Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Gothic 3 - dzień czwarty i ostatni

95 postów w tym temacie

Hej Ramboooo!

Ja mam:

procek athlon 2000 xp+ (1.7 Ghz)
1024 RAM (gdy zaczyanlem grac mialem 512 ale strasznie sie cielo)
RADEON 9550 256 ram

teraz tez sie tnie ale nie tak bardzo ja z 512 RAM.

moja rada dokup RAM-u do 1 GB albo najlepiej do 1,5 GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

długo mnie nie było...żałujecie co?A teraz do żeczy xsardas wcale nie jest na pustyni tylko w nordmarze więc już nie potrzebuje pomocy a tak poza tym gothic jest super(grafa,fabuła)Jakiś tam oblivion go nie pobije!!!!!Grałem niedawno w niego o jest słaby(moim zdaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 14:29, kimpossible1 napisał:

he he he! ja mam 512 ramu geForca Fx 5200 i mnie Gothic 3 chodzi płynnie.


Ja mam tak samo a gierka tak się tnie że szkoda gadać ;[
Tweakowane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was prośbę kto może niech odpowie, mam problem z G3 a formalnie z moim sprzętem mam 2 GB DDR kości pamięci Intel Celeron 3.06 GHz proc nVidia GeForce 7300 LE 512 MB Ram i mam taki problem, podczas gry w miastach gra mi się bardzo ścina i nie wiem od czego to zależy poza miastami w G3 nic się nie zetnie nawet w miastach chodzi płynnie ale jak się zbliżam do miasta (jakiegoś) to zaraz mi się gra ścina próbowałem różnych opcji minimalnych maxymalnych średnich i na wszystkich różnych możliwościach gra się i tak zacina gdy wstępuje w tereny miasta jak ktoś miał taki problem lub wie co to może być to proszę o odpowiedź pod adres wyso77@tlen.pl lub niech odpowie na tym oto komętarzu.
Ps. Gothic 3 ogulnie mi się podoba ma świetną grafe i po prostu dla mnie rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2g ramu na 400 setkach, GeForca 6800 GS 256/256, celerona 2800 +(zegar aktualnie na 1,6). Z opcji wyłącznone mam jedynie zielsko(procek nie wyrabia...), cienie i jakość tekstur ma średnim. I jedynie w miatach doczytuje, lekkie skoki. :-). Można mieć gf8800, 8g ramu i core duo, a ciąć będzie się na minimalnych. Bo to zła płyta dobrana, bo to dysk schlastany, bo to to, bo tamto...czasem zastanawiam się, czy lepiej by nie było przestac w PC kasę wrzucać i na konsolke wydać...ale żyć bez przyjemności z kupna nowych części nie mógłbym...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, mianowicie dostałem grę Gothic 3 na gwiazdkę i nie jestem do końca pewien, czy mi pójdzie, a jeśli już pójdzie to jak?? Mój komputer:
- procesor Intel Pentium 4 HT (2.99 GHz), powiedzmy 3 GHz :)
- 512 RAM
- Karta graficzna NVIDIA GeForce PCX 5300 128 MB
Bardzo chciałbym zgrać w Gothic 3 i proszę o odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:41, DreaN napisał:

> Będzie koszmarnie ciąć. A na drugi raz spytaj się tu -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2297#u_7476

Wydaje mi się ze mozeci niestarczyc ramu i oglonie :( jaa mam 1 gb i procek 3.5 ghz 1 rdzen
i dziala , ale sie lekko tnieczasami ,


A jaką masz kartę graficzną?? Ja dokupiłem sobie 1024 MB RAM, czyli mam razem 1536 MB i teraz mi Gothic 3 chodzi płynnie na minimalnych ustawieniach, na średnich zacina się tylko czasami, a na najwyższych tnie bardzo ale dało się grać :)
POZDRO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem sie spytać czy na moim kompie pójdzie Gothic na max detalach 2 gb ramu, procek dual core 2.4 łącznie 4.8, karta 512 mb 128 bitów napisałem prymitywnie ale nei znam sie lepiej na kompach :) proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 13:46, Thrall91 napisał:

Witam chciałem sie spytać czy na moim kompie pójdzie Gothic na max detalach 2 gb ramu,
procek dual core 2.4 łącznie 4.8, karta 512 mb 128 bitów napisałem prymitywnie ale nei
znam sie lepiej na kompach :) proszę o odpowiedź


Witaj. Zapytaj się w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33486&u=1103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować