Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2008 o 09:16, masterHADES napisał:

graliście może w counter-strike beta ??;>


No właśnie co to jest? mógłbyś coś więcej na ten temat napisać? Przy filtrowaniu serwerów, w zakładce wyboru gry pojawił mi się CS: Beta WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 09:21, 88Bonzo napisał:

> graliście może w counter-strike beta ??;>

No właśnie co to jest? mógłbyś coś więcej na ten temat napisać? Przy filtrowaniu serwerów,
w zakładce wyboru gry pojawił mi się CS: Beta WTF?


Więc już gdzieś od końca sierpnia VALVe ostro zabrało się za prace nad w/w bętą. Pierwotnie miała ona wprowadzać do CS''a takie bajerki jak steamowe awatary użytkowników w tabeli wyników i co bardziej kontrowersyjne, blokadę zmiany nicku w grze - nick miał być automatycznie kopiowany ze steama. Jednak użytkownicy na oficjalnym forum podnieśli ostrą wrzawę i na razie zmiany te wycofano. Oprócz tego popełnilii coś co zwią "CVar fixes". Dodatkowo panowie z VALVe przebąkują coś o zamiarze usunięcia "Russian duck" i "Russian walk" (bardziej obeznani wiedzą cóż to jest. Niby dozwolona rzecz, ale jakby nie było to moim zdaniem - bugi) oczywiście użytkownikom również się to baaardzo nie podoba. Cóż, zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie....

Testach beta może wziąć udział każdy chętny.
Oto link do oficjalnego tematu na forum STEAM:
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=720337

Aby wziąć udział w testach beta należy uruchomić steam i kliknąć w link: steam://install/150 (jest na w/w stronie forum) Można mnie spotkać pod nickiem @lfons - The Power of 69! ;] dostępnych jest zaledwie kilkanaście serwerów, ale zawsze jest z kim zagrać.

PS: Nie wiem jak inni ale ja zauważyłem wyraźne zmniejszenie recoila (rozrzutu broni) Z tego co czytałem na w/w forum osąd ten nie jest odosobniony... Najlepiej widać to w przypadku AK lub MP5.
PS2: Testy mają się już ponoć od tygodnia ku końcowi. Więc testujcie póki czas! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to będzie normalny update do 1.6, który sam pobierze się przez steam ;)

Miło się grało, choć trochę lamiłem bo zdrówko nie dopisuje i refleks gorszy niż zwykle. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robić screena dla mnie to niczy, się nie różni oprócz awatarów obok nicka w statach, ale to tylko moja opinia bo grałem kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 12:58, Modok napisał:

Grałem dzisiaj i powiem wam szczerze że nie widzę różnicy oprócz statystyk.


Możliwe, ze to moje złudzenie mniejszego recoila to po prostu dużo lepszy ping i raty jakie osiągam na becie. W ogóle mam wrażenie, że owa beta chodzi mi znacznie bardziej płynnie niż "stary" 1.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 15:26, Szperacz Robson napisał:

A mnie szlag trafia ze starym 1.6. Próbuję połączyć się z serwerem, wybieram team i...
wyrzuca mnie z serwera! W czym może być problem?


Najczęściej to wina serwera, nigdy nie miałem tego w 1.6 ale w Source zdarzało się na przykład gdy włanczałem się do gry nagle, wyrzucało mnie i jako powód pisało ''''wysoki ping'''' gdy nie przekraczał on 20. Może być to tez wynik złych ustawień. Najlepiej jest zawsze sprawdzić to w konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 15:26, Szperacz Robson napisał:

A mnie szlag trafia ze starym 1.6. Próbuję połączyć się z serwerem, wybieram team i...
wyrzuca mnie z serwera! W czym może być problem?


Na początek sprawdź, co pisze w konsoli bezpośrednio po tym wyrzuceniu. Tam na 100% będzie podana przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 10:16, kombesista napisał:

> > graliście może w counter-strike beta ??;>
>
> No właśnie co to jest? mógłbyś coś więcej na ten temat napisać? Przy filtrowaniu
serwerów,
> w zakładce wyboru gry pojawił mi się CS: Beta WTF?

Więc już gdzieś od końca sierpnia VALVe ostro zabrało się za prace nad w/w bętą. Pierwotnie
miała ona wprowadzać do CS''a takie bajerki jak steamowe awatary użytkowników w tabeli
wyników i co bardziej kontrowersyjne, blokadę zmiany nicku w grze - nick miał być automatycznie
kopiowany ze steama. Jednak użytkownicy na oficjalnym forum podnieśli ostrą wrzawę i
na razie zmiany te wycofano. Oprócz tego popełnilii coś co zwią "CVar fixes".
Dodatkowo panowie z VALVe przebąkują coś o zamiarze usunięcia "Russian duck" i "Russian
walk" (bardziej obeznani wiedzą cóż to jest. Niby dozwolona rzecz, ale jakby nie było
to moim zdaniem - bugi) oczywiście użytkownikom również się to baaardzo nie podoba. Cóż,
zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie....

Testach beta może wziąć udział każdy chętny.
Oto link do oficjalnego tematu na forum STEAM:
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=720337

Aby wziąć udział w testach beta należy uruchomić steam i kliknąć w link: steam://install/150
(jest na w/w stronie forum) Można mnie spotkać pod nickiem @lfons - The Power of 69!
;] dostępnych jest zaledwie kilkanaście serwerów, ale zawsze jest z kim zagrać.

PS: Nie wiem jak inni ale ja zauważyłem wyraźne zmniejszenie recoila (rozrzutu broni)
Z tego co czytałem na w/w forum osąd ten nie jest odosobniony... Najlepiej widać to
w przypadku AK lub MP5.
PS2: Testy mają się już ponoć od tygodnia ku końcowi. Więc testujcie póki czas! xD



Myślę, że Valve nie powinno rezygnować z takich błędów gry jakimi są między innymi russian walck i bunny hop, ponieważ to są właśnie uroki CS''a 1.6

Jeżeli chodzi o avatary na tablicy wyników to bardzo fajna opcja, która została już dodana na stałe w DOD:Source.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2008 o 19:28, Bezimienny1993 napisał:

Jeżeli chodzi o avatary na tablicy wyników to bardzo fajna opcja, która została już dodana
na stałe w DOD:Source.


Popieram, ułatwia to znalezienie właściwego gracza w grze. Niekiedy tak jest, że na Steam ma inny nick a w grze inny, i to mnie najbardziej irytuje. Popieram ten pomysł, za zmianami jestem very za :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja myśle że dobrze by było gdyby pousuwali bunny hopy i inne błędy w grze bo choć dodają może uroku to po pierwsze tylko tym co to umujeją a po drugie dzięki temu gra będzie bardziej wyrównana i jeszcze bardziej "profesjonalna"

a z innej beczki :P to poziom gry na serwerach bety są straszne połowa ludzi co gra tam to nawet w małym stopniu nie ogrania tej gry a ja który zazwyczaj jest gdzieś w górnej połowie tabeli ale raczej żadko pierwszy tam wykręcam wyniki 15:2 bez zbytniego wysiłku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 20:37, HareQ napisał:

Popieram, ułatwia to znalezienie właściwego gracza w grze. Niekiedy tak jest, że na Steam
ma inny nick a w grze inny, i to mnie najbardziej irytuje. Popieram ten pomysł, za zmianami
jestem very za :P


Niby fajne, ale:

*czy nie będzie to żadnym problemem dla osób z wolniejszym łączem?
*mimo wszystko wiele osób używa tego samego avatara :) (np. logo CSa) tak więc i avatar może wprowadzić w błąd.

Ja chwilę zagrałem, ale oprócz tego avka nie ujrzałem jakiś drastycznych zmian, rzucających się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2008 o 21:11, 88Bonzo napisał:

Niby fajne, ale:

*czy nie będzie to żadnym problemem dla osób z wolniejszym łączem?
*mimo wszystko wiele osób używa tego samego avatara :) (np. logo CSa) tak więc i avatar
może wprowadzić w błąd.

Ja chwilę zagrałem, ale oprócz tego avka nie ujrzałem jakiś drastycznych zmian, rzucających
się w oczy.


Tak czy siak zostaję narazie przy 1.6 i Source :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować