Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Wybierasz towar który cie interesuje a kupiec---> Nie wiemy czy można ci ufać/ Nie mogę ci tego sprzedać...i pokaże się napis od ilu punktów reputacji możesz kupić zbroje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ide do Nordmary i MOJOK nie chce mnie wpuścić to gadam z Willsonem i z Tomem i mnie na myśliwych tam uczą i se ide a tu tygrysek taki żółty no se walcze z nim i ty BACH :/ Zabil mnie :/ to od nowa ide do Willsona i Tomma i(ale nie rozmawaiłem jeszcze z mojokiem) i tam mnie na myśliwych pasują dobra ide aby Mojok mnie wpuścił a on nic o.O !!! chce Nordmarskiej Starki 2 Butelczyny ;/ mam jedną kupiłem za 250 złota a drógą gdzie mógłbym znaleść ?? prosze o odpowiedź PLIS !!!

Z góry Dziękujęęę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 21:36, daniek1994 napisał:

/.../ a drógą gdzie mógłbym znaleść ?? prosze
o odpowiedź PLIS !!! /.../

Idź tam, gdzie kupiłeś pierwszą i obejdź dom dookoła. Jest tam kociołek do warzenia starki. Spróbuj ją zrobić (kliknij na kociołek) bo może masz przepis, tylko o tym nie wiesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 21:41, KrzysztofMarek napisał:

> /.../ a drógą gdzie mógłbym znaleść ?? prosze
> o odpowiedź PLIS !!! /.../
Idź tam, gdzie kupiłeś pierwszą i obejdź dom dookoła. Jest tam kociołek do warzenia starki.
Spróbuj ją zrobić (kliknij na kociołek) bo może masz przepis, tylko o tym nie wiesz... ;)

Spoko ;) ale napewno nie mam ;/ paczałem ;/ a wiesz moze gdzie mozna go zdobyć ?
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 21:43, daniek1994 napisał:

> > /.../ > Spoko ;) ale napewno nie mam ;/ paczałem ;/ a wiesz moze gdzie mozna go zdobyć ?
Dzięki

Jeśli kupiłeś ją od tego bimbrownika w lesie, dale, niż były trzy trolle, to możesz ją mieć. Ja sam się zdziwiłem, chociaż ponoć wybierając jakąś opcję to się jej nie dostaje. Ja ją dostałem za każdym przejściem i też za pierwszym razem bardzo się zdziwiłem, że ją mam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem poszedłem do geldern i utradlem pierscienie alchemików i główny orkowy szaman mnie goni i zabija co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś pewny, że akurat za to? Główny szaman w mieście atakuje cię pewnie z powodu zbyt wielu odbitych miast:p...ostatecznie kradłeś za dużo w mieście [ ja nie miałem tego problemu po wykonaniu tego questa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 21:54, wadik12 napisał:

mam problem poszedłem do geldern i utradlem pierscienie alchemików i główny orkowy szaman mnie
goni i zabija co mam zrobic?

Masz trzy wyjścia: szybko uciekać za miasto i tam zabić szamana, jak nikt nie widzi, przespać się i wrócić do Geldern następnego dnia, nie zabijać szamana, tylko po ciężkim pobiciu potraktować czarem amnezja, albo wgrać wcześniejszego sejwa.
Cokolwiek zrobisz, pamietaj, żeby regularnie robić sejwy, to oszczedzi Ci wielu kłopotów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 22:14, PANLISTWA napisał:

Po raz kolejny pytam czy ktoś wie jak zdobyć płaszcz na zbroje?

co to płaszcz na zbroje?na moim gramsajcie dodałem zbroje z każdej grupy lecz nie wszystkie w danej grupie bo za dużo by bajtów zajmowały.na żadnym obrazku nie było żadnego plaszczu na zbroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 22:20, czarek.k napisał:

> Po raz kolejny pytam czy ktoś wie jak zdobyć płaszcz na zbroje?
co to płaszcz na zbroje?na moim gramsajcie dodałem zbroje z każdej grupy lecz nie wszystkie
w danej grupie bo za dużo by bajtów zajmowały.na żadnym obrazku nie było żadnego plaszczu na
zbroje.


jak nie ma? jest nawet na zdjęciu podczas wczytywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 22:27, PANLISTWA napisał:

jak nie ma? jest nawet na zdjęciu podczas wczytywania

O ile dobrze pamiętam , to przy wczytywaniu widzimy Bezimiennego w Szacie Druida , która faktycznie do płaszcza jest podobna.Może stąd wynikł problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 22:30, KrzychW napisał:

> jak nie ma? jest nawet na zdjęciu podczas wczytywania
O ile dobrze pamiętam , to przy wczytywaniu widzimy Bezimiennego w Szacie Druida , która faktycznie
do płaszcza jest podobna.Może stąd wynikł problem?


no właśnie może jest do tego potrzebna odpowiednia szata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 22:38, PANLISTWA napisał:

> > jak nie ma? jest nawet na zdjęciu podczas wczytywania
> O ile dobrze pamiętam , to przy wczytywaniu widzimy Bezimiennego w Szacie Druida , która
faktycznie
> do płaszcza jest podobna.Może stąd wynikł problem?

no właśnie może jest do tego potrzebna odpowiednia szata?


Tak po prostu autorzy zrobili tą szatę i tyle;) Nie ma co filozofować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 11:01, lis899 napisał:

skąd moge wziąc 2 katany?? Potrzebuje ich do wykonania mistrzowskiego miecza.


Ze skrzyń;) sam mam 1;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 11:01, lis899 napisał:

skąd moge wziąc 2 katany?? Potrzebuje ich do wykonania mistrzowskiego miecza.

Trudna sprawa. Zwykle można znaleźć w skrzyniach, jak masz szczęście. Jak masz jeszcze większe szczęście, to kupisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się