejskich serwerach. Tym czasem niektórzy neostradowicze 512 non stop narzekali. Być może (ale niekoniecznie) miałem taką przewagę, iż posiadałem stałe IP, net z sieci kablowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 13:56, THE WITCHER1990 napisał:

Jeśli ktoś ma neo 256 to spokojnie sobie pogra w csa

Na 256 można nawet w miarę normalnie grać w TDU ;-]

>ale nawet na necie radiowym 512

Dnia 04.10.2008 o 13:56, THE WITCHER1990 napisał:

jest to problem bo pomimo dużego transferu internet nie jest stabilny


A to jest druga strona medalu, że na radiowym sobie nie pogramy w online. Do grania tylko kabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 14:03, 88Bonzo napisał:

>/ciach/

Niekoniecznie ;)) ja grałem śmiało na 200kbps (trochę niestandardowe łącze, ale lepszy
rydz niż nic) i grałem bez lagów z bardzo ładnym pingiem ~Max 60 na europejskich serwerach.
Tym czasem niektórzy neostradowicze 512 non stop narzekali. Być może (ale niekoniecznie)
miałem taką przewagę, iż posiadałem stałe IP, net z sieci kablowej.




Zapewne ustawiałeś raty ? Jak są dobrze ustawione to ping jest o wiele niższy, a tamci pewnie mieli źle poustawiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 18:12, Bezimienny1993 napisał:


Zapewne ustawiałeś raty ? Jak są dobrze ustawione to ping jest o wiele niższy, a tamci
pewnie mieli źle poustawiane :)


Nie ustawiam żadnych ratów ani interpów :D dżiss :D co to się ostatnio dzieje :D przy 1.5 (i we wcześniejszych wersjach) nie było żadnego kombinowania z jakimiś komendami, a na chwilę obecną to zaczyna robić się straszne. Ja instaluje grę i gram, nic nie zmieniam, nic nie kombinuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 18:50, 88Bonzo napisał:

Nie ustawiam żadnych ratów ani interpów :D dżiss :D co to się ostatnio dzieje :D przy
1.5 (i we wcześniejszych wersjach) nie było żadnego kombinowania z jakimiś komendami,
a na chwilę obecną to zaczyna robić się straszne. Ja instaluje grę i gram, nic nie zmieniam,
nic nie kombinuje :)


Raty to konfiguracja gry zgodnie z prędkością internetu - nie jakieś kombinowanie.


Jeżeli chodzi o 1.3/5 to rzeczywiście też fajne wersje cs''a bo mam przyjemność grania w nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 20:11, Bezimienny1993 napisał:


Raty to konfiguracja gry zgodnie z prędkością internetu - nie jakieś kombinowanie.


Wiem do czego służą te komendy ;) bo jakby nie patrzeć - byłem zmuszony to zapoznania się z tą terminologią, aczkolwiek w życiu miałem parę różnych prędkości internetu (od modemowej po 3Mb) i nigdy nic nie ustawiałem a zarazem nie narzekałem na lagi etc. Ostatnio zacząłem się bawić interp`em .... niby ustawiłem wszystko zgodnie z poradnikiem i wedle mojego łącza ale (niestety? o dziwo?) rozgrywka stała się niegrywalna. Tak więc ja podziękuje za wszelkiej maści innowacyjne ustawienia CSa i pozostanę przy standardowych konfiguracjach - takich jakie Pan Bóg stworzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2008 o 23:03, 88Bonzo napisał:

Wiem do czego służą te komendy ;) bo jakby nie patrzeć - byłem zmuszony to zapoznania
się z tą terminologią, aczkolwiek w życiu miałem parę różnych prędkości internetu (od
modemowej po 3Mb) i nigdy nic nie ustawiałem a zarazem nie narzekałem na lagi etc. Ostatnio
zacząłem się bawić interp`em .... niby ustawiłem wszystko zgodnie z poradnikiem i wedle
mojego łącza ale (niestety? o dziwo?) rozgrywka stała się niegrywalna. Tak więc ja podziękuje
za wszelkiej maści innowacyjne ustawienia CSa i pozostanę przy standardowych konfiguracjach
- takich jakie Pan Bóg stworzył :P


Co do interpa - zgodzę się z Tobą. To syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak więc ja podziękuje

Dnia 04.10.2008 o 23:03, 88Bonzo napisał:

za wszelkiej maści innowacyjne ustawienia CSa i pozostanę przy standardowych konfiguracjach


Tylko widzisz, jest dużo serwerów, które wymagają ex_interp 0.01 i ze standardowym 0.1 nie pograsz sobie na nich ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 11:09, igorn55 napisał:


Tylko widzisz, jest dużo serwerów, które wymagają ex_interp 0.01 i ze standardowym 0.1
nie pograsz sobie na nich ;p


Nie spotkałem się (na szczęście). Mam swoje ulubione serwery, na których ciągle gram i na których admini nie wymagają od graczy tych kosmicznych urozmaiceń. A gdy trafię (wybierając losowy serw) na jakiś, gdzie ktoś zaczyna mi sapać na temat interp`a, to po prostu wychodzę :) gdyż nie mam zamiaru strzępić sobie nerwów i udowadniać, że to zbyt wiele nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2008 o 13:41, DartiReviMaster napisał:

Ja mam neo 512 i popierdala zajebiście że tak powiem, by nie obijać w bawełne


Nie dziwię się że masz NEO w końcu tanie a na słownik kasy też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 14:15, Modok napisał:

Nie dziwię się że masz NEO w końcu tanie a na słownik kasy też nie ma.


Nie tanie tylko wszędzie dostępne człowieczku, poza tym neo nie jest z mojego wyboru, gdybym mógł już dawno bym miał mieć jakiegoś porządnego neta 4mb ale nie da rady. Poza tym gdzie w moim poście 1401 widzisz błędy ort. co? Z resztą nie potrzebuje słownika kochanieńki ja z ortografii jestem orłem :*

Nudny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 14:15, Modok napisał:


No i co z tego że neo jest tanie?
Jak coś jest tanie to chyba dobrze, tylko zakompleksieni ludzie tak gadają...

I daruj sobie odpisywanie na mojego posta, i tak nic wartego przeczytania nie napiszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już? Daliście se spokój? ... To zmieniamy temat :) ... Jak myślicie kto wygra Extreme Masters? Osobiście uważałem że mYm jednakże oni ulegli Evil Geniuses ( żal i ból ) . Więc aktualnie uważam że to SK sięgnie po 1 miejsce,choć bez SpawN''a to nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć, że MYM, ale dostali 2:16 od SK, które jest obecnie moim faworytem do zwycięstwa. Widać, że chłopaki nie mają formy.

Ogólnie rzecz biorąc to stawiam, że o zwycięstwo powalczą SK, mibr i roccat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować