Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 14:35, krzysiekxl29 napisał:

Mam dwa klucze do swiatyni w Al Shedim od Saturasa i Lestera,kto ma pozostale klucze?


Pozostałe 3 klucze leżą w skrzyniach rozsianych po ruinach. Zresztą, Saturas dawał Ci mapę z zaznaczonymi pozycjami kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:35, krzysiekxl29 napisał:

Mam dwa klucze do swiatyni w Al Shedim od Saturasa i Lestera,kto ma pozostale klucze?


Musisz poszukać na mapce otrzymanej od Saturasa. Są tam zaznaczone wszystkie położenia kluczy potrzebne do otwarcia świątyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:36, GoglarZ napisał:

Jak mam odzyskać magie paladyna Konrada z Trelis?
Proszę o odpowiedż!!!


Tak samo jak wszystkich innych Paladynów. Zbierasz 12 pucharów ognia, idziesz do klasztoru je naładować i potem rozdajesz paladynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:40, Gracz 23 napisał:

Mi się udało rozdać 10 pucharów


Rozdać można 11 przez głupi błąd. No chyba że ich nie naładujesz tylko oddasz Grompelowi żeby je rozwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:35, Ufo2 napisał:

> HALLO! Na reputacje u orków w którym mieście?

Jemu pewnie chodzi o ogólną reputację u orków...., zresztą w poradniku nie ma żadnej listy
reuptacji (przynajmniej nie w wersji EK)
@tomciok49 -> Listę masz tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=9380
następnym razem proponuję poszukać (btw. ta lista jest "dosyć" niedokładna. Brakuje chociażby
+7 za zabicie Rhobara)


dzieki!! o to mi chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:42, Gracz 23 napisał:

Groka przywódce Geldren masz na myśli?


Tak, sry porąbało mi się z szamanem z Trelis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 14:46, Gracz 23 napisał:

Szamanem z Silden

Huh, chyba już jestem zmęczony. Temperatura 39,5 stopnia jednak trochę miesza w głowie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem się do świątyni w Geldern, i mam taki problem. Mianowicie jak podchodze do Groka, to ten mówi że ma złe wieści, i że zabije wszystkie podejrzane morry, i mnie atakują wszyscy. Czy to normalne?? Czy Grok dawał coś ważnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:30, lis899 napisał:

Czy to normalne??


Odbileś za duzo miast z rąk orków i juz każdy przywódca miata bedzie ci takie rzeczy mowil niestety i ja mam tak samo =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem w tym temacie to wyzwoliłeś za dużo miast orków.Bez rozmowy z Gorokiem da się przejść grę.Nie wiem co dawał bo jestem w Geldern ale nie zdobyłem odpowiednio dużo reputacji żeby się tam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:30, lis899 napisał:

Dostałem się do świątyni w Geldern, i mam taki problem. Mianowicie jak podchodze do Groka,
to ten mówi że ma złe wieści, i że zabije wszystkie podejrzane morry, i mnie atakują wszyscy.
Czy to normalne?? Czy Grok dawał coś ważnego??


Mnie powiedziął to samo gdy zaniosłem 12 ognistych pucharów do klasztoru a jeśli dobrze pamiętam to dowódca w geldern chciał te wszystkie puchary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby się da, ale to nie to samo... Zawsze można porobić zadania dla orków [niektóre, jeśli gra się dla buntowników] i dostaje się jakieś ekstra money, może mało, ale jest. Oprócz tego doświadczenie... To już nie to samo.

A takie negatywne nastawienie u orków też za dobre nie jest, np. z tego co wiem to w Nordmarze wszystkie stacjonujące obozy orków Cię atakują i ogólnie robi się nieciekawie... To samo w Varancie i Myrtanie. Orki bezmyślnie atakują, nie zastanawiając się nad sensem ich poczynań, trochę mądrości też w nie zaprogramowano, ale przez jedną małą (dużą?) pomyłkę można utracić raz na zawsze ich zaufanie, co za tym idzie są same problemy.

@lis899 - Imho, pozostaje Ci wczytać poprzedniego save''a, sprzed wyzwolenia poprzedniego miasta, bo inaczej chyba nie da się rozwiązać tego problemu - jeżeli nie masz, to pozostaje Ci grać od nowa (niee...:)) albo iść dalej, za fabułą, podbijać bezkarnie miasta zniewolone przez orków i przetrzepać Goroka i jego sługusów;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest jeszcze inny spsób...a mianowicie jak jestes w geldern nie próbój nic kraść z nikim nie walcz na arenie spokojnie zdobywaj respect...ja tak zrobiłem a miałem duzo wyzwolonych miast...i nie atakował mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak będzie wie ktoś ? bo muszę sie odłączyć

Mam dwa pytania jak zdobyć płaszcz na zbroje i jak się używa magi za pomocą kosturów chyba tak się to nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się