Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Welin – ogłoszenie wyników

78 postów w tym temacie

Domek

[Uaktualniono] Ostatni z rocznicowych konkursów gram.pl czas niniejszym zakończyć! Z przyjemnością ogłaszamy listę zwycięzców konkursu Welin, którzy otrzymają po egzemplarzy powieści. A od ostatecznego zamknięcia rocznicowej rywalizacji dzieli nas już bardzo niewiele czasu (naprawdę! ;)).

Przeczytaj cały tekst "Konkurs Welin – ogłoszenie wyników" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem konkurs z 44 punktami na koncie :-) Na pewne nie wygram, bo po wynikach poprzednich konkursów byłem zaledwie 5 wraz z innym forumowiczem. Zwycięzcy konkursu gratuluje. Z całego konkursu urodzinowego dostane książke, ale też satysfakcje, że wygrałem coś, nie byłem na szarym końcu i przeżyłem z gram.pl cały rok, a teraz to nawet już więcej, teraz zostało nam czekac na druga rocznice powstania strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców. Jeśli chodzi o płytę i procesor Intela - ja tam nie liczę na nie, bo nie wziąłem udziału we wszystkich konkursach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh i znowu nic. Trudno sie mowi i idzie grać w GW. ;-)
Gratulacje dla zwycięzców. Ciekawe ile punktów zgromadziła osoba, która wygrała całą rywalizację. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest :p 3 z 4 konkursów (w 2 wygrałem coś, a w 3 byłem wymieniony w "first 10") i jestem wymieniony jako jeden z laureatow :p .... bardzo się cieszę, ale 1 miejsce nie moje, bo to nie moj tekst :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super :)
Miło mi, że się podobało :)

Chociaż IMHO, moja praca na konkurs o graczach i handlarzach (Zamęt) była lepsza od tej na "Welin"... cóż... o gustach się nie dyskutuje... Ważne, że chociaż raz trafiłem w te odpowiednie.

Gratuluję wszystkim laureatom ;)
Ciekawe kto wygrał.
Na pewno nie ja... to nie mój tekst... Jak reszta się dopisze to metodą eliminacji jeszcze przed ogłoszeniem wyników dojdziemy kto wygrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze niestety nie udało mi się załapać na Welin... :( Więc rocznikową rywalizację kończę jedynie z wygraną płytą Wilków. Wygrałem w konkursie na który najmniej się starałem. Kurcze chyba muszę się nie starać na przyszłe konkursy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:07, Kukowsky napisał:

Kurcze niestety nie udało mi się załapać na Welin... :( Więc rocznikową rywalizację kończę
jedynie z wygraną płytą Wilków. Wygrałem w konkursie na który najmniej się starałem. Kurcze
chyba muszę się nie starać na przyszłe konkursy. ;)


Jeśli dostatecznie mocno przyciśniecie Domka (pomęczycie Go za wszyyyystkie czasy) to Domuś popełni felietonik o tym "Jak nie pisać prac konkrusowych na gram.pl, aby wygrać" .. Tylko ciii.. Ja nic nie mówiłam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soleilo moja droga, mam nadzieje, że możemy się spodziewać nie ogłoszenia zwycięzcy konkursu urodzinowego ale ponadto całego np. "top10"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:15, Mistic napisał:

Soleilo moja droga, mam nadzieje, że możemy się spodziewać nie ogłoszenia zwycięzcy konkursu
urodzinowego ale ponadto całego np. "top10"?



Top 10 nie ma sensu, bo różnice są niewielkie.. ;) Wyraźna różnica jest między 1-szym a kolejnymi miejscami.

Psst.. ja już wiem KTO TO. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa :-) Tak czy siak punktów mam AŻ 44.
Czekamy na zwycięzce, kiedy mozna spodziewać się wyniku?
I maile z pytaniem o adres do wysyłki nagrody dostaniemy po ogłoszeniu zwycięzcy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:30, Mistic napisał:

Lipa :-) Tak czy siak punktów mam AŻ 44.
Czekamy na zwycięzce, kiedy mozna spodziewać się wyniku?
I maile z pytaniem o adres do wysyłki nagrody dostaniemy po ogłoszeniu zwycięzcy? :-)



Dokładnie wtedy. ;) Nie wcześniej.

A o wyniki męczcie .. wiecie kogo?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować