Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Gothic 3

169 postów w tym temacie

błagam niech ktoś powie w jakim dokładnym miejscu znajduje sie hanson !!! szukam po nordmarze i go nie ma :/ a nie chce mi sie wczytywać jak zgine szczególnie ze nordmar to bardzo niebezpieczna kraina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaaaaaaa..... Przeczytałem, że dzisiaj o 18:30 bedzie opisana czwarta postać (Lester) i juz na tym koniec bo "mysz" dostał gre w poniedzialek i zabrakło mu czasu a pisze jeszcze tzw."Tydzień z..." (niechcieli mi powiedzie z czym) i na tym sie skonczy wystarczy nam patrzec jak znow ktos bluzga na naszego:pięknego, slodkiego, milego, odwaznego..(oj sorry lekko sie rozpedzilem:D) Gothica3.
Bardzo mi przykro koledzy i fani g3:((

PS: Jak mozna zmienic status w gram.pl z obywatela na cos innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza z tygodniem z .....czym tam lepiej by kolejnego patcha dali do Gothica 3. Szkoda ze to nie od CDP zalezy bo tak to jusz pewnii bysmy mieli ich od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ktośmi powiedziec jaie ma wymagania gotihic 3 bo raz mówia tak raz tak i sam juz niewiem czy i mi pójdzie p4 2.66 1024 ram radeon 9800SE 256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Big Boi pujdzie ci bo kazdemu ruznie chodzi w zaleznosci
od systemu czy ilosci trojanow :D
Kmopy nie raz moga byc takie same ale system do
dupy i jest problem np u mnie :P
Komp zarabisty ale system zjarany musze nowy se wgrac:D
A gra na mini powinna isc na:
procek 2.0 512ramu i karta 128 w zaleznosci od firm i jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z empika niedość że Gothic 3 kosztuje u nich 110 zł czyli taniej niz w cdprojekt to jeszcze jest sprzedawany z koszulka czy wy w swoich przesyłkach tez mieliscie koszulki czy moze lepiej kupowac w empiku w dzien premiery taniej z prezentem niz u wydawcy???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 19:13, remolinek69 napisał:

HE HE a ja właśnie zamówiłem G3 :P

a zapłaciłem 108 zł :P ja zawsze zamawiam na play''u bo tam jest najtaniej w necie i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 19:09, sandaczo napisał:

Właśnie wróciłem z empika niedość że Gothic 3 kosztuje u nich 110 zł czyli taniej niz w cdprojekt
to jeszcze jest sprzedawany z koszulka czy wy w swoich przesyłkach tez mieliscie koszulki czy
moze lepiej kupowac w empiku w dzien premiery taniej z prezentem niz u wydawcy???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


że koszulka to wiem, ale ja tam z poznanskim empiq zaplacilem 130 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować