Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Projekt Aurox został zawieszony

23 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2006 o 18:10, MiKom napisał:

Większość gier pod Linuksa jest tak robiona że kupujemy wersję normalną i pobieramy pliki wykonywalne
ze strony producenta. Można też wsadzić to na płytę. Jakby mieli robić osobne pudełka do wersji
linuksowych to dopiero byłby bajzel :)
A co do ilości gier pod Linuksa to tylko kwestia producentów przyzwyczajonych do Windowsa.
To nieprawda że DirectX jest jakoś specjalnie lepszy od OpenGL bo skoro można zrobić na OpenGL
renderer do Unreal Engine 3 to można do wszystkiego :) biblioteki są, nawet łatwiejsze w programowaniu.


Kumpel ma na zajęciach na polibudzie taki przedmiot jak "interfejsy graficzne" czy jakoś tak. Z tego jego tłumaczenia i tego co on tworzy oraz wykładów które raz dorwałem to jedynie wyłania mi się obraz lenistwa twórców gier. Jeśli taki amator jak on potrafi wykonać tak bajeranckie animki mając tylko OpenGL i źródła z nim powiązane to co potrafiłby profesjonalista??? Ja sobie to tłumacze w jeden sposób lenistwo,lenistwo i monopol M$ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rest in peace Aurox. Używałem go nawet kilka razy i pomimo tego, że z polskich dystrybucji najbardziej lubię PLD - Aurox także był mile widziany na moich hdd. Przykro słyszeć o tym, że to już koniec... ale może kiedyś jakaś reaktywacja? Bardzo dobry distro i do tego rodzimy, warto uronić łezkę, szczególnie że znowu wszystko rozbija się o pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 00:51, Obi-San napisał:

Rest in peace Aurox. Używałem go nawet kilka razy i pomimo tego, że z polskich dystrybucji
najbardziej lubię PLD - Aurox także był mile widziany na moich hdd. Przykro słyszeć o tym,
że to już koniec... ale może kiedyś jakaś reaktywacja? Bardzo dobry distro i do tego rodzimy,
warto uronić łezkę, szczególnie że znowu wszystko rozbija się o pieniążki.


Linux jest otwarty wiec moze spolecznosc nie pozwoli umrzec Auroxowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować