Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Gothic 3

169 postów w tym temacie

ja mam laptopa toshibe (a200 1s5) z intel core duo 1,5 ghz pamiec ram 1 gb karte radeon hd 2600 (256 mb) i mimo malej (jak na te gre) ilosci pamieci ram gram jakos. tzn. zacina sie, czasami, kiedy doladowuje teren to awet z 10-15 sekund ale grac sie da, wiec nie mowic ze jak ktos ma 1g ram to niech lepiej nie uruchamia tej gry. prawda jednak jest taka ze z 2 gb gra sie o wiele lepiej dlatego zamierzam se dokupic 1 gigia i bedzie gites (inna opcj ktorej jeszcze nie probowalem jest modyfikacja pliku ge3.ini to kazdy moze zrobic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim mam problem z urochomieniem gothica 3.Przy włączaniu gry wyskakuje mi taki komunikat:"Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc000001d).Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.Jeśli ktoś wie cokolwiek o co może chodzić to prosze pisać.Moje gg:3845158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sprzet:
AMD Phenom 9500 Quad-Core Processor, 3.00 GB RAM, NVIDIA GeForce 8500 GT oraz system windows vista.
Jesli gram w g3 na max detalach po jakis 30 min gry wyskakuje komunikat "where is the guru"...
Na srednich detalach wyskakuje po wielu godzinach gry ale mimo wszystko wyskakuje... nie wiem jak temu zaradzic.
Jesli ktos mial ten problem i go rozwiazal lub tez zna sie na tym dobrze, to niech mi cos poradzi
Z gory dziex;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale mam pewien problem z gothic3 wczytuje gre a tu wgrywa sie tylko do 2 obrazka i dalej juz sie nierusza to napewno nie przez wymagania bo mam nuwke kompa dostałem 2-3 dni temu i jest BARDZO DOBRY gothic działa mi na najwyzszych bez zacinania sie PLIS o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale mam pewien problem z gothic3 wczytuje gre a tu wgrywa sie tylko do 2 obrazka i dalej juz sie nierusza to napewno nie przez wymagania bo mam nuwke kompa dostałem 2-3 dni temu i jest BARDZO DOBRY gothic działa mi na najwyzszych bez zacinania sie PLIS o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować