Zaloguj się, aby obserwować  
Raff999

Football Manager 2006

44 postów w tym temacie

Bello: poczytaj sobie ten topic na temat języka
a na temat Patch''a to raczej nie, nie ma jeszcze Patcha do FM 2006, a wydaje sie u nas tylko 2 tygodnie pozniej wiec na dniach pojdzie do wypalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj zamówiłem FMa i chciałbym powtórzyć pytanie zadawane już w tym wątku i poprosić kogoś z CD Projektu o odpowiedź. Pytanie brzmi czy będzie możliwość zainstalowania oryginalnej angielskiej wersji wersji językowej? Z góry dziękuje z odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 07:31, CyC_Benito napisał:

Pytanie brzmi czy będzie możliwość zainstalowania oryginalnej angielskiej wersji wersji językowej? Z góry dziękuje z odpowiedź.


Jest wersja ENG ;>
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 19:59, Loonatyk napisał:

W sumie to nie znam nikogo, kto - jeśli polonizacja nie stoi na fatalnym poziomie - wolałby grać po angielsku.

Czasem nie chodzi o sam jezyk, ale o to, ze zachodni producenci wypuszczaja patche dzialajace tylko z angielska wersja gry i wtedy polski klient zdany jest na laske i nielaske dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli mnie pamiec nie myli to w FM2005 nie bylo patchy tylko dla jakiejs tam wersji jezykowej ... czemu mialoby sie to zmienic skoro FM2006 jest na tym samym silniku gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie zrobilem preordera chyba 22.10 wczoraj dzwonilem do CDP poniewaz mialem problem z zamowieniem (innym) przy okazji zapytalem sie o fma i dowiedzialem sie ze wczoraj tj. 3.11 moja paczka poszla do masterlinka wiec wg zapewnien na stronie w przsypadku dostarczenia jej kurierem powinienem ja dastac dzis tj 4.11 czyli w dniu premiery w sklepie.

PS.

http://www.sortitoutsi.net/index.php?page=downloads&area=file&fileid=4671 <<<<super skin do fma polecam sciągnąć

http://www.footballworld.dk/weeelo/kits.zip <<<<<<< nowe koszulki

PS PS linki dla tych któzy nie wiedzą albo im się nie chce szukać , wklejam bo cos rano wstałem i nie mam co robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec kupilem FM, nawet po promocyjnej cenie 89,90 zl, i musze z przykroscia stwierdzic, ze CDP sie nie postaralo.
Instalacja wlaczyla mi sie w jezyku czeskim, podobnie zreszta jak gra. Sam FM bez zainstalowanego ostatniego patcha i w wersji z dwoma jezykami. Domyslnym jest, jak juz pisalem, czeski i polski do wyboru. Szkoda tylko, ze po wlaczeniu jezyka polskiego gra jest po czesci w naszym jezyku, a po czesci po angielsku. Wszystko dziala sprawnie dopiero po sciagnieciu i zainstalowaniu najnowszej latki. Dla mnie to nie problem, ale dla fanow serii gier SI nie posiadajacych dostepu do internetu raczej tak, bo wybor maja nie za ciekawy - albo graja w FM 2006 w zmiksowanej wersji polsko - angielskiej, albo ucza sie czeskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie taki problem jak jakubkwa i jak do tej pory mają go wszyscy, którzy kupili grę, a których znam. Pomijam już fakt, że gra miała mieć zaimplentowaną łatke 6.0.1 kompatybilną z FM 2006 PL, a nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chlopaki wyzej maja racje, z relacji mozna wywnioskowac ze CDP pokpilo sprawe z patchem, ktory byl tak dummnie zapowiadany. Jestem ciekaw kiedy wogole dostane FM bo wyslany byl wczoraj, pewno dojdzie jutro. Jesli nie to w poniedzialek. To ma byc kurier ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZOWNILEM DO CDP KURIER DOJDZIE W PONIEDZIALEK BO MAJA USTERKE TECHNICZNA. ZWRACAJA ZA TO WPLNY. TO JEST NO COMMENT TA LATKA TO TEZ.... KLAMCY KLAMCY KLAMCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwagę to co sie dzieje z moimi dwoma zamowieniami złożonymi poprzez sklep online CDP i po tym jak wydana zostala jedna z gier ktora zamowilem ( FM rzecz jasna, pod warunkiem, ze potwierdzi sie to co napisano powyzej o wydaniu FMa, a mam pewnosc ze tak bedzie) nabieram coraz wiekszej pewnosci co do faktu ze firma CDP niewiele ma wspolnego z profesjonalna obsluga klienta i troska o to zeby byl on zadowolony. Irytuje mnie fakt, ze przesylki oczywiscie nie otrzymam w terminie, ktory firma gwarantuje na stronie (1 dzien od wyslania w przypadku dostawy kurierem), mimo ze towar ktory zamowilem byl na stanie ( WOW konkretnie) a platnosc doszla do CDP 2.11 ( zamowienie zlozone 1.11). Denerwuje mnie to, że w tym smiesznym sklepiku online, system podaje mi informacje ze towar wyslano 3.11 a w przypadku FMa ze bylo to nawet 26.10 :P, a kurier nawet go jeszcze dzis tj. 4.11 nie dostal tlumaczac to tym, ze firma CDP wysyla mu same numery listow przewozowych a dopiero pozniej towar. Do szewskiej pasji jednakze doprowadzilo mnie to ze nikt nawet nie raczyl mnie poinformowac ze moje zamowienie nie zostanie zrealizowane w terminie co rowniez zgodnie z tym co napisano na stronie powinno miec miejsce. W zwiazku z tym publicznie oswiadczam ze jesli jutro to 5.11 (ostateczny termin jaki widnieje na karcie zamowienia) nie otrzymam kupionych rzeczy to zamierzam domagac sie zwrotu pieniedzy z tytulu nienalezytego wykonania umowy i zamierzam zwrocic to co zamowilem. Uwazam ze jedynie niskie ceny w jakis sposob ratuja fatalny obraz sklepu online CDP a sila rzeczy calej firmy. Jednakze nauczony smutnym doswiadczeniem wole zaplacic wiecej i miec pewnosc ze wszystko bedzie na czas i bez zbednych nerwow niz dac sie wprowadzac w blad komus komu wydaje sie ze wie jak nalezy sprzedawac towary przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę sporą reprezentację CMF :)

Widziałem tu wypowiedzi pana z CD Projektu. Tak więc może odpowie co się stało, że:
a) miała być łatka zaimplementowana a nie ma,
b) są problemy z uruchomieniem gry w języku polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 22:07, CyC_Benito napisał:

Biorac pod uwagę to co sie dzieje z moimi dwoma zamowieniami złożonymi poprzez sklep online CDP i po tym jak wydana zostala
jedna z gier ktora zamowilem ( FM rzecz jasna, pod warunkiem, ze potwierdzi sie to co napisano powyzej o wydaniu FMa,
a mam pewnosc ze tak bedzie) nabieram coraz wiekszej pewnosci co do faktu ze firma CDP niewiele ma wspolnego z profesjonalna
obsluga klienta i troska o to zeby byl on zadowolony. Irytuje mnie fakt, ze przesylki oczywiscie nie otrzymam w terminie,
ktory firma gwarantuje na stronie (1 dzien od wyslania w przypadku dostawy kurierem), mimo ze towar ktory zamowilem byl
na stanie ( WOW konkretnie) a platnosc doszla do CDP 2.11 ( zamowienie zlozone 1.11). Denerwuje mnie to, że w tym smiesznym
sklepiku online, system podaje mi informacje ze towar wyslano 3.11 a w przypadku FMa ze bylo to nawet 26.10 :P, a kurier
nawet go jeszcze dzis tj. 4.11 nie dostal tlumaczac to tym, ze firma CDP wysyla mu same numery listow przewozowych a dopiero
pozniej towar. Do szewskiej pasji jednakze doprowadzilo mnie to ze nikt nawet nie raczyl mnie poinformowac ze moje zamowienie
nie zostanie zrealizowane w terminie co rowniez zgodnie z tym co napisano na stronie powinno miec miejsce. W zwiazku z tym
publicznie oswiadczam ze jesli jutro to 5.11 (ostateczny termin jaki widnieje na karcie zamowienia) nie otrzymam kupionych
rzeczy to zamierzam domagac sie zwrotu pieniedzy z tytulu nienalezytego wykonania umowy i zamierzam zwrocic to co zamowilem.
Uwazam ze jedynie niskie ceny w jakis sposob ratuja fatalny obraz sklepu online CDP a sila rzeczy calej firmy. Jednakze
nauczony smutnym doswiadczeniem wole zaplacic wiecej i miec pewnosc ze wszystko bedzie na czas i bez zbednych nerwow niz
dac sie wprowadzac w blad komus komu wydaje sie ze wie jak nalezy sprzedawac towary przez internet.



dobrze prawisz ja rowniez zastanawiam sie co poczac jesli jutro nie otrzymam przesylki ( bo taki termin widnieje na karcie zamowienia ) jesli jutro nie dojdzie to dojdzie w poniedzialek czyli 3 dni od momentu wyslania ( 3 listopada ) to jest kurier ? to ja dziekuje za takiego kuriera. Czesto nie kupuje przez interrnet ale takie sytuacje coraz bardziej zniechecaja mnie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie to jest nie najlepiej. Poczekać na gre to nie problem, ale skoro nie ma w niej tego co obiecywano, czyli patcha 6.0.1 oraz polska wersja jezykowa jest nie dopracowana to mi sie coraz mniej to podoba. Według wypowiedzi ludzi z CDP pełna wersja miała byc z patchem i profesjonalnie spolszczona tymczasem jeśli wierzyć poprzednim postom tak nie jest. Moze ktos z CDP to wyjaśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FM 2006 PL

Jak juz wszyscy wiedza premiera nie wypalila, zawiodly przesylki, sklepy (markety), i sama gra ( w sensie spolszczenia i patcha) a i tak bedziemy musieli byc zadowoleni...tylko kto bardziej, posiadacze oryginalu czy pirata? ;<<<
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować