Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Nie tyle ogień, co gra świateł. Ja mam podobnie jak tylko próbuje użyć kamienia teleportacyjnego. Bezimienny robi rozkrok (?) i stoi tak kilka sekund zanim gdzieś się przeniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 11:52, Kryhuu napisał:

Nie tyle ogień, co gra świateł. Ja mam podobnie jak tylko próbuje użyć kamienia teleportacyjnego.
Bezimienny robi rozkrok (?) i stoi tak kilka sekund zanim gdzieś się przeniesie.

Przy teleporcie można to tłumaczyć wczytywaniem odlagłego obszaru.Użycie pochodni daje maleńki płomyczek , którego dobra karta nawet odczuć nie powinna , a w G3 stanowi nie lada wyzwanie.Po chwili , jak już grafika ruszy , wszystko działa płynnie , ale pierwsze sekundy są takie , jakbym grał na sprzęcie z ubiegłego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie racja - mój błąd. Chociaż u mnie pochodnia nie powoduje żadnych zacięć. Gram na nie najlepszym sprzęcie, na min. detale i 1024 x 768. Dziwne tym bardziej, że podczas gry z ognistym mieczem nie odczuwałem zbytniej różnicy. Z półtorakiem grało się tak samo. Ale wnioskuje, że Ty grasz jednak na lepszych detalach, w wyższej rozdzielczości (na takim sprzęcie..). Być może wtedy gra zachowuje się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 21:30, Word up napisał:

> znam sposób jak miec nieskonczenie wiele prastarej wiedzynp.
...co? Ehh jak zwykle.
Wiesz [o_O] a ja znam sposób na pomnażanie rzeczy w Oblivionie:p...i czym ty się tu chwalisz,
psujesz jedynie przyjemność z gry.
Właśnie dostałem questa, nie pamiętam dokładnej nazwy ale było tam pewne słowo---> Weksle:D

Czy ja powiedziałem że cos wpisuje?
raczej nie wiec o co ty gadasz mi tutaj o Oblivionie
A jak chcesz pisac o Oblivionie to idź na inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:40, Ecko09 napisał:

Właśnie w tym rzecz, że przy używaniu ognistego miecza się nie muli gra, w przeciwieństwie
do pochodni czy teleportacji.

Ja jak się teleportowałem to zapisywałe gre bo na 50% by mi sie
zaciela jeśli chcecie żeby wam się nie muliło na pustyni to najlepiej chodzic
z kulką ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wnioskuje, że

Dnia 04.04.2007 o 12:13, Kryhuu napisał:

Ty grasz jednak na lepszych detalach, w wyższej rozdzielczości (na takim sprzęcie..). Być może
wtedy gra zachowuje się inaczej.

Ogólnie grałem na max detalach.Jednak jeżeli chodzi o przycinanie się gry , to prawda jest taka , że w pewnych momentach nawet przy znacznie słabszych ustawieniach miałem problemy z płynnością obrazu.Są chwile , kiedy G3 chyba musi się przyciąć bez względu na to , jakim komputerem dysponujemy.Robią podobno dodatek , więc może przy okazji doczekamy się jakiejś konkretnej poprawki elininującej przynajmniej najbardziej uciążliwe błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:36, Ecko09 napisał:

Mam 2 katany. Pytam sie jak zdobyć przepis na ten miecz.

Przepis na ten miecz jest...ehh przedmioty, którymi dysponują kupcy są losowe, więc zostaje ci pozwiedzać miasta i obozy aż znajdziesz tego jedynego;*(albo poszukać w skrzyniach | nie będzie jednak bonusy) Mi udało się go(przepis) kupić w Ben Sala:p
...gdzie znalazłeś katany!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na calkiem niezlym IMO sprzecie ;-)

Asus P5N32-E nVidia nForce 680i SLI
PATRIOT PC800 2*1024MB LLK CL4 [DDR2]
Intel Core2 Duo E6600 (S775, 2.43GHz, BOX)
EVGA e-GeForce 8800 GTX 768MB KO ACS/3
Vista Home Premium 64Bit


I gra tnie niemilosiernie na full detalach :-/ i nie wiem co poprawic... nikt mi tez nie chce pomoc w konfiguracji pliku ge3.ini :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:57, Kris_bla napisał:

I gra tnie niemilosiernie na full detalach :-/ i nie wiem co poprawic... nikt mi tez nie chce
pomoc w konfiguracji pliku ge3.ini :-/

U mnie jest 2 GB Ramu na 1000MHZ , ale za to procek słabszy , bo tylko Pentium D 3,2GHz/2.Jak widać nie ma to większego znaczenia , ponieważ to co trzeba poprawić , to Gothic 3 a nie nasz sprzęt.Obecnie zagrywam się Mrocznymi Tajemnicami , modem do Gothic 1.Nic się nie tnie , jest ciekawie , ustawienia full i mam w nosie niedorobioną część trzecią , która moim zdaniem jest nie tylko wadliwa technicznie , ale również najmniej ciekawa.Jak przyjdzie mi ochota pograć w coś ładnego graficznie , to odpalę Oblivion , który śmiga u mnie aż miło.Piranie powinni zabrać się do pracy nad poprawkami , ponieważ przy takiej optymalizacji gry , to nikt nie jest w stanie zagrać w G3 nie mając problemów z grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:44, thaw napisał:

siemka
mam pytanko:
czy bardziej opłaca sie kupic gothic 3 za 70zl czy test driver unlimited za 100zl??


Zależy, jakie gry lubisz. Gothic 3 to cRPG, TDU to wyścigówka. Komputer też jest tu ważny. Jak masz kiepski komputer, to lepiej Ci się nawet nie brac do Gothica, a TDU może nawet póśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam poważny problem. Kupiłam wszystkie części Gothica niedawno, jest to dla mnie nowa gra i uważam, że jest świetna. Na czym polega problem? Otóż:
1. Część pierwsza mi nie działa prawidłowo- tzn. nie pojawiają się rysunki zdobywanych rzeczy, nie da się ich użyć ani zapakować w plecaku.
2. Częsć druga jest ok. ale ma pewne bugi i mam wrażenie, że są one spowodowane błędem na płytce (cz. 1 i 2 + dodatek są na tej samej płytce)
3. Cz. 3-cia działa w ten sposób, że obraz cały czas drży i zaczyna zanikać
Dodam, że mam komputer spełniający odpowiednie parametry do cz. 3 o wcześniejszych nie wspominając. Co robić? Jestem naprawdę zdegustowana, zwłaszcza, że wydałam na te " zabawki" 200 zł. Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 21:17, Word up napisał:

Aktualnie jestem w Bakaresh i mam znaleźć trzy stare szkatułki:p jak na razie mam dwie. Orientujecie
sie gdzie może być trzecia?

Wszystkie są w riunach na wschodzie miasta.Jedna znajduje się bardzo blisko pracujących niewolników , druga w północnej części ruin w okolicy stadka szakali.Położenia trzeciej w tej chwili nie pamiętam , ale chyba gdzieś od strony morza.Musisz pokręcić się między budynkami powoli i dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się