Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2007 o 22:15, PREDATOR X napisał:

> ma ktos spis wszystkich kosturów + ich wlasciwosci + jak je zdobyc?

następny mag... Piranie w tym gothicu nie zrównoważyły poziomu i klas. NIE POMOGE CI TY WSTRĘTNY
MAGU!


juz przeszedlem gre jako wojownik. jest ten spis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 10:36, tomciok49 napisał:

> > ma ktos spis wszystkich kosturów + ich wlasciwosci + jak je zdobyc?
>
> następny mag... Piranie w tym gothicu nie zrównoważyły poziomu i klas. NIE POMOGE CI TY
WSTRĘTNY
> MAGU!

juz przeszedlem gre jako wojownik. jest ten spis?


Nie mówiłem że gry nie można przejść jako wojownik ale jest trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem Wojownikiem i powiem że jest cięzko, a w szczególnosci gdy napotkasz Ogra lub watahe wilków. Wtedy pozostaje tylko Kusza lub łuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny zbrói są podane w cenie w jakiej to sprzedamy. Xardas np. na skórzany pancerz potrzebujesz np. kilka skór wilka albo jakiego wytopioną rudę żelaza ok. 2 sztabek młot kowalski i 1 surowy metal wywnioskuj z nazwy i wyglądu zbroi czego potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Mora Sull jest mowa o kolesiu ktury poszedłw kierunku ruin i slad po nim zaginoł ichyba faktycznie zaginoł bo nigdzie go nie moge znalezc .Wie ktos gdzie go szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 14:04, Bez imjenny napisał:

Nie zabardzo kumam iniemam mapy tej okolicy łaze na slepo poprostu napisz mniej wiecej w kturym
miejscu go szukac

Nie masz mapy świata?? Wrzuciłem Ci link do tejże z zaznaczonymi postaciami. Masz znaleźć Remireza i jest on zaznaczony na mapie. Nie umiem tego dokładniej opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kowal nazywa się Ingvar ale musisz dla niego wykonywać zadania potem cię przyjmie na czeladnika i bedziesz mogł ulepszać pancerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 14:12, Starter napisał:

Gdzie się mogę nauczyć ulepszania pancerza. Wiem że w klanie młota ale u kogo??? Mam 50 punktów
w kowalstwie.

W Klanie Młota? Słyszałem, że kowal jakiś... nie ten główny, co jest wytapiaczem, tylko ten w kuźni trochę na uboczu. Imienia niestety nie pamiętam. Ale nie jestem pewien, czy ta umiejętność działa. O ile dobrze sobie przypominam, to dało się tego nauczyć dzięki kodom, ale w żaden sposób pancerza nie było jak ulepszyć. Nie jestem na bieżąco z patchami, więc mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajde zbiegłego alchemika z Trelis?? I co z tym mieczem Miloka(?), tzn chodzi mi o to, że mówiłem tempakowi o tym, a ten że to stara sprawa i nic. Leży on gdzieś, czy ma go przy sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiegły alchemik znajduje się na tyły od trelis wyjdz tą bramą gdzie nie ma thorusa i idz do tyłu całyczas i dojdzesz do farmy i tam bedze on ma na inmę Avogardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się