• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
sebo023

Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove the disc while playing

Pytanie

Witam może ktoś poradzić na taki problem:

Gdy włączam grę (Gothic 3 of coz) po 2-3 minutach pojawia mi się błąd:

Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove the disc while playing

Płyta oryginalna autorun się odpala i gra normalnie się instaluje. FAST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

141 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ja to już tych zabezpieczeń mam serdecznie dość. No żeby mi gierka jeszcze sprawdzała oryginalność przy każdym ładowaniu save-a przedłużając jeszcze o kilkanaście sekund... Kicha po prostu, zawsze obrywają legalni użytkownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2006 o 14:53, Pediator napisał:

> Witam może ktoś poradzić na taki problem:
>
> Gdy włączam grę (Gothic 3 of coz) po 2-3 minutach pojawia mi się błąd:
>
> Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove

> the disc while playing
>
> Płyta oryginalna autorun się odpala i gra normalnie się instaluje. FAST!
Albo napęd winny ale pirat i tyle


Ehh... Mógłbyś czytać poprzednie posty zanim palniesz mowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2006 o 12:34, Tuneer napisał:

Poczekam jeszce kilka dni jak nic z tym nie zrobią szukam craca :(



Już sa tego rodzaje kraków można je sciągnąć z różnych stron, ale fakt miałem kiedyś czytnik płyt DVD LG i miałem pare takich problemów np. z sacred i Black & White , musiałem sciągać craci, a gdy kupiłem nagrywarke DVD Firmy Samsung było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

MAM Dvd firmy samsung i mma ten problem jeżeli znasz strone do craca możesz podać mam dosyc czekania Bez sęsu płace 100 zł i nie moge pograć musz ściągać craci coś tu jest nie tak ale to jest jednym słowem Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2006 o 02:46, Tuneer napisał:

MAM Dvd firmy samsung i mma ten problem jeżeli znasz strone do craca możesz podać mam dosyc
czekania Bez sęsu płace 100 zł i nie moge pograć musz ściągać craci coś tu jest nie tak ale
to jest jednym słowem Żałosne



drodzy czytelnicy forum : oto crac do wersji Polskiej .

LINK:
xxx://xxx.xxxx.xx [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo mi przykro ale regulamin forum w tej kwestii mówi jasno na temat serzenia piractwa!
Link został usunięty, nie jest to oficjalna poprawka do gry, ani wydana za zgodą producenta.

W tym wypadku nie pozostaje mi nic innego jak tylko danie BAN'a zgodnie z regulaminem forum.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wyścig zabezpieczeń doprowadza do absurdu, żeby legalny użytkownik musiał cierpieć za to, że zakupił legalną wersję oprogramowania... Może w ślad za twórcami gier pójdą również twórcy oprogramowania innego? I tak np. aby uruchomić komputer i z niego korzystać płyta z systemem operacyjnym będzie musiała być stale obecna w napędzie... Aby skorzystać z pakietu biurowego będziemy potrzebowali drugiego napędu, gdyż jego uruchomienie też poprosi nas o oryginalną płytę z programem, antywirus - napęd numer 3, firewall - to już 4, a może tak jeszcze twórcy sprzętu będą wymagali obecności płyt instalacyjnych aby korzystać ze sterowników? To tak jakieś minimum 3 kolejne napędy (płyta główna, muzyka, grafika, a jak ktoś ma sieciówkę, to jeszcze jeden napędzik)...

THQ już to zrozumiało, ciekawe kiedy reszta twórców przestanie na siłę uszczęśliwiać graczy (dźwięki wydawane przez napęd w momencie uruchamiani Gothica3 bardzo niemiło kojarzą mnie się z zabezpieczeniem BG&E, gdzie tam też co doczytanie czegoś z dysku gra sprawdzała legalność płyty)...

Kiedy skończy się ta paranoja? Jak ktoś chce spiracić to i tak spiraci, a jak chce kupić oryginał to kupi oryginał, a karać legalnych użytkowników za piratów to chyba jest coś nie tak. ŚŻeby kogoś ukarać trzeba mu najpierw udowodnić winę, a nie karać wszystkich lega;nych użytkowników za naruszanie prawa przez piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.11.2006 o 13:57, Akashi napisał:

Bardzo mi przykro ale regulamin forum w tej kwestii mówi jasno na temat serzenia piractwa!
Link został usunięty, nie jest to oficjalna poprawka do gry, ani wydana za zgodą producenta.

W tym wypadku nie pozostaje mi nic innego jak tylko danie BAN''a zgodnie z regulaminem
forum.

pozdrawiam

Czym jest zatem piractwo ? Bo w tym momencie wg was piractwem jest działanie zgodnie z naszym polskim prawem autorskim. A konkretnie z artykułem mówiącym o modyfikacji kodu pozwalającego na działanie programu bez zgody właściciela majątkowych praw autorskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Święte słowa.

Prawda jest taka, że nieważne jakie zabezpieczenia właduje producent - złodziej i tak ukradnie. A gra to nie samochód, że musi być twierdzą nie do zdobycia, bo nawet do najlepiej strzeżonego i zabezpieczonego samochodu właściciel ma łatwy dostęp.

Po co bawić się w to wszytko, skoro i tak jest łamane? Żeby utrudnić życie sobie i innym? Ja spotkałem się już z jedną osobą, która stwierdziła, że przez zabezpieczenia Gothica 3 i problemy z tym związane NIE BĘDZIE kupować oryginałów. Producent szkodzi sobie i całemu rynkowi gier poprzez takie incydenty.

PS. Ja Gothica3 nie mam - nie interesuje mnie i nie zamierzam kupować. ALE gdybym kupił oryginał to oczekiwałbym SZYBKIEJ reakcji wydawcy na zaistniałą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kiedy bedzie ten problem zostanie rozwiazany??? na cracku nie mozna nowych patchow wgrywac, poza tym skoro mam oryginal to chcialbym go normalnie uzywac, a nie na pirackim pliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować