Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2008 o 19:22, Lord Andre 1 napisał:

Jak można zmieniać tak szybko bron jak robią to ludzie na filmikach. Nie chodzi mi tu
o to, ze przypisuje sobie na klawisze 1 2 3 i wpisanie w konsole fast switch itd tylko
oni robią to jakby bez animacji broni. Jak to zrobić?

Jedyny szybki sposób to chyba Q.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 21:53, mateusz.1994. napisał:

Może mi ktoś napisać jak zrobić swoje spray logo? Kiedyś mi się udało ale po zrestartowaniu
komputera już nie mogłem zmienić (miałem tylko te standardowe).


HL Logo creator - o ile dobrze pamiętam tak się nazywał :) tworzysz nim plik o rozszerzeniu *.wad (jak się pomyliłem proszę o sprostowanie). Stworzony plik podmieniasz z oryginalnym w grze. Polecam w jego właściwościach zaznaczyć "tylko do odczytu" i zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2008 o 21:56, 88Bonzo napisał:

HL Logo creator - o ile dobrze pamiętam tak się nazywał :) tworzysz nim plik o rozszerzeniu
*.wad (jak się pomyliłem proszę o sprostowanie). Stworzony plik podmieniasz z oryginalnym
w grze. Polecam w jego właściwościach zaznaczyć "tylko do odczytu" i zrobione :)

HLLC najlepszy program którym można robić własne loga. Jak go się dobrze pozna to można ładnie sobie wymeirzyć. Ja jeszcze tak się nie umiem posługiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 21:56, 88Bonzo napisał:

> Może mi ktoś napisać jak zrobić swoje spray logo? Kiedyś mi się udało ale po zrestartowaniu

> komputera już nie mogłem zmienić (miałem tylko te standardowe).

HL Logo creator - o ile dobrze pamiętam tak się nazywał :) tworzysz nim plik o rozszerzeniu
*.wad (jak się pomyliłem proszę o sprostowanie). Stworzony plik podmieniasz z oryginalnym
w grze. Polecam w jego właściwościach zaznaczyć "tylko do odczytu" i zrobione :)


Robiłem właśnie HLLC później zamieniałem plik i po zrestartowaniu komputera już były normalne loga tzn. te standardowe. I teraz nawet jak podmienię to i tak i tak jest to standardowe. Nie wiem co jest grane:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2008 o 22:22, mateusz.1994. napisał:

Robiłem właśnie HLLC później zamieniałem plik i po zrestartowaniu komputera już były
normalne loga tzn. te standardowe. I teraz nawet jak podmienię to i tak i tak jest to
standardowe. Nie wiem co jest grane:/


Kliknij prawym na to logo i wejdź w właściwości - tam masz tylko to odczytu i to zaznacz następnie zastosuj. Gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:08, Bezimienny1993 napisał:


> Robiłem właśnie HLLC później zamieniałem plik i po zrestartowaniu komputera już
były
> normalne loga tzn. te standardowe. I teraz nawet jak podmienię to i tak i tak jest
to
> standardowe. Nie wiem co jest grane:/

Kliknij prawym na to logo i wejdź w właściwości - tam masz tylko to odczytu i to zaznacz
następnie zastosuj. Gotowe.


Hmmm... No spróbuję jeszcze raz ale nie wiem czy już tak nie robiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 17:27, mateusz.1994. napisał:

>
> > Robiłem właśnie HLLC później zamieniałem plik i po zrestartowaniu komputera
już
> były
> > normalne loga tzn. te standardowe. I teraz nawet jak podmienię to i tak i tak
jest
> to
> > standardowe. Nie wiem co jest grane:/
>
> Kliknij prawym na to logo i wejdź w właściwości - tam masz tylko to odczytu i to
zaznacz
> następnie zastosuj. Gotowe.

Hmmm... No spróbuję jeszcze raz ale nie wiem czy już tak nie robiłem :/


Jeżeli nie pomoże to zrób logo jeszcze raz i powtórz operację o którą wcześniej pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest problem. Nie mogę dodać żadnego serwera do ulubionych, mam dziwny celownik przy awp, a dodatkowo wymiotło mi wszelkie ustawienia. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 18:46, Szperacz Robson napisał:

Jest problem. Nie mogę dodać żadnego serwera do ulubionych, mam dziwny celownik przy
awp, a dodatkowo wymiotło mi wszelkie ustawienia. WTF?


Też kiedyś miałem ten problem. Szukałem pomocy lecz najlepszy okazał się reinstal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 16:10, peryfraz napisał:

Mota ktoś w Condition Zero???
Moim zdaniem to super oddaje realia source :}

Ta plastikowe bronie , więcej płaczących dzieci i banów za "czity". Jak to wczoraj mój kolega powiedział "Source jest dla tych którzy nie potrafią grać w 1.6"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 18:40, deih napisał:

> Mota ktoś w Condition Zero???
> Moim zdaniem to super oddaje realia source :}
Ta plastikowe bronie , więcej płaczących dzieci i banów za "czity". Jak to wczoraj mój
kolega powiedział "Source jest dla tych którzy nie potrafią grać w 1.6"


być może... ale w mojej opini to Source jest dla tych co zaje***ie grają w cs''a 1.6... Bronie są tam o wiele silniejsze i zabierają więcej hp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować