Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2008 o 10:29, eXtaz napisał:

Nie wiem czy przeklinanie na forum jest dozwolone? Chyba nie ... Jak chcesz się wyżyć
idz do PUBu i pogadaj z kolegami, to jest rzecz publiczna i trzeba trzymać poziom, nawet
niski ale zawsze poziom...


Każdy by tak powiedział, bo sa granice głupoty, a sa i granice debilizmu, ale Modok je dawno przekroczył więc nie widzę nic dziwnego, w tym, że DartiReviMaster po prostu się wkurzył...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 20:08, Dzikq napisał:

Najnowszy update to jakies nie porozumienie. Wszystko namieszali, wiekszosc serwerow
nie dziala jak tez pelno modow. W dodatku popsula mi sie wyszukiwarka. Kompletna kicha.
Jestem wsciekly na Valve.


Według mnie jedyny plus updejtu to avki na liście wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 15:15, Bezimienny1993 napisał:

> Najnowszy update to jakies nie porozumienie. Wszystko namieszali, wiekszosc serwerow

> nie dziala jak tez pelno modow. W dodatku popsula mi sie wyszukiwarka. Kompletna
kicha.
> Jestem wsciekly na Valve.

Według mnie jedyny plus updejtu to avki na liście wyników.


Na cholere komu jakies smieszne avatary na liscie wynikow? I tak mozna je zobaczy jedynie na rozdzialce 1024 i wyzej, a to katastroficzna rozdzielczosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HareQ myśl proszę cię myśl eXtaz tak napisał bo DartiReviMaster napisał to Nie da sie z tym nie zgodzić. Robią kurwa jakieś Kantery Beta walczą z duckiem bh i wszystko idzie w chuj. Tak to jest gdy chce sie ulepszyć coś doskonałego lub też pogorszyć jak kto woli i nie było to o modoku.

Myśl myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw robisz z siebie pośmiewisko, potem niby sam się bronisz tylko z drugiego konta... Naprawdę można już tylko płakać. Czytanie ze zrozumieniem też się kłania. Na twój temat DartiReviMaster napisał w tym poście... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1410&pid=1606 , więc to TY powinieneś zacząć myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 16:20, Pawlo09 napisał:

a ty powinieneś coś zrobić ze swoich życiem kolego.

Eeeeeeeeee? Tego to już za Chiny zrouzmieć nie mogę...

Żeby tu spamu jeszcze większego nie było to zadam wam pytanie: jak to wygląda z ikonkami? W TF2 mam wysoką rozdzielczość i wszystko jest ok, więc tutaj są mniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 15:32, Dzikq napisał:

> > Najnowszy update to jakies nie porozumienie. Wszystko namieszali, wiekszosc
serwerow
>
> > nie dziala jak tez pelno modow. W dodatku popsula mi sie wyszukiwarka. Kompletna

> kicha.
> > Jestem wsciekly na Valve.
>
> Według mnie jedyny plus updejtu to avki na liście wyników.

Na cholere komu jakies smieszne avatary na liscie wynikow? I tak mozna je zobaczy jedynie
na rozdzialce 1024 i wyzej, a to katastroficzna rozdzielczosc.


To Twoje zdanie. Mi się pomysł z avatarami podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 21:22, deih napisał:

Jak grasz dla zabawy to się nie dziwie.

a co ty grasz za kare ??;>
nawet jak grasz po jakiś pro klanach to chyba robisz to dla przyjemności a nie z poczucia obowiązku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 14:12, masterHADES napisał:

> Jak grasz dla zabawy to się nie dziwie.
>
a co ty grasz za kare ??;>


Mu chodziło o zabawe w pewnym znaczeniu tego słowa tzn. każde niepotrzebne badziewia mu nie przeszkadzają, wliczając w to jakieś debilne mody czy cokolwiek. W każdym razie ja to tak zrozumiałem

Dnia 25.10.2008 o 14:12, masterHADES napisał:

nawet jak grasz po jakiś pro klanach to chyba robisz to dla przyjemności a nie z poczucia
obowiązku :P


No nie powiedziałbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 16:13, Pawlo09 napisał:

HareQ myśl proszę cię myśl eXtaz tak napisał bo DartiReviMaster napisał to Nie da sie
z tym nie zgodzić. Robią kurwa jakieś Kantery Beta walczą z duckiem bh i wszystko idzie
w chuj. Tak to jest gdy chce sie ulepszyć coś doskonałego lub też pogorszyć jak kto woli
i nie było to o modoku.

Myśl myśl.


Tak to jest jak sie ma dwa konta Modok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować