Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Anog dał mi zadanie, żebym rozwalił obóz orków, który chce sie przeodstac z Nordmaru do Sildern. I że jest w przełęczy. Szukałem tam ale nie moge znaleśc. Może mi ktoś dac wzkazówke gdzie to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 10:27, Huksi napisał:

> Czy można znaleść barbarzyńców którzy nie są w klanach?

Jeśli chodzi ci o dzikusów, którzy będą z tobą walczyć to nie... ale są pokojowo nastawieni
myśliwi czy drwale...

>Dzięki
>A czy można zbadać nieznane krainy baz xardasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 14:56, cronin napisał:

nałapałem mnóstwo prastarej wiedzy, bo juz nie miałem na co pkt nauki wydawać, i chociaż nie
miałem ochoty grać magiem, to jakoś tak wyszło że mam możliwość nauczyć się paru ciekych czarów
- umiem już przywołać demona ale nie wiem kto moze mnie deszczu ognia nauczyć? Beliar? Innos?
czy może któryś z magów? a może xardas?
W kapliczce Innosa się nauczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 16:07, lis899 napisał:

Anog dał mi zadanie, żebym rozwalił obóz orków, który chce sie przeodstac z Nordmaru do Sildern.
I że jest w przełęczy. Szukałem tam ale nie moge znaleśc. Może mi ktoś dac wzkazówke gdzie
to jest??

Idziemy za chatę Anoga dalej pod górę , a następnie skręcamy w prawo.Geograficznie , to mniej więcej wychodzi na wschód .Po drodze przyjdzie nam walczyć z 2-3 Schratami.Jak już bedziesz się zbliżać do patrolu orków , to bądź przygotowany na walkę , ponieważ wpadniesz wprost na potyczkę patrolu z wilkami i rozpruwaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 16:13, Agral napisał:

>A czy można zbadać nieznane krainy baz xardasa?

Do Niezbadanych Krain nie można się dostać..a żeby dojść do teleportu, Xardas jest chyba wymagany ;|
Zawsze możesz sam go spróbować użyć (nie Xardka ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba.. TAK !! Otóż po zabiciu maga znajdujemy w jego ciele dziennik i kamień ogniskujący. Robimy to, co w nim napisał, idziemy do portalu(na północny-zachód od Geldern), używamy tych dwóch kosturów i przechodzimy... ale nie nie wiem czy tak się da, gdyż nigdy nie próbowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY nie moge znaleźć jednego klucze do świątyni w MORA SUL jeden kupiłem od Gonzalesa drugi ma dowódca orków przy świątyni reszty nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 18:41, bakubartek napisał:

Czerwone kropki oznaczają miejsca gdzie są klucze do świątyni.
I na czerwono są napisane imiona kto ma klucz.

Pozdrawiam


dzięki wielkie bakubartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę nauczyć się zaklęcia "Przywołanie Błyskawicy"?W chramach Beliara nie ma takiej możliwości niestety, więc prawdopodobnie uczy tego któryś z Mrocznych Magów.Chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto uczy morderstwa i mistrz złodziejstwa za zdolności złodziejskich? I kto uczy ulepszania pancerzy oraz co to jest zdolność ze znakiem zapytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morderstwo jakiś złodziej z Ishtar musisz mieć 75% poparcia u asasynów aby wejść do miasta

mistrz złodziejstwa zdolność ta uznana jest za błąd gry nie nauczysz się jej chodź w internecie są plotki ze jest jakaś osoba co cię tego nauczy ale to tylko plotki

ulepszenie pancerza jeden z kowali w klanie młota bodajże stejnar
znak zapytanie błąd gry bo nawet jak wpiszesz kod na wszystkie umiejętności tej zdolności i tak nie będziesz posiadał

możesz też wpisać kod na wszystkie zdolności jest na poprzedniej stronie w temacie o G3

niedługo pojawi się patch który poprawi grę o 20% więc jest możliwość że będzie można nauczyć sie tych zdolności bez kodów

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 20:16, tng napisał:

Kto uczy morderstwa i mistrz złodziejstwa za zdolności złodziejskich? I kto uczy ulepszania
pancerzy oraz co to jest zdolność ze znakiem zapytania??

Morderstwa uczy Ugrasal w Ishtar , gdzie dostaniesz się po osiągnięciu reputacji 75% u Assasinów.Arcytrudnej kradzieży kieszonkowej uczy Peer na farmie niedaleko Trelis , a otwierania arcytrudnych zamków Lares w Geldern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem zadanie od Vareka z Montery żebym zabił reszte buntowników dookoła Montery.zabiłem grupe Otisa i Massona i tego kołesia w drodze z capu down do Montery.Pomocy! CZy ktoś wie gdzie jest rezsta buntowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 20:41, Agral napisał:

Dostałem zadanie od Vareka z Montery żebym zabił reszte buntowników dookoła Montery.zabiłem
grupe Otisa i Massona i tego kołesia w drodze z capu down do Montery.Pomocy! CZy ktoś wie gdzie
jest rezsta buntowników?



Jak sie nei myle to możliwe że musisz zabic jeszcze tego kolesia z miasta i w trzech miejscach sa buntownicy jeszcze niedaleko montery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 17:43, Huksi napisał:

Chyba.. TAK !! Otóż po zabiciu maga znajdujemy w jego ciele dziennik i kamień ogniskujący.
Robimy to, co w nim napisał, idziemy do portalu(na północny-zachód od Geldern), używamy tych
dwóch kosturów i przechodzimy... ale nie nie wiem czy tak się da, gdyż nigdy nie próbowałem...

zaraz to sprawdze.Jak się dowiem do dam znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 20:51, Ludvic napisał:

> Dostałem zadanie od Vareka z Montery żebym zabił reszte buntowników dookoła Montery.zabiłem

> grupe Otisa i Massona i tego kołesia w drodze z capu down do Montery.Pomocy! CZy ktoś
wie gdzie
> jest rezsta buntowników?


Jak sie nei myle to możliwe że musisz zabic jeszcze tego kolesia z miasta i w trzech miejscach
sa buntownicy jeszcze niedaleko montery.

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się