Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Właśnie jak chcecie o możecie mnie dodać do ziomków na steam.Steam-materon

A podczas gry to najczęściej:Metallica_FAN|sinDBadTEAM.PL


Może pogramy kiedyś :).Nie przestraszcie sie moim rankingiem, ale nie grałem od jakiegoś czasu.I przyznam, że trochę lamię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:29, Modok napisał:

Bo masz Non steam piracie.


Fakt że nie może mu się wyświetlić lista serwerów to nie znaczy ze ma non steam, może to być jakiś błąd.
Radzę ci żebyś najpierw pomyślał zanim coś napiszesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:29, Modok napisał:

Bo masz Non steam piracie.


A może Firewall blokuje mu dostęp do steama i serwerów ? pomyślałeś o tym przed napisaniem tego niezbyt miłego komentarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:57, deih napisał:

Na stronie steam comunity jest rozwiązanie problemu.

To podaj te rozwiązanie bo to tak jakbym napisał w internecie jest rozwiązanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 15:05, Gumiś2 napisał:

Mam CS-a 1.6, ale za nic nie chce mi wykrywać serwerów. Jak je wykryć? Pojawił mi się
też jakiś komunikat o zaporze, dałem na "Odblokuj".


Sprawdź w filtrach czy nie masz ustawione, żeby serwer był bez hasła lub, żeby był dany ping. Myślę, że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MYM.CS grało dzisiaj z justplay w ramach Intel Extreme Masters. Oglądał ktoś? Ja niestety przegapiłem, aczkolwiek nic nadzwyczajnego się nie zdarzyło, wynik można było z góry przewidzieć - 2:0 dla MYMu.

nie będe podawał już wyniku w rundach, bo to nie ma sensu, jak ktoś chce go znać to odsyłam tutaj:
http://www.mymym.com/en/matchticker/3148.html

niemniej jednak gg dla MYM ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 22:13, igorn55 napisał:

MYM.CS grało dzisiaj z justplay w ramach Intel Extreme Masters. Oglądał
ktoś? Ja niestety przegapiłem, aczkolwiek nic nadzwyczajnego się nie zdarzyło, wynik
można było z góry przewidzieć - 2:0 dla MYMu.

nie będe podawał już wyniku w rundach, bo to nie ma sensu, jak ktoś chce go znać to odsyłam
tutaj:
http://www.mymym.com/en/matchticker/3148.html

niemniej jednak gg dla MYM ;]



Gratulacje i życzę kolejnych wygranych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 22:13, igorn55 napisał:

MYM.CS grało dzisiaj z justplay w ramach Intel Extreme Masters. Oglądał
ktoś? Ja niestety przegapiłem


właśnie gdzie można obejrzeć takie mecze ?? Bo zawsze chciałem a nigdy nie wiem gdzie je mogę zobaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 14:43, masterHADES napisał:

> MYM.CS grało dzisiaj z justplay w ramach Intel Extreme Masters. Oglądał

> ktoś? Ja niestety przegapiłem

właśnie gdzie można obejrzeć takie mecze ?? Bo zawsze chciałem a nigdy nie wiem gdzie
je mogę zobaczyć :P


Kolega wyżej za bardzo się nie wysilił. Na www.hltv.org masz ip różnych spotkań, które się dopiero będą odbywać i takich, które są w trakcie. Kopiujesz ip meczu, który Cię interesuje i dodajesz do ulubionych na swoim cs''ie. Wbijasz tak jak na normalny serwer - z góry uprzedzam, że na HLTV jest parę rażących błędów. Między innymi zoom w AWP nóż w lewej ręce i jeszcze jak strzelają to wygląda jakby to robili pojedynczymi strzałami - tak naprawdę to jest zupełnie inaczej, ale da się oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz na www.hltv.org,to nie musisz nick kopiować,tylko włączasz ikone z logiem steam i ci automatycznie przełącza.Jak wiadomo hltv jest 10 min spoznione od odbywania sie meczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 21:26, Get Down napisał:

Jak wejdziesz na www.hltv.org,to nie musisz nick kopiować,tylko włączasz ikone z logiem
steam i ci automatycznie przełącza.Jak wiadomo hltv jest 10 min spoznione od odbywania
sie meczu



Skąd wiesz, że on ma steama ? ;) Ja osobiście jestem posiadaczem owej platformy, ale nie wiemy czy ten gramowicz posiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 21:38, Bezimienny1993 napisał:

> Jak wejdziesz na www.hltv.org,to nie musisz nick kopiować,tylko włączasz ikone z
logiem
> steam i ci automatycznie przełącza.Jak wiadomo hltv jest 10 min spoznione od odbywania

> sie meczu


Skąd wiesz, że on ma steama ? ;) Ja osobiście jestem posiadaczem owej platformy, ale
nie wiemy czy ten gramowicz posiada :)

Nie wiem,ale wypada napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze to fav trzeba dodać. Wystarczy zwykłe connect w konsoli i adres. Nie wyolbrzymiajmy też tych błędów , jeśli w ogóle tak to można nazwać. Jest to spowodowane opóźnieniami i nic na to nie poradzisz. Trzeba się cieszyć , że jest taka możliwość :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować