Zaloguj się, aby obserwować  
Varras

Apel do Forumowiczów ;)

7 postów w tym temacie

Witam!Wiem,że zamkną (prawdopodobnie) ten temat ale muszę go założyć!!!Mianowicie chodzi o to jak pisze w temacie: Apel do Forumowiczów.Wiem,że wspomnienie o moim temacie będzie w kwasach jako durny temat.Ale nawet,jak dostanę degrada,będe zadowolony,że choć spróbowałem poruszyć Wasze serca,a szczególnie spamerów.Apel brzmi tak:
1.Gdy zobaczycie temat o treści"Piszcie" lub "gram jezd glupie"to nie wchodźcie tam,
2.Jeżeli już,to tylko czytajcie o co tam chodzi,
3.Pamiętajcie,że jak będziecie tam pisać,temat się rozrośnie,
4.Nie dopisujcie się w stylu "Hahahaha dobre" ani "O.K.",tylko starajcie się coś dopisać,
5.Dokończenie punktu 3: A jak temat się rozrośnie,spamu będzie więcej,a my spamu (raczej) nie chcemy,
6.Nie przeklinajcie w stylu "PO co ty to pszeszj ak by to bylo ***** potrzebne,***"(napisane tak specjalnie),
7.Skoro Wam się ta strona nie podoba,to tu nie wchodźcie,siedźcie sobie na ***sofcie(cenzura,nie przekleństwo :-D ).

Mam nadzieję,że nikogo nie uraziłem, a jeśli tak to przepraszam.
Varras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 11:41, Varras napisał:

Witam!Wiem,że zamkną (prawdopodobnie) ten temat ale muszę go założyć!!!Mianowicie chodzi o
to jak pisze w temacie: Apel do Forumowiczów.Wiem,że wspomnienie o moim temacie będzie w kwasach
jako durny temat.Ale nawet,jak dostanę degrada,będe zadowolony,że choć spróbowałem poruszyć
Wasze serca,a szczególnie spamerów.Apel brzmi tak:
1.Gdy zobaczycie temat o treści"Piszcie" lub "gram jezd glupie"to nie wchodźcie tam,
2.Jeżeli już,to tylko czytajcie o co tam chodzi,
3.Pamiętajcie,że jak będziecie tam pisać,temat się rozrośnie,
4.Nie dopisujcie się w stylu "Hahahaha dobre" ani "O.K.",tylko starajcie się coś dopisać,
5.Dokończenie punktu 3: A jak temat się rozrośnie,spamu będzie więcej,a my spamu (raczej) nie
chcemy,
6.Nie przeklinajcie w stylu "PO co ty to pszeszj ak by to bylo ***** potrzebne,***"(napisane


Według mnie ten temat to zaśmiecanie forum (sorry nikogo nie chce urazic). Wszyscy to wiedzą a jak nie to jest regulamin. Mamy demokracje i każdy może pisać tam gdzie chce a moderator najwyżej zamknie temat. W sumie to sie nawet zgadzam z podpunktem #4 ;)

Pozdrawiam

Dnia 05.11.2006 o 11:41, Varras napisał:

tak specjalnie),
7.Skoro Wam się ta strona nie podoba,to tu nie wchodźcie,siedźcie sobie na ***sofcie(cenzura,nie
przekleństwo :-D ).

Mam nadzieję,że nikogo nie uraziłem, a jeśli tak to przepraszam.
Varras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 11:41, Varras napisał:

Witam!Wiem,że zamkną (prawdopodobnie) ten temat ale muszę go założyć!!!


Wiesz,w sumie wszystko to co napisałeś zawiera się w regulaminie tego forum który powinien przeczytać każdy forumowicz.
Temat jest więc faktycznie zbędny.Zwłascza że podobne wątki były już zakładane( Apel o poprawną pisownię,na ten przykład)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt regulaminu nie czyta (prawie),a ten temat jest po to,by przeczytali(ciekawość ludzka...:-D),a nie przy zakładaniu konta szybko tylko przelecieli(:-) sorry za słowo) regulamin,tak jak niektórzy widzę zrobili :-) nie chodzi mi o Was tu piszących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 11:41, Varras napisał:

Witam!Wiem,że zamkną (prawdopodobnie) ten temat ale muszę go założyć!!!

Powielanie regulaminu nie ma sensu. Argument, że nikt go nie czyta nie przekonuje mnie, bo aby założyć konto trzeba go zatwierdzić.
Degrada nie dostaniesz, ale apeluję do Ciebie, żebys więcej takich wątków nie zakładał ;P
Pozdrawiam,
temat zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować