Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 13:12, Magnor napisał:

W poście z 27.02.2007 znajduje się lista wszystkich skrzyń, gdzie są i co jest w każdej z nich
(to prawdopodobnie 776 strona)

Z datą umieszczenia postu masz rację , ale już ze stronami , niekoniecznie.U mnie wszystkich jest 343.Wszystko zależy od tego , ile postów ustawimy na jednej stronie.


-------->daron90
W Gothic 3 jest pięćdziesiąt skrzyń(nie kufrów).W każdej kolejnej otwieranej skrzyni , pojawia się konkretny przedmiot.Kolejność otwierania nie ma znaczenia.Ważne jest tylko to , którą w danym momencie otwierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie jest szczaw królewski (najlepiej żeby było zaznaczone na mapie)? Chodzi o to zadanie od alchemika z Geldern, który wysyła Bezimiennego po szczaw królewski do jakiejś kopalni. Szukałem, ale nie mogłem znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 15:11, Luke Shadow napisał:

Wie ktoś gdzie jest szczaw królewski (najlepiej żeby było zaznaczone na mapie)? Chodzi o to
zadanie od alchemika z Geldern, który wysyła Bezimiennego po szczaw królewski do jakiejś kopalni.
Szukałem, ale nie mogłem znaleźć.


Najlepiej poszukaj po lasach, koło Montery jest kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 15:11, Luke Shadow napisał:

Szukałem, ale nie mogłem znaleźć.

Jak wyjdziesz z Geldern przez bramę , to szybko skręcaj w prawo.Po przejściu kawałeczka przez polanę drogę zagrodzą Ci góry , a wtedy trzeba iść wzdłuż tych gór.Dosłownie po kilku krokach natkniesz się na 3 ogry koczujące przy ognisku.W okolicach tego miejsca jest wejście do kopalni , a przy wejściu Szczaw Królewski.Odległość od Geldern jest bardzo mała.Ja przy wykonywaniu tego zadania za pierwszym razem polazłem o wiele za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 15:11, Luke Shadow napisał:

Wie ktoś gdzie jest szczaw królewski (najlepiej żeby było zaznaczone na mapie)? Chodzi o to
zadanie od alchemika z Geldern, który wysyła Bezimiennego po szczaw królewski do jakiejś kopalni.
Szukałem, ale nie mogłem znaleźć.

Najlepiej to kupic u maga ognia w Vangardzie. Nie pamiętam jak
się nazywa ale jest najwyższym rangą magiem ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 17:22, Gorn7 napisał:

Najlepiej to kupic u maga ognia w Vangardzie. Nie pamiętam jak
się nazywa ale jest najwyższym rangą magiem ognia.


Ten mag nazywa się Karrypto, ale szczaw już niepotrzebny. Dzięki KrzychW (jak to się odmienia? :P) znalazłem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 15:11, Luke Shadow napisał:

Wie ktoś gdzie jest szczaw królewski (najlepiej żeby było zaznaczone na mapie)? Chodzi o to
zadanie od alchemika z Geldern, który wysyła Bezimiennego po szczaw królewski do jakiejś kopalni.
Szukałem, ale nie mogłem znaleźć.

Koło Ardei jest pełno szczawów królewskich ,a alchemik nazywa się Renwik

Gorn7----->Mag ognia nazywa się Karypto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze sie na dodatku skupili

Dnia 15.04.2007 o 19:08, Kris_bla napisał:

i patchy nie bedzie :-/

A to byłoby zgodne z piraniową tradycją.Oni bardzo nie lubią patchy robić.Zresztą ciekawe czy przynajmniej część błędów w Gothic 3 nie jest aż tak poważna , że bez jakiejś generalnej przebudowy całej gry nie da się ich usunąć.Poza tym minęło od premiery 6 miesięcy i gdyby tylko chcieli , to było już wystarczająco dużo czasu , żeby chociaż trochę błędów poprawić.Ja w każdym razie mocno się zdziwię , jeżeli do Gothic 3 zaczną się pojawiać kolejne patche , jak np. do NWN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam wszystkim! jestem tu nowy.Dopiero zaczołem przygode z Gothicem ale jakna sam początek dobrze mi idzie. Mam jedno pytanie z kim lepiej trzymać z orkami czy z buntownikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta decyzja zależy wyłącznie od tego kogo bardziej lubisz (ty jako Gracz). Najlepiej jednak tak długo jak się da współpracuj z obydwiema grupami (wykonuj wszystkie zadania za wyjątkiem wyzwolenia miast/niszczenia obozów - na to przyjdzie czas), w ten sposób będziesz miał dostęp do największej ilości questów pobocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 10:19, Karharot napisał:

Ta decyzja zależy wyłącznie od tego kogo bardziej lubisz (ty jako Gracz). Najlepiej jednak
tak długo jak się da współpracuj z obydwiema grupami (wykonuj wszystkie zadania za wyjątkiem
wyzwolenia miast/niszczenia obozów - na to przyjdzie czas), w ten sposób będziesz miał dostęp
do największej ilości questów pobocznych


Zazwyczaj w grach trzymam ze złem i chyba prztym zostane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie moge się nauczyć innych czarów niż te w chramach ? Bo tam jest w podstawowej wiedzy jakieś uleczenie innych kula ognia, a jeśli bym chciał np.umieć czar przywołanie zwierząt, gdzie mogę sie go nauczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić ale te czary należą do grupy Adanosa.Mogą nauczyć cię ich Magowie Wody albo Druidzi.Jeszcze raz powtarzam że nie jestem pewien (dawno nie grałem w G3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 14:21, Master J napisał:

Mogę się mylić ale te czary należą do grupy Adanosa.Mogą nauczyć cię ich Magowie Wody albo
Druidzi.Jeszcze raz powtarzam że nie jestem pewien (dawno nie grałem w G3).

Dzieki. Ale dopiero teraz zauważyłem że są różne chramy.W pobliżu Montery jest chram Beliara i można nauczyć się tej magii przywołania, a w chramie Innosa to magii tej pierwszej już nie pamietam jakiej. Spróbuję jeszcze poszukać może się znajdzie jakiś chram Adanosa i tam będzie magia przemiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 14:44, Gryczka napisał:

Spróbuję jeszcze poszukać może się znajdzie jakiś chram Adanosa i tam będzie magia przemiany ;)


Nie znajdziesz. Master J ma rację: magii Adanosa mogą cię nauczyć jedynie druidzi i Magowie Wody, nie ma kapliczek poświęconych temu bogowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 14:44, Gryczka napisał:

> Mogę się mylić ale te czary należą do grupy Adanosa.Mogą nauczyć cię ich Magowie Wody
albo
> Druidzi.Jeszcze raz powtarzam że nie jestem pewien (dawno nie grałem w G3).
Dzieki. Ale dopiero teraz zauważyłem że są różne chramy.W pobliżu Montery jest chram Beliara
i można nauczyć się tej magii przywołania, a w chramie Innosa to magii tej pierwszej już nie
pamietam jakiej. Spróbuję jeszcze poszukać może się znajdzie jakiś chram Adanosa i tam będzie
magia przemiany ;)

No chram beliara masz wcześniej jest koło Cape Dun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:55, Word up napisał:

Gdybyś pomyślał o użyciu instrukcji, którą zapewne masz...wiedział byś, że trzeba przytrzymać
PPM LPM.


Gdybym miał ją to bym jej użył ale mam demo gry więc czegoś takiego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się