Zaloguj się, aby obserwować  
Raff999

Football Manager 2006

44 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że tym razem nikomu z CD Projekt nie przjdzie do głowy aby pozbawić graczy możliwości zainstalowania oryginalnej (angielskiej) wersji programu. Liczę na to, iż język polski będzie jednym z języków do wyboru (tak jak w demie mamy 8) i że nie będziemy skazani na nieudolne tłumaczenia oraz wybór w rodzaju: polski, czeski, rosyjski, kirgiski, birmański i inne kosmiczne narzecza. A jeśli znów ktoś wpadnie na ten genialny pomysł to pozostaje kupno wesji oryginalnej przez internet albo (tego nie pochwalamy) piraci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najbardziej liczę na lepsze zoptymalizowanie kodu i gra będzie szybsza. W FM 2005 nie grałem bo chodziło toto z taką prędkością, że w przerwach spokojnie mogłem obiadek zjeść. Jeżeli ten aspekt gry będzie poprawiony (co SI zapowiada) to szykuje się rewelacyjna giera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..]> szykuje się rewelacyjna giera

Nie wiem czy bedzie to rewelka...wersja 2005 miala zalecenie 1.8GHz a jak znam zycie to nowsza bedzie miala troche wieksze, chyba ze bedzie odchudzona baza danych ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 19:03, ASAHI napisał:

[..]> szykuje się rewelacyjna giera

Nie wiem czy bedzie to rewelka...wersja 2005 miala zalecenie 1.8GHz a jak znam
zycie to nowsza bedzie miala troche wieksze, chyba ze bedzie odchudzona baza danych ;>



Odchudzoną to nie ale podbno zoptymalizowali kod i ma działać kilka razy szybciej. Demo śmga aż miło ale.. to tylko demo na Quick Starcie. Jak będzie w pełnej wersji z kilkoma ligami i dużą bazą ??? Tego nikt pewnie nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie znam nikogo, kto - jeśli polonizacja nie stoi na fatalnym poziomie - wolałby grać po angielsku. Nawet nauka przez gry w tym momencie niespecjalnie zdaje egzamin, bo zwroty szybko sie zaczynaja powtarzac, a taka polska wersja, na dobrym poziomie to sam smakołyk ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę firmę CD Projekt o odpowiedź na pytanie:

W ktorym tygodniu listopada zostanie wydana najlepsza gra świata FOOTBALL MANAGER 2006?

Mam wielką nadzieję, że będzie to zaraz po Wszystkich Świętych zważywszy na Wasze obietnice wydania gry najpóźniej w tydzień po światowej premierze a ta ma miejsce 21 października.

Pozdrawiam

Tomasz Kriegel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tkriegel spójrz na plan wydawniczy tam masz chyb konkretną datę (9.11 o ile mnie nie myli)
a co do tej obietnicy to nie jestem pewien czy nie chodziło o date zanim przenieśli termin na wcześniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że polonizacja stoi na fatalnym poziomie - głównie dlatego, że angielski dysponuje nieporównymwanie większym zasobem "futbolowego" słownictwa. A poza tym dlaczego ktoś ma mnie pozbawiać możliwości gry w językach, do których dostęp będą mieli gracze z całej Europy ? A u nas wycina się 8 orygnialnie dostępnych języków zamiast dodać nowe. Bez sensu.
Dobrze, że za tydzień jadę do Niemiec - kupię orginał i to w dniu premiery światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 15:48, Widek napisał:

FM 2006 - nie mogę sie doczekać tej gierka, FM 2005 strasznie mnie wciągneła, wiecie kiedy bedzie premiera PL?


O ile wiadomo w PL premiera juz 0.11.005r ;>
Co do szybkości działania, to bym nie liczył na cud...2005 miało być szybsze od 03/04...tak? chyba zwiększając procek z 1GHz na 2Hz. Do 2005 zalecenie było 1.8GHz a tu przy 2006 ? Ile? stawiam na 2.5GHz ;>
Więc u większości będzie olno, chyba że większość graczy stać będzie na nowy procek za ok. 500zł jeli wejdzie w starą płytę a jeśli nie? to koszty rosną :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 13:17, SHADOW-XIII napisał:

że najwyżej wymaganiem zalecanym będzie 2 ghz


Co nie zmienia faktu, ze prawie kazda nowa gra wymaga lepszego procka...co powoduje dalsze konsekwencje...np. finansowe. Bo to czy gra ruszy na kompie a to czy bedzie na nim smigala to 2 rozne rzeczy ;>P
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 13:17, SHADOW-XIII napisał:

że najwyżej wymaganiem zalecanym będzie 2 ghz


To ja jeszcze raz. Sorrki ;>
Nawiazujac do powyzszego...procek to nie wszystko...jak zwiekszylem ram z 256MB do 512MB to dopiero zobaczylem roznice w grze...jakby tak zwiekszyc do 1GB??? to moze i by stary procek starczyl? ;> Athlon 1700XP+ rulezzz
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 15:31, Bello napisał:

Hej! Zamowil ktoz z Was juz gre?? Ja zamowilem dzisiaj wlasnei na gram.pl no i juz nie moge sie doczekac.


Ja od wczoraj, dopiero, testuje demo, wiec z zaqpem sie troche wstrzymam (mam 2005), byc moze qpie 4 listopada w Tesco? ;> - jak bedzie ...
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo 2006 :)

Właśnie testuję i jestem zadowolony, to jest dość dobra określenie...jednak co wersja full, to full, ktora zapewne bedzie ciezej chodzila...bo tak mozna powiedziec smiga na quick-starcie :>
Polecam wszystkim :>
4 listopada lece po oryginala :>
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Male Pytane do gram.pl

Czy wersja polska bedzie zawierala angielski jezyk i czy beda w nie jzawarte poprawki z patcha??
Jesli nie bedzie zawierala poprawek to nic takiego mozna go sciagnac w ciagu 2 tyg nawet przez modem. nie opozniajcie premiery.
Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować