• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
sebo023

Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove the disc while playing

Pytanie

Witam może ktoś poradzić na taki problem:

Gdy włączam grę (Gothic 3 of coz) po 2-3 minutach pojawia mi się błąd:

Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove the disc while playing

Płyta oryginalna autorun się odpala i gra normalnie się instaluje. FAST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

141 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mi też się tak działo.U mnie wystarczyło włożyć płytę i zrestartować (czyt.uruchomić ponownie)komputer.Wtedy gra odpalała i wszystko było OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.11.2006 o 17:25, Olamagato napisał:

> Ta to że LG nieobsługuje zabezpieczeń do nieznaczy że jest gorszy.
Wiesz, żeby napędy tej firmy miały jedynie ten problem to byłoby dobrze. Sprawa polega na tym,
że w napędach tych stosowane sa wynalazki, które pracują na granicy lub czasem poza standardem
DVD. To nie jest żadna próba dyskryminacji. To moje osobiste zdanie po mnóstwie znanych mi
problemów z modelami głównie tej firmy. Czy jest coś dziwnego w tym, że mają problem z zabezpieczeniami
(które również pracują na zasadzie naginania standardu), skoro mają problem również z mnóstwem
innych rzeczy?
To w sumie tylko moja opinia i nie bardzo jest więcej o czym polemizować.
O napędach LG osobiście pisywałem podobne opinie tydzień temu, rok temu i 2 lata temu (a mozenawet
wcześniej). I cały czas rzeczywistość ją potwierdza, a nawet aktualizuje i rozszerza listę
problemów.

> A tak wogóle to trzeba pocztać licencje bo wydaje mi się że wymagania w stylu napęd DVD

> niepełne i można rządać zwrotu pieniędzy bo oprogramowanie niedziała na sprawnym sprzęcie
Tego niestety nie da się zrobić ponieważ producenci każdego oprogramowania bronią się przed
odpowiedzialnością za sprzęt działający inaczej niż papierowa specyfikacja przez zapisy w licencji
mówiące iż oprogramowanie licencjonowane jest "w postaci takiej jaka jest".
A określenie "sprawny sprzęt", to temat rzeka. Dla mnie sprzęt, który nie spełnia specyfikacji,
którą producent reklamuje jako spełniający, to sprzęt wadliwy. I nia ma znaczenia, że 90% działania
sprzętu jest z nią zgodne. Specyfikacje są po to by sprzęt był z nimi zgodny w 100%.

Powtarzam jeszcze raz, że to moja prywatna opinia i nie ma na celu spychania problemu w Gothicu
3 gdzieś indziej, ani wybielania wydawcy lub firmy, która grę wyprodukowała.
Jeżeli DVD LG nie spełnia wymagań koniecznych do działania zabezpieczenia gry (robionego przeciez
przez inną firmę), to w wymaganiach gry powinno istnieć jak byk np. "Napęd DVD inny niż firmy
LG". :)

Niestety ja mam samsung .. i jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Grałem w setki gier i w żadnej innej nie było takich problemów .
Jeśli z grą są problemy to nie znaczy że ja jestem dla twórców
i mam zaraz dostrajać naprawiać wymieniać cd\dvd-rom
Jeśli oni mieli zamiar zwiększyć zyski drakońskimi zabezpieczeniami
to gratuluje wyszło im to jednorazowa . Gracze na pewno zapamiętają
to i podziękują twórcom z nawiązką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kazdy Kaze mi szukac cracka do orginału roche dziwnie sie czuje... jezeli ktos by wiedzial gdzie jest crack prosze napisaac7905889 gg zeby nie upowszechniac tutaj piractwa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Swoja drogą każdy patch oficjalny likwidujący jakiekolwiek zabezpieczenia w grze byłby crackiem.

Nie byłoby takich problemów gdyby nie było zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


A próbowaliście może jeszcze spowalniania napędu np. programem Cd-Bremse, lub wyłączyć autoodtwarzanie płyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja polecam najlepsze, najprostrze niepirackie rozwiązanie, czyli:
iść do kumpla który ma DVD lub nagrywarke DVD dać mu swojego LG (lub inny) a wziąść jego napęd na jakiś umówiony okres czasu.
Ja tak zrobiłem i poprostu dało się spokojnie grać bez zastanawiania się czy Gothic odpali się następnym razem czy nie.
Mam jednak nadzieje że PB coś z tym fantem zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja poprostu cracka wrzucilem ale tu chodzi o to zeby ten problem zlikwidowac a nie omijac, a PB nas olewa, podziekujmy im za to i nie kupujmy ich gier juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mada faka, że ja na to wcześniej nie wpadłem za dużo obowiązków ... moja niedorobiona nagrywarka LG GSA 4163B
nie pozawalała mi zainstalować Gothica 3 PL ... ale ...aleee!!! skopiowałem gre na dysk twardy plik po pliku czasami wyskakiwał błąd CRC ale za trzecim lub piątym razem i tak plik się kopiował ... i UWAGA !!! zainstalowałem sobie grę z dysku twardego bez najmniejszych problemów ... tylko, że teraz po uruchomieniu gry pojawia mi się : "Please insert the Gothic III CD/DVD into your drive and start the game again. Do not remove the disc while playing" ... czy jest jakiś Crack do versji 1.09 i skąd można go ściągnąć ( dajcie linka ) ---- zapłaciłem za grę 119zł i mam zamiar wreszcie zagrać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam taki problem ze se gram wszystko ładnie pieknie wylaczam i chce zagrac a tu nagle nie chce sie wloczyc anp. po 1 dniu albo 2 juz znowu dziala.Oco chodzi czy mija gra jest "lewa"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować