• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
sebo023

Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove the disc while playing

Pytanie

Witam może ktoś poradzić na taki problem:

Gdy włączam grę (Gothic 3 of coz) po 2-3 minutach pojawia mi się błąd:

Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove the disc while playing

Płyta oryginalna autorun się odpala i gra normalnie się instaluje. FAST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

141 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.11.2006 o 15:35, pyziax napisał:

jest niedziela - napisali abym poczekał do wtorku, chciabym jeszcze dzisiaj zagrać :)



trze ba czekać ale to może być coś c tą plytką albo z demkiem ściągniętym jakiś bląd a ze toi jest demo to chyba CDP ci nie odpowie sorry że napisalem żebyś napisal do CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jesli nie mozecie uruchomic gry przez ten blad to uruchamiajcie ja przez autoran z plyty . U mnie to pomaga to ostrzezenie nie wyskakuje potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z tego co się udało nam na dzień dzisiejszy ustalić problem faktycznie pojawia się na napędach LG wszystkie osoby które mają taki problem, najlepiej by przesłały do nas raporty dxdiag (lub jeśli znają dokładnie nazwy napędów DVD i DVD-RW) na dzień dzisiejszy wysłaliśmy zapytanie dotyczące problemów na tych napędach aczkolwiek dzięki tym informacja będziemy mogli podać konkretne modele napędów na których występuje ten problem.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety nie samemu miałem problem na jednej ze starszych nagrywarek LG po włożeniu innego DVD Lg wsio było ok.
Tak więc nie wiadomo czy to kwestia konkretnych napędów czy np. wersji firmware :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.11.2006 o 17:21, Akashi napisał:

Z tego co się udało nam na dzień dzisiejszy ustalić problem faktycznie pojawia się na napędach
LG wszystkie osoby które mają taki problem, najlepiej by przesłały do nas raporty dxdiag (lub
jeśli znają dokładnie nazwy napędów DVD i DVD-RW) na dzień dzisiejszy wysłaliśmy zapytanie
dotyczące problemów na tych napędach aczkolwiek dzięki tym informacja będziemy mogli podać
konkretne modele napędów na których występuje ten problem.

Pozdrawiam


Ja mam model HL-DT-ST RW/DVD GCC-4480B i niestety nie działa.
Przesłałem też raport DxDiag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety ale ten problem występuje we wszystkich wersjach gry, wysłaliśmy zapytanie odnośnie poprawki usuwającej ten problem w chwili obecnej czekamy na oficjalną odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2006 o 16:50, sebo023 napisał:

Witam może ktoś poradzić na taki problem:

Gdy włączam grę (Gothic 3 of coz) po 2-3 minutach pojawia mi się błąd:

Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove
the disc while playing

Płyta oryginalna autorun się odpala i gra normalnie się instaluje. FAST!

Albo napęd winny ale pirat i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2006 o 14:52, Akashi napisał:

Niestety ale ten problem występuje we wszystkich wersjach gry, wysłaliśmy zapytanie odnośnie
poprawki usuwającej ten problem w chwili obecnej czekamy na oficjalną odpowiedz.


A kiedy przyjdzie odpowiedź (sory że pytam o żeczy niewiadome ale około za tydzień/miesiąc??). Mam jeszcze drugie pytanie do CDP bo oni pewnie są lepiej poinformowani ;) Czy wyjdzie patch sprawiający że gtra będzie się mniej cieła na dobrym sprzecie?? Bo słyszałem ze gra jest źle "wystabilizowana" (czy jakoś tak :D).

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować