Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Witam.Zna może ktoś z was dokładne rozmieszczenie tych pięciu obozów orków w Nordmarze? Bo znalazłem cztery,a tego ostatniego ni w ząb od kilku dni nie moge namierzyć. Czytalem troche o konsoli ( gram bez kodów) i próbowałem wpisać: goto Przywódca,żeby namierzyć ten ostatni obóz-ale tu też jest problem.Mianowicie przy użyciu konsoli nie moge wpisać ó ,żaden alt nie działa na konsoli.Dlatego prosze o pomoc,może ktoś zna roznieszczenie tych obozów,lub jak w konsoli wpisać ó.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 17:43, ewaszu28 napisał:

Witam.Zna może ktoś z was dokładne rozmieszczenie tych pięciu obozów orków w Nordmarze? Bo
znalazłem cztery,a tego ostatniego ni w ząb od kilku dni nie moge namierzyć. Czytalem troche
o konsoli ( gram bez kodów) i próbowałem wpisać: goto Przywódca,żeby namierzyć ten ostatni
obóz-ale tu też jest problem.Mianowicie przy użyciu konsoli nie moge wpisać ó ,żaden alt nie
działa na konsoli.Dlatego prosze o pomoc,może ktoś zna roznieszczenie tych obozów,lub jak w
konsoli wpisać ó.

20070129175141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania
1. Gdzie moge nauczyc sie ataku dwoma mieczami naraz?
2. Jeden z buntownikow podrozujacy do okary zatrzymal sie bo chcial oczyscic kopalnie ze mna. Za kazdym razem jak oczyszczam ta kopalnie z nim on ginie. Macie jakas taktyke na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 17:54, Adam k. napisał:

Mam dwa pytania
1. Gdzie moge nauczyc sie ataku dwoma mieczami naraz?
2. Jeden z buntownikow podrozujacy do okary zatrzymal sie bo chcial oczyscic kopalnie ze mna.
Za kazdym razem jak oczyszczam ta kopalnie z nim on ginie. Macie jakas taktyke na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 17:54, Adam k. napisał:

/.../ 1. Gdzie moge nauczyc sie ataku dwoma mieczami naraz?

W Ishtar, na pustyni.

Dnia 29.01.2007 o 17:54, Adam k. napisał:

2. Jeden z buntownikow podrozujacy do okary zatrzymal sie bo chcial oczyscic kopalnie ze mna.
Za kazdym razem jak oczyszczam ta kopalnie z nim on ginie. Macie jakas taktyke na to?

Ja oczyściłem jaskinię zanim z nim poromawiałem. Jeśli jednak nie masz save''a przed rozpoczeciem rozmowy, proponuję biec jak najszybciej przed nim i torować drogę. Ewentualnie można spróbować go uśpić i wtedy oczyścić jaskinię. Możliwości jest naprawdę dużo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 17:59, mlyn napisał:

> Mam dwa pytania
> 1. Gdzie moge nauczyc sie ataku dwoma mieczami naraz?
> 2. Jeden z buntownikow podrozujacy do okary zatrzymal sie bo chcial oczyscic kopalnie
ze mna.
> Za kazdym razem jak oczyszczam ta kopalnie z nim on ginie. Macie jakas taktyke na to?
ad. 1 Na pustyni ni daleko LAGO
Najpierw sam ją oczyść a potem go zaproś ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za porady co do wyzwolenia Montery.Wlasnie znalazlem sposob na tej farmie sami przybiegaja chyba juz miasto opustoszalo.Zrobilem jednak blad nie poczekalem niewiem czy teraz nie bede miec jeszcze wiekszych problemow musze przeciez isc do Gothy a tam po drodze jest oboz orkow,chyba musze cofnac sie mam jeszcze zapisana gre duzo wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko, ale prosze o szybka odpowiedz.

Czy Paladyn Marcos lub jakos tak jest on w Vengard''dzie tuż przy wejsciu, gdy sie tam pojawiamy. Ale wroce do pytania, wiec czy jest mi on potrzebny aby przejsc gre, bo zabily mi go orki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 18:13, krzysiekxl29 napisał:

Dzieki wszystkim za porady co do wyzwolenia Montery.Wlasnie znalazlem sposob na tej farmie

Możesz spokojnie iść do Gothy wybijając z orków i ich najemników całą Monterę, tam one nic Ci nie zrobią. Ja miastem uwalniałem stojąc obok Sanforda który wprawdzie wspomagał mnie w walce jednak nie był to najmężniejszy z wojów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 18:35, Bajuj napisał:

> Dzieki wszystkim za porady co do wyzwolenia Montery.Wlasnie znalazlem sposob na tej farmie

Możesz spokojnie iść do Gothy wybijając z orków i ich najemników całą Monterę, tam one nic
Ci nie zrobią. Ja miastem uwalniałem stojąc obok Sanforda który wprawdzie wspomagał mnie w
walce jednak nie był to najmężniejszy z wojów :)


Dzieki,wojow to w tej grze nigdzie prawie niema same ciamajdy jedyny jaki dotad spotkalem to byl paladyn Wenzel,znalazlem jego miecz ale chyba mu nie oddam dopoki nie znajde lepszego.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam male pytanko, ale prosze o szybka odpowiedz.

Czy Paladyn Marcos lub jakos tak jest on w Vengard''dzie tuż przy wejsciu, gdy sie tam pojawiamy. Ale wroce do pytania, wiec czy jest mi on potrzebny aby przejsc gre, bo zabily mi go orki ??


(sory za spam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 19:08, czarek.k napisał:

mój kolega który ma gothic 3 chce wiedzieć gdzie są gońcy leśni.ktoś mógłby mi pokazać mape
na kturej są gońcy leśni?


Sa na drodze do Montery z Cape Dun,trzeba przejsc ten pomost przez rzeke i dalej stoi farma dalej tzreba isc okrezna droga do Montery i po drodze stoja goncy lesni na lewo od drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE NO, TO JUŻ LEKKA PRZESADA...

Na początku gry taki wielki bug???!!!

Już śpieszę z wyjaśnieniami... Otóż, po wyzwoleniu Ardeii i rozgromieniu orków pogadałem ze wszystkimi co się dało (Hamlar, Diego, Milten, Gorn). No i jak to zwykle na początku "trójki" idę do starego kompana Lestera. Gadam z nim i wszystko git. Po skończonej konwersacji piszę żebym wracał do Diega i rozpoczą przygody. Żeby nabic sobie trochę expa poszedłem (przedtem się zdrzemnąłem żeby się uleczyć) na wysepkę i powybijałem wszystkie Topielce i Żółwie (2 kuferki zgarnąłem). Wracam do obozu Lestera i dziwnym trafem już go tam nie zastałem. Trochę mnie to zaniepokoiło ale to nic w porównaniu z tym co było za chwilę. Zdrzemnąłem się i wracam szybciorem do Ardeii, a tam co...??? Cała wioska odbudowana, straże wszędzie się pałentają, a śladu po Diego, Miltenie i Gornie żadnego - ZNIKNELI, WYPAROWALI! Ech... 3 część przygody nie zaczęła się najlepiej :/. Teraz muszę sam się siłować z wycieczką do Reddock, bo Gorn mi nie pomorze.

No, cóż mam nadzieję, że w dalszej wędrówcę po Myrtanie nie spotakam już takich "niespodzianek"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 19:39, Adam k. napisał:

Mam kolejne pytanie:
Gdzie sa zlodzieje pszenicy? (W poradniku pisze ale nie umiem znalezc). Prosilbym o zamieszczenie
screena.


Idziesz of farmy elbera w strone gothy i gdy napotkasz skały skręć w lewo idź prosto i pokonaj pare zębaczy i po nich ujrzysz obóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest błąd po prostu jak zadużo zwlekasz z tymi zadaniami to ludzie z reddock się otym dowiadują i sami pszysyłają ludzi i odbudowywuja miast zawsze tak jet to misisz odrazu iść do javiera i powiedzieć ze uwilniłeś ardee zaprowadzi cie do niego gorn ale najpierw powiec diego ze statek porwali piraci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się