Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Gothic 3 - dzień czwarty i ostatni

95 postów w tym temacie

jest taki dośc wkurzający elemęt tchniczny nianowicie wystąpuje u mnie migotanie obrazu na biało nieiwm czemu pytacie o konfiguracje WIN xp
P4-2GH
768MB ram (DDR1)
GeForce 7600GS
hyba wszystko co powinienem wam podać jak wiecie co sprawia te hoerne migotania to powiecie czasem występuje w dosyć denerwuja okoliczościa noj oczy sie mimeczaod tego
DIrecta dałem tego z gry a sterowniki do karty są tez płytki od grfy nie wiem czy sa nowesze bo nie wiem jak sprawdzić wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co?? fajne te teksty ale... po ich przeczytaniu jeszcze bardziej boli mnie fakt że tej gry nie mam :( ale to już chyba kwestia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja z poczatku jak zaczalem grac w G3 szedlem w magie i w starozytna magie wladowalem 55 punktow i kupilem walke kosturami (moze kiedys sie przyda):P potem zaczalem dawac na sile i walke mieczem... i mialem problemy z odbiciem CAPE TOWN na poziomie HARD ;D ale dalem rade po kilkunastu loadach ... czas na kolejne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie techniczne - czy nie ma jakiegoś patcha żebym nie musiał za każdym razem płytki wkładać do napędu - nie dość że się rysuje (niby jest na dożywotniej gwarancji, ale nie wiem czy za pół roku mi ktoś wymieni od ręki czy będę tydzień czekał), napęd mi hałasuje jak wściekły (Liteon) to jeszcze żeby sobie 20min pograć trzeba płytkę wyjmować, czekać aż ją znajdzie DVD itd. nie rozumiem takiej polityki to jakiś absurd - przecież to ani zabezpieczenie, ani kwestia techniczna tylko czyta złośliwość (kupiłem EK nie po to żeby ją kopiować albo podrapać za tydzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko cztery dni? :/ Ale i tak były opowiadania były porządne, więc niech będa tylko cztery... :P

Szkoda, że nie było nic o klasztorze w Nordmarze, ale cóż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst odbiega poziomem od reszty. Widać, że Misza nie miał dużo czasu na jego przygotowanie. Nie podobają mi się również niepotrzebne aluzje do stanu "wyższej świadomości" takie jak "Zagrajmy W Zielone" itd. Nie zapominaj, że Twoje teksty czytają dzieci w wieku 13-15 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, gra mi ledwie chodzi na minimalnych ustawieniach przy konfiguracji:

AMD Athlon 64 3800+
1,5 GB RAM DDR 400
GeForce 7900 GTX super clocked

Plis mozecie mi powiedziec co jest tego przyczyna??

ps. stery do karty mam najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do "Sephyist" - Gothic nie jest dla dzieci w wieku 13-15 lat (już w poprzednich częściach można było jointy palić, chlać i na dziwki chodzić), dla nich jest ten zły hydraulik z wąsem :)

a odnośnie konfiga to ja uprzedzałem, że nie będzie lekko (jak u mnie na Ath 64 3500+, X800XT i 1,5GB Ram w dualu ledwie w 1024x768 na średnich ciągnie, itak strasznie haczy to akurat na tym 3800+, 7900GTX i tyleż samo ramu będzie trochę płynniej chodził i tak samo doczytywał, minimum to ze 3GB żeby to się nie ciągnęło + 2xRaptor w macierzy żeby szybciej doczytywał), dla tych od R9200 i 9550 to system mam przeczyszczony z połowy wynalazków, zero rezydentnych programów i uruchamia się kilkanaście s a komp do tego wykręcony, więc wina nie leży po stronie konfiguracji (gra oczywiście PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15 lat i uważam G3 za jedna z najlepszych gier. Teksty myszy są kozackie i jakbyś mogł to nie gadaj takich głupot ze G3 nie jest dla 13-15 latkow - czekałem na tą gre 4 lata (od 2002r kiedy przelazlem G2 a potem NK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 07:04, test-m4a1 napisał:

Ja mam 15 lat i uważam G3 za jedna z najlepszych gier. Teksty myszy są kozackie i jakbyś mogł
to nie gadaj takich głupot ze G3 nie jest dla 13-15 latkow - czekałem na tą gre 4 lata (od
2002r kiedy przelazlem G2 a potem NK)

Nie jest :) na pudełku stoi jak wół 16+ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uważam ze jest to gra od 12 lat i zdania nie zmienię. jest wypasiona jak poprzednie części. najlepsze cRPG w historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem sposób żeby gra nie wychodziła do Pulpitu z ekranem "Where is the guru" albo żeby się nie zawieszała. Oto on:

Włącz komputer i zwiększ pamięć wirtualną (chyba każdy wie jak to zrobić) do 4000 MB czyli 4 GB.
Potem nainstaluj najnowsze sterowniki karty graficznej "93.71" i uruchom gre. Problemy powinny zniknąć.

UWAGA: Nie gwarantuje poprwawnego działania tego sposobów, więc prosze nie pisiać do mnie "pretensji"

Pozdrawiam i życzę aby sposób zadziałał. Nie spamuje !!!!! Pomagam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 <hm te minimalne wymagania to bujda gra ledwie chodzi na zero detalach(dużo na tym traci)klimat swietny,spolszczenie całkiem niezłe,lecz normalnie nieda sie płynnie grać,światło prześwitujące przez ściany, a przedewszystkim system walki na miecze to parodia(magiem chciałem za trzecim razem przejść jedynie czary działają normalnie)jusz lepiej poczekac do przyszłego roku i kupic poprawioną całkowicie wersje sądze, w oblivionie niemiałem zadnych zacięć w grze w gothic 3 no delikatnie mówiąc fuj takie stopery nieda się płynnie grać , na full detalach wymiata grafika jak dvd film.jak jusz nadmieniłem system walki na miecze sprawia trudności, często gęsto białe plamy na obrazie przesłaniające widok zwłaszcza pod scianami w domach,klimat jest choć bardzo dużo traci trzeba wyłaczać dodatki nawet trawy wtedy niewidać -innymi słowy strasznie niedopracowana gra przez autorów <spolszczenie całkiem niezłe jest>jeśli ktoś myśli że jakoś pogra sobie podobnie jak w nocy kruka to stanowczo się myli-brak płynności ,źle rozwiazany system walki ,niedożeczne wymagania sprzetowe to razem duzy minus na 10 punktow daje w tej chwili max 6 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 07:46, Grzegorz102 napisał:

Gothic 3 <hm te minimalne wymagania to bujda gra ledwie chodzi na zero detalach(dużo na
tym traci)klimat swietny,spolszczenie całkiem niezłe,lecz normalnie nieda sie płynnie grać,światło
prześwitujące przez ściany, a przedewszystkim system walki na miecze to parodia(magiem chciałem
za trzecim razem przejść jedynie czary działają normalnie)jusz lepiej poczekac do przyszłego
roku i kupic poprawioną całkowicie wersje sądze, w oblivionie niemiałem zadnych zacięć w grze
w gothic 3 no delikatnie mówiąc fuj takie stopery nieda się płynnie grać , na full detalach
wymiata grafika jak dvd film.jak jusz nadmieniłem system walki na miecze sprawia trudności,
często gęsto białe plamy na obrazie przesłaniające widok zwłaszcza pod scianami w domach,klimat
jest choć bardzo dużo traci trzeba wyłaczać dodatki nawet trawy wtedy niewidać -innymi słowy
strasznie niedopracowana gra przez autorów <spolszczenie całkiem niezłe jest>jeśli ktoś
myśli że jakoś pogra sobie podobnie jak w nocy kruka to stanowczo się myli-brak płynności ,źle
rozwiazany system walki ,niedożeczne wymagania sprzetowe to razem duzy minus na 10 punktow
daje w tej chwili max 6 .



Jakie masz parametry kompa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc Dark Side, zwiększenie pamięci podręcznej faktycznie rozwiązuje wiele problemów. Chciałbym jednak zauważyć że aktualizacja sterów nie jest chyba konieczna. Używam 83.90 dołączonych do mojego GF7600 GT i nie zauważyłem żadnych problemów z wyświetlaniem obrazu. A że gra żabkuje, no cóż, Gothic zawsze "zarzynał" współczesny mu sprzęt :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować