Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kilogram miesiąca – rozwiązanie konkursu

23 postów w tym temacie

O... wygrałem... znowu? Cóż za szczęście ;]. Heh - moja pierwsza wygrana książka :). Gratulacje dla pozostałych zwycięzców. Czekam na więcej takich konkursów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jakby powiedział nasz były premier - Jest! Jest! Jest! Autografy będę wysyłał pocztą;) A już prawie zapomniałem o tym konkursie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 14:53, mikim napisał:

O... wygrałem... znowu? Cóż za szczęście ;]. Heh - moja pierwsza wygrana książka :). Gratulacje
dla pozostałych zwycięzców. Czekam na więcej takich konkursów :).


Oj mikim, mikim.. Chciało Ci się taaaaki długi wstęp do maila pisać? ;p

j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę dziwny był ten konkurs... Awatary miały być podpowiedzią, a wystarczy, że ktoś awatar zmieni i generalnie jak to mówią klapa. :) Ja konkurs przyznam się szczerzę przegapiłem, a już potem nie chciało mi się myśleć na następny dzień. Tak czy siak gratulacje dla zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie brałem w tym konkursie udziału.. ale i tak znając moje szczescie nic bym nie wygrał ;) I tak troche bym sie naszukał, ponieważ tak od razu to mi sie kojarzyły obrazki, awatary ( ? ) dwóch gosci : SHADOW - XIII oraz A-cis. I jeszcze tradycyjne gratulajszons.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie nawet w odpowiedziach jest źle?
Przecież 3 to jest: "Jaki byłTwój najgorszy i najstraszliwszy koszmar jaki Ci się kiedykolwiek przyśnił?."

Przyznać się kto przy odpowiedziach podał pełną nazwę tematu razem z "?." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować