Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska premiera X360 - nowa era.

164 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2006 o 14:50, Fallen Zen napisał:

Owszem, bo Xbox Live nie ma oficjalnie w Polsce :)
Jak usługa u nas ruszy będzie działać każde konto.

hmmm, zdaje mi się, że mniej więcej od tego zacząłem z tobą dyskusję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 14:56, penny napisał:

> Owszem, bo Xbox Live nie ma oficjalnie w Polsce :)
> Jak usługa u nas ruszy będzie działać każde konto.
hmmm, zdaje mi się, że mniej więcej od tego zacząłem z tobą dyskusję :)


Bo uparcie twierdzisz, że konta nie możesz użyć, tłumaczyłem z jakich przyczyn. Please zakończmy ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:24, Fallen Zen napisał:

Bo uparcie twierdzisz, że konta nie możesz użyć, tłumaczyłem z jakich przyczyn. Please zakończmy
ten temat :)

nic uparcie nie twierdzę - stwierdzam fakt i tyle. a ty się wdajesz w jakieś mętne tłumaczenia :) czy jak np. kupisz karton jajek, a w domu okaże się, że w środku jest tylko 5szt zamiast 10szt i po te brakujące 5szt musisz się zgłosić do producenta, albo do sklepu w innym mieście, czy istotny będzie dla ciebie powód takiej sytuacji? raczej nie bardzo - będziesz po prostu nie zadowolony, że dostałeś 5 jaj zamiast 10, a brakujące 5 kosztuje cię dodatkowy kłopot. ot i tyle. tak możemy zakończyć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 16:39, penny napisał:

nic uparcie nie twierdzę - stwierdzam fakt i tyle. a ty się wdajesz w jakieś mętne tłumaczenia
:) czy jak np. kupisz karton jajek, a w domu okaże się, że w środku jest tylko 5szt zamiast
10szt i po te brakujące 5szt musisz się zgłosić do producenta, albo do sklepu w innym mieście,
czy istotny będzie dla ciebie powód takiej sytuacji? raczej nie bardzo - będziesz po prostu
nie zadowolony, że dostałeś 5 jaj zamiast 10, a brakujące 5 kosztuje cię dodatkowy kłopot.
ot i tyle. tak możemy zakończyć temat.


Zdaję się nie rozumieć porównania jajek do Xboxa, ale niech Ci będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich, zarówno zwolenników PS3 jak i XBOXa 360.

Na początku chcę zaznaczyć, że jestem posiadaczem PC-ta, zawsze miałem tylko piecyki i nigdy nie miałem, żadnej konsoli.
Nie mam zamiaru wywoływać kolejnej wojny w rodzaju: o wyższości świąt Wielkiej Nocy nad świętami Bożego Narodzenia :)

Do niedawna chciałem kupić PS3 i tylko ją. Ostatnio jednak poczytałem trochę o XBOXie 360, pooglądałem ją w MM, sprawdziłem cenę ( w Electro World jest to 1399 z dodatkowym, bezprzewodowym kontrolerem!!! ) i doszedłem do wniosku, że nie jest taka zła.
Podoba mi się pomysł grania na dużym ekranie i traktowanie konsoli jako domowego centrum rozrywki: zmiast odtwzrzacza DVD i do grania muzy.
Miała tą rolę pełnić i to miejcse zająć PS3, ale jej podstawową wadą jest jej brak :)
Więc jutro jadę do EW po XBOX 360 i zobaczę sam "w praniu" jak to działa, ale .......
tak bardzo czekałem i nastawiłem się na PS3, że prawdopodobnie jak wyjdzie, może nie zaraz po tym, ale ją też kupię i będzie stała z drugiej strony TV.

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich :) PEACE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:25, elmartin napisał:

Podoba mi się pomysł grania na dużym ekranie i traktowanie konsoli jako domowego centrum rozrywki:
zmiast odtwzrzacza DVD i do grania muzy.

mi ta koncepcja też bardzo się podoba... niestety muszę cię zmartwić - wprawdzie cały ten kombajn robi wszystko co trzeba i nawet pograć na nim można ;) ... ale niestety hałasuje niczym mały odkurzacz, więc jak będziesz chciał się odprężyć, powiedzmy, przy 5 symfonii Bethovena, to raczej będzie ciężko :/
btw, genialna jest możliwość odpalania muzy i filmów z kompa - jeśli masz wszystko spięte w sieć i zainstalowanego na kompie windows media playera 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 20:42, penny napisał:

> zmiast odtwzrzacza DVD i do grania muzy.
mi ta koncepcja też bardzo się podoba... niestety muszę cię zmartwić - wprawdzie cały ten kombajn
robi wszystko co trzeba i nawet pograć na nim można ;) ... ale niestety hałasuje niczym mały
odkurzacz, więc jak będziesz chciał się odprężyć, powiedzmy, przy 5 symfonii Bethovena, to
raczej będzie ciężko :/
btw, genialna jest możliwość odpalania muzy i filmów z kompa - jeśli masz wszystko spięte w
sieć i zainstalowanego na kompie windows media playera 11.


Przesadzasz, ja już na przykład tego buczenia nie słyszę (albo wmawiam sobie, że nie słyszę). Co więcej, dobrze podrkęcone głosniki skutecznie zagłuszają efekt wytężonej pracy konsoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 23:49, Spayki PL napisał:

Przesadzasz, ja już na przykład tego buczenia nie słyszę (albo wmawiam sobie, że nie słyszę).
Co więcej, dobrze podrkęcone głosniki skutecznie zagłuszają efekt wytężonej pracy konsoli ;)

no w czasie normalnej gry w jakąś np. rąbankę to faktycznie nie jest problem, ale gdy muzyka cichnie albo subtelnie ma budować klimat to już jest gorzej. zobaczymy jak będzie się grało w Splinter Cella, bo tam to ja zawsze grałem "na słuch" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 20:25, elmartin napisał:

pooglądałem ją w MM, sprawdziłem cenę ( w Electro World jest to 1399 z dodatkowym, bezprzewodowym
kontrolerem!!! )


Jestes pewien, ze 1399?
Zgodnie z gazetka EW z wtorku, wazna od 7 do 13.11, ta cena w Warszawie wynosi 1699 (haslo: "Nie Przeplacaj"!!!) i jest wydrukowana calkiem duza czcionka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 13:06, bonbon napisał:


> pooglądałem ją w MM, sprawdziłem cenę ( w Electro World jest to 1399 z dodatkowym, bezprzewodowym

> kontrolerem!!! )

Jestes pewien, ze 1399?
Zgodnie z gazetka EW z wtorku, wazna od 7 do 13.11, ta cena w Warszawie wynosi 1699 (haslo:
"Nie Przeplacaj"!!!) i jest wydrukowana calkiem duza czcionka...

w warszawie rzeczywiście cena jest 1699, ale ja swojego kupiłem za 1399 w MM, ale nie w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 13:39, penny napisał:

w warszawie rzeczywiście cena jest 1699, ale ja swojego kupiłem za 1399 w MM, ale nie
w warszawie.


Totez ja nie pytam Ciebie, tylko elmartin''a, o czym swiadczy zacytowanie jego postu. Nie prowadze ankiety, kto za ile kupil. I nie interesuje mnie MM, tylko ElektroWorld. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

p.s. Natomiast jesli chcialbys sie pochwalic wrazeniami z uzytkowania, to bardzo chetnie poczytam. Nawet, jesli ktos juz o tym pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jestes pewien, ze 1399?
>Zgodnie z gazetka EW z wtorku, wazna od 7 do 13.11, ta cena w Warszawie wynosi 1699 (haslo: "Nie >Przeplacaj"!!!) i jest wydrukowana calkiem duza czcionka...


Jestem pewien bo właśnie wróciłem z EW i mam moją nową zabaweczkę i zapłaciłem 1399 + 1 za dodtkowy kontroler :)
Wczoraj na stronie EW zobaczyłem, że jest promocja, zadzwoniłem do ich i to była prawda, więc dzisiaj pojechałem.
Nie wiem na ile mówili prawdę, ale powiedzieli, że zrobili to przez promocję w MM, podobno jednak dostali przykaz z góry, że mają zmienić dzisiaj cenę na 1699.
Zaraz po tym jak kupiłem, zmienili cenę na 1699. Żeczywiście paleta była pusta i przynieśli niby nową dostawę z magazynu, ale nie dziwi mnie, że zeszły,...tanie.

We Wrocławiu są dwa MM i dlatego tak zagrali bo w MM też jest promocja za 1399 tylko zamiast drugiego kontrolera dają grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 14:26, elmartin napisał:

We Wrocławiu są dwa MM i dlatego tak zagrali bo w MM też jest promocja za 1399 tylko zamiast
drugiego kontrolera dają grę.


tzn. kupiles we Wroclawiu? Promocja w MM za 1399 jest od jutra chyba w calej Polsce. Niewatpliwie, promocja z drugim kontrolerem jest ciekawsza, bo PGR3 sie blyskawicznie zdewaluuje, a ceny akcesoriow sa na ogol stale w przypadku konsol...
A gdzie mozna znalezc strone EW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<wali głową w ścianę>
1399 kosztuje wersja CORE z padem
1699 kosztuje pełna z padem

Są sklepy w warszawie co sprzedają pełnego X360 za 1499 wiec i tak taniej niż w EV bo pada da się kupić taniej niż 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 15:05, Miko1985 napisał:

1699 kosztuje pełna z padem

Są sklepy w warszawie co sprzedają pełnego X360 za 1499 wiec i tak taniej niż w EV bo pada
da się kupić taniej niż 200zł.


Masz nieaktualne wiadomosci. A przynajmniej jutro sie zdezaktualizuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> tzn. kupiles we Wroclawiu? Promocja w MM za 1399 jest od jutra chyba w calej Polsce. Niewatpliwie, promocja > z drugim kontrolerem jest ciekawsza, bo PGR3 sie blyskawicznie zdewaluuje, a ceny akcesoriow sa na ogol
> stale w przypadku konsol...
> A gdzie mozna znalezc strone EW?

Zgadzam sie z tobą w zupełności, że promocja z drugim kontrolerem jest lepsza i dlatego pojechałem do EW, we Wrocławiu jest za miastem, ale warto było :)
A strona EW http://www.electroworld.pl/ tylko, że na stronie już nie ma infomacji o promocyjej cenie 1399


> <wali głową w ścianę>
> 1399 kosztuje wersja CORE z padem
> 1699 kosztuje pełna z padem

> Są sklepy w warszawie co sprzedają pełnego X360 za 1499 wiec i tak taniej niż w EV bo pada da się kupić
> taniej niż 200zł.


Wcale nie, nie wiem jak jest gdzie indziej ale we Wrocławiu 1399 w promocji kostowała wersja premium.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie w EW tez byla taka cena. Ale niestety, konsole sie skonczyly. Zreszta na wiekszosc promocji w EW przewidziane jest po kilka sztuk produktu. Wyglada na to, ze miales spore szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować