Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

(...)

ehh... wiesz tą mape widziałem już ze 100 razy pisze po to bo i nawet z nią nie moge go znależć ma ktoś mape grobowców przodków z zanaczonymi postaciami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

ehh... wiesz tą mape widziałem już ze 100 razy pisze po to bo i nawet z nią nie moge go znależć ma ktoś mape grobowców przodków z zanaczonymi postaciami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 13:46, tomeksmy01 napisał:

(...)

ehh... wiesz tą mape widziałem już ze 100 razy pisze po to bo i nawet z nią nie moge go znależć
ma ktoś mape grobowców przodków z zanaczonymi postaciami ?

eeee.... o ile mi się wydaje to dostajesz mape z zaznaczonymi grobowcami przodków jeśli porozmawiasz z wodzem klanu ognia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 13:27, KrzysztofMarek napisał:

> Czy mógłby mi ktoś w miarę dokładnie wytłumaczyć jak mam iść /.../
Wcale nie musisz szukać Hansona. Kieruj się na wieżę Xardasa według mapy dołączonej do gry...


Ta mapa w poradniku jest zła!!! Wieża Xardasa jest zupełnie gdzie indziej... Przez ten błąd straciłem chyba 2 godziny na szukanie tej wieży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 00:32, cinus` napisał:

No i w tym tkwi problem, niepotrzebnie odrazu wyzwalałeś miasta, jak się wyzwoli pewną ilość
miast z pod okupacji orków (Ardea, Vengard + 3 inne miasta) to wszyscy orkowie będą Ciebie
atakować już do końca gry, ale mimo tego grę można przejść tylko będzie to trochę trudniejsze,
bo przez to nie można będzie części questów wykonać.


Dzięki panowie !!! Miałem jeszcze save sprzed wyzwolenia Silden, więc szybko w celu sprawdzenia wykonałem questy w Geldern i jak się okazało mogę normalnie porozmawiać z szamanem. Czyli powróciłem na normalną ścieżkę gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Długo z tym zwlekałem ale wkońcu będę miał swój wlasny egzemplaż Gothic 3! Nazbierałem odpowiednia ilość środka niezbędnego do kupna (czytaj : kasy) i teraz wystarczy udać sie do najbliższego Empiku i nabyć pudełko z grą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
nie wiem który kowal jest który więc..
jeden tłuk się z okoliczną zwierzyną przed klanem ognia (na dole se biegał)
drugi był przy drodze, przy ognisku (droga do klanu mlota albo wilka nie pamiętam sprawdź na mapie)
trzeci stoi sobie przed swoim domku na wzgórzu niedaleko jednego z groboców
to tyle jeśli chodzi o bliższą lokalizacje

a niedawno rozmawailem z kimś o ruinach al shedim i znalazłem na jakieś niemckei jstronjie ile tego jest
3 zwoje
5 kufli (uzdrowicieli)
7 tabliczek
7 figurek
10 dzbanów (nieumarłych)
nie wiem jeszcze co da mi mixir albo saturas jak to pozbieram (spdoziewam sie że nic nie da albo jakieś grosze) abo brakuje mi jednego zwoju i jednej figurki (całą reszte zebrałem w dość krótkim czasie zaraz idę dalej szukać)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 17:27, marcin112 napisał:

nie grałem w trujke ale przeszedlem reszte gothiców
imamtakie pytanie czy Trujke sie oplaca kupowac


trójke? to zalezy jakiego masz kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 17:27, marcin112 napisał:

nie grałem w trujke ale przeszedlem reszte gothiców
imamtakie pytanie czy Trujke sie oplaca kupowac

Powiem ci że nie opłaca się kupować.Gothic 3 to pusta gra nie ma klimatu a w poprzednich częściach był klimat.Ja kupiłem i żałuję straty pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 15:06, gaax napisał:

Korzystając z wyszukiwarki ułatwiasz sobie życie :)


Niestety nie działała mi wyszukiwarka jakiś błąd się wyświetlał,a tak nawiasem mówiąć to w jaskini koło Trelis gdzie są ogry znalazłem Miecz Paladyna tylko mało obrażeń zadaje 80 po naostrzeniu 90 a mój El Bastaro 110 po naostrzeniu i wykuciu własnymi rękoma jeszcze musze go pobłogosławić i zatruć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Kalan , kowal z Klanu Ognia , po wykonaniu zadania z oswobodzeniem kopalni Klanu Młota gdzieś wędruje? Muszę zdobyć poparcie wytapiaczy i udało mi się to , oprócz Kalana , który gdzieś mi przepadł , a nie mogę znaleźć zadnej informacji na temat tego gdzie polazł.Wolałbym nie przywoływać postaci konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 18:26, KrzychW napisał:

Czy Kalan , kowal z Klanu Ognia , po wykonaniu zadania z oswobodzeniem kopalni Klanu Młota
gdzieś wędruje? Muszę zdobyć poparcie wytapiaczy i udało mi się to , oprócz Kalana , który
gdzieś mi przepadł , a nie mogę znaleźć zadnej informacji na temat tego gdzie polazł.Wolałbym
nie przywoływać postaci konsolą.

Hmmm.....masz dokładnie taki sam problem jak ja.Mam już zgodę wszystkich oprócz właśnie Kalana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:44, Burzol napisał:

> > /.../> Ta mapa w poradniku jest zła!!! Wieża Xardasa jest zupełnie gdzie indziej... Przez ten błąd
straciłem chyba 2 godziny na szukanie tej wieży :(

To dziwne. Jak nie mogłem czegoś znaleźć, to patrzyłem na mapę dołączoną do gry. Hansona nie znalazłem od razu ani za pierwszym, ani za drugim przejściem, ale do wieży Xardasa doszedłem według właśnie tej mapy. Dopiero wracając od Xardasa za drugim przejściem trafiłem na Hansona i wilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 18:28, Przemoo08 napisał:

> /.../Mam już zgodę wszystkich oprócz właśnie Kalana....

Kalan nie może się ruszyć, bo jest odcięty przez orków, którzy rozłożyli obóz. Bez wybicia orków nie dostaniesz się do Kalana. Nie wiem tylko, czy Kalan nie może wdać się w bijatykę z orkami i zginąć, go ta gra potrafi zaskakiwać ;). Aha, może się Ci trafić, że nie znajdziecz młota Kalahana, a potem przyjdziesz z powrotem na to miejsce i młot będzie leżał na ścieżce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 18:26, KrzychW napisał:

Czy Kalan , kowal z Klanu Ognia , po wykonaniu zadania z oswobodzeniem kopalni Klanu Młota
gdzieś wędruje? Muszę zdobyć poparcie wytapiaczy i udało mi się to , oprócz Kalana , który
gdzieś mi przepadł , a nie mogę znaleźć zadnej informacji na temat tego gdzie polazł.Wolałbym
nie przywoływać postaci konsolą.


mialem ten sam problem. nie przywoluj go tylko wpisz "goto Kalan". wtedy sie dowiesz gdzie jest. jesli nie chcesz uzywac kodow to uzyj potem kamienia teleportacyjnego do jakiegos klanu i sprobuj dojsc do niego pieszo...

gdzie mozna zdobyc kostur smierci, dominacji albo rownowagi? najbardziej mi zalezy na kosturze smierci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 18:42, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../Mam już zgodę wszystkich oprócz właśnie Kalana....
Kalan nie może się ruszyć, bo jest odcięty przez orków, którzy rozłożyli obóz. Bez wybicia
orków nie dostaniesz się do Kalana. Nie wiem tylko, czy Kalan nie może wdać się w bijatykę
z orkami i zginąć, go ta gra potrafi zaskakiwać ;). Aha, może się Ci trafić, że nie znajdziecz
młota Kalahana, a potem przyjdziesz z powrotem na to miejsce i młot będzie leżał na ścieżce...

ok,wielkie dzięki....zaraz włacze Gothica i się zobaczy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się