Zaloguj się, aby obserwować  
DevilFish

Counter Strike - temat ogólny

3123 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 18:13, Zabuza95 napisał:

Mam pytanie co mam zrobić żeby mi czytało serwery na CS 1.6 ,ponieważ gdzie naciskam
"Refresh All "
to mi wyskakuje "Could not contakt game server to retrieve server list" ??
Z góry dzięki.


Tez mam ten problem. Robilem wszystko co wyszukalem w google. Nawet formaty nie pomogly. Jeszcze nie patrzalem instalacji na innym dysku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:21, beziojen napisał:

ja mam problem z botami ja chce steama sciagnać ale żyby boty były

Są tam boty.A do steama i tak musisz miec oryginalkny nieużywani cd-key :p(chyba, że masz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ja chce mieć staem z wbodowanymi botami a ne zabaw z rozpakowywaniem do folderów itp a jeśli tak to porposze czegołowy opis jak to wykonać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:34, beziojen napisał:

no tak ale ja chce mieć staem z wbodowanymi botami a ne zabaw z rozpakowywaniem do folderów
itp a jeśli tak to porposze czegołowy opis jak to wykonać!!!

Ty napewno muwisz o piracie a ie o steamie.Zresztą jak byś chcial ściągnąc steama z neta to byś musiał za to zapłacic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:47, KazMeister napisał:

Ty napewno muwisz o piracie a ie o steamie.Zresztą jak byś chcial ściągnąc steama z neta
to byś musiał za to zapłacic :P


Może nie mów jak nie wiesz? STEAM jest darmową aplikacją.Konto możesz założyć nawet jako gadu-gadu żeby z innymi gadać. Płacisz za klucze do gier żeby móc grać legalnie na serverach z VAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 20:28, Infes napisał:

> Ty napewno muwisz o piracie a ie o steamie.Zresztą jak byś chcial ściągnąc steama
z neta
> to byś musiał za to zapłacic :P

Może nie mów jak nie wiesz? STEAM jest darmową aplikacją.Konto możesz założyć nawet jako
gadu-gadu żeby z innymi gadać. Płacisz za klucze do gier żeby móc grać legalnie na serverach
z VAC.

Właśnie mi chodzi o te klucze.Chociaż one są tanie.Ja do kantera kupiłem za 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 21:44, Matix123 napisał:

Ej jak sobie dodać swój obrazek do cs. Bo jak sie daje T to sie taki obrazek daje a
jak zrobić żeby mieć swój obrazek?


Chodzi ci o własny spray.

http://www.cstrike-planet.com/files/28[ -> Download Decal Converter(POCZEKAJ CHWILE)]. Następnie wybieramy sobie jakiś obrazek , który nam się podoba i dodajemy go to programu[File -> Open Picture] (najlepiej żeby miał wymiary 128x80,jak nie to zmien). Dalej, tworzymy plik decal.[Decal->Make Decal...]. Powstanie nam plik "pldecal.wad". Jak już stworzymy taki plik , należy utworzyć 2 kopie , aby powstały w sumie 3 pliki.Zrobione kopie podpisujemy w taki sposób:
- tempdecal.wad
- templdecal.wad
Gdy już utworzymy te pliki (w sumie mamy 3 ) , zaznaczamy wszystkie prawym przyciskiem myszki i wybieramy opcje "tylko do odczytu"(Dla niezorientowanych: prawy przycisk myszki>właściwości>tylko do odczytu). Na koniec wklejamy wszystkie 3 pliki do folderu cstrike. (domyślnie C:/Program Files/Valve/cstrike)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 13:30, Phelela napisał:

Progam HLLC jest dużo łatwiejszy i nie trzeba tworzyć tylu kopi .


Super jego sprawa co wybierze i nie pisz nie potrzebnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie kupilem se cs antologi instalkuje włanczma i mi stama wyskakuje który sięnie łąduje a w podełku jas jagby instrukcia ia jakiś chyba klucz pomocy????/


P.S internet mam ten za 29.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze raz spokojnie ze słownikiem ortograficznym , ja mam internet za 25zł...podaj prędkość łącza :). Zapewne wyskakuje Ci pasek z uptade''m i w koło 25% wyskakuje błąd. Włącz steama przez mój komputer --> dysk C ( ew. tam gdzie masz steama ) ---> program files ---> steam ---> i naciskasz na logo i powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie kupilem sobie cs antologi instalkuje włanczm i mi steam wyskakuje który nie ładuje się a w podełku jakiś jagby instrukcia i jakiś chyba klucz pomocy????/


P.S internet mam ten za 29.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować